|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naenkrat noče jest
28.5.2007 22:13:49   
Lejči
rabim kakšno vzpodbudno besedo...
naša miška (2) sicer ni ne vem kak jedec, je pa do približno 10 dni nazaj  čisto lepo jedla, tudi z zbirčnostjo k sreči nismo imeli težav. sedaj pa user posted image , skoraj nič ne poje, niti kruha, ko ga je prej res rada jedla, samo jagode ji še grejo v  slast. tolažila sem se, da pa vsaj v vrtcu kaj poje, pa mi je sedaj vzgojiteljica povedla, da tudi tam noče jest. k sreči je normalno živahna, mogoče malo bolj razdražljiva. pomislila sem  že na zobke (čakamo petke), ker se je zadnjič kar precej slinila, ampak se mi zdi, da se tole že kar predolgo vleče. v mislih sem imela tudi vročino, pa je ta sedaj popustila, apetita pa še ni. drugih sprememb ni, da bi to lahko vplivalo na njeno počutje. imate kako idejo, kaj bi jo lahko mučilo, ste doživeli kaj podobnega? saj vem, da kompliciram, ampak mi tole  že prav pošteno najeda živce user posted image .

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: naenkrat noče jest
28.5.2007 22:17:28   
poška
ponavadi  temu sledi bolezen ali pa zobki, povezani z boleznijo, vročino... malo bolj jo cartajte pa bo bolje

_____________________________

ko ko ko ko daaaak

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: naenkrat noče jest
28.5.2007 22:24:28   
mayci
Pridejo obdobja, ko otrokom pač ne paše toliko jesti in če tvoja že tako bolj malo je, se to bolj vidi. Moj mali je sicer jedec, pa tudi sem in tja, kar brez vzroka, pridejo dnevi, ko opazim, da poje manj kot običajno. Če to traja nekaj dni skupaj, sem tudi jaz že pošteno nervozna... Ampak mislim, da je tvoja skrb odveč, ker se vse uredi samo po sebi (če ni vzrok bolezen).user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu poška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci naj bodo bosi
Hoja brez čevljev je najbolj naravna in primerna za otroke, zato naj bodo ti čim večkrat bosi. Malo stopalce se namreč n...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?