|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   špikanje in bolečine v nožnici in sp.delu tre...
2.4.2009 15:06:41   
Anonimen
Punce, prosimza vašo pomoč!

Sem v 11. tednu nosečnosti in me vsake toliko časa špika in tudi na čase boli v nožnici, sp.delu trebuha in križu. Podobno kot pred/med menstruacijo. Ali se je to tudi kateri dogajalo, pa je bilo vse normalno, ali se moram it predčasno pokazat ginekologu??

Hvala za vaše odgovore!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: špikanje in bolečine v nožnici in sp.delu...
2.4.2009 15:07:30   
Anonimen
Maternica se razteza in je to čisto normalno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: špikanje in bolečine v nožnici in sp.delu...
2.4.2009 15:07:45   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Punce, prosimza vašo pomoč!

Sem v 11. tednu nosečnosti in me vsake toliko časa špika in tudi na čase boli v nožnici, sp.delu trebuha in križu. Podobno kot pred/med menstruacijo. Ali se je to tudi kateri dogajalo, pa je bilo vse normalno, ali se moram it predčasno pokazat ginekologu??

Hvala za vaše odgovore!



pa to bolj na desni ali na levi strani?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: špikanje in bolečine v nožnici in sp.delu...
2.4.2009 15:09:49   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Punce, prosimza vašo pomoč!

Sem v 11. tednu nosečnosti in me vsake toliko časa špika in tudi na čase boli v nožnici, sp.delu trebuha in križu. Podobno kot pred/med menstruacijo. Ali se je to tudi kateri dogajalo, pa je bilo vse normalno, ali se moram it predčasno pokazat ginekologu??

Hvala za vaše odgovore!



Pokliči G in pojdi čimprej na pregled. Ko sem bila jaz noseča, me je G prav opozoril, da če bom čutila kakšno špikanje ali pekoč občutek, naj takoj pridem na pregled. Ne rabi pa se alarmirati, ok? Vse bo uredu. Je pa tako, da v nosečnosti je treba biti pozoren na vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: špikanje in bolečine v nožnici in sp.delu...
2.4.2009 15:37:25   
anika87
Ja res ne dviguj panike, za vsak slučaj pa se le pojdi pokazat ginekologu. Jaz bi šla. 

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: špikanje in bolečine v nožnici in sp.delu...
2.4.2009 15:44:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Punce, prosimza vašo pomoč!

Sem v 11. tednu nosečnosti in me vsake toliko časa špika in tudi na čase boli v nožnici, sp.delu trebuha in križu. Podobno kot pred/med menstruacijo. Ali se je to tudi kateri dogajalo, pa je bilo vse normalno, ali se moram it predčasno pokazat ginekologu??

Hvala za vaše odgovore!



pa to bolj na desni ali na levi strani?


Bolj na sredini, tik nad sramno kostjo.

Hvala za vaše odgovore, res nevem ali je to toliko pomembno in hudo da moram takoj poklicati G ali lahko počaka do ponedeljka?

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: špikanje in bolečine v nožnici in sp.delu...
2.4.2009 15:49:28   
anika87
Glej, jaz ponavadi čakam, dokler me bolečine zvijejo da dol padam... Ampak ko se mi je lani zgodilo nekaj hudega, no pa verjetno ne bi pomagal niti 5 ur prej obisk pri ginekologu... ampak vseeno. Sem pa rekla, da nikoli več ne bom čakala. Bolje preventiva kot kurativa.
Če imaš daleč ali če ne moreš it, pa vsaj pokliči in vprašaj kaj bi.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: špikanje in bolečine v nožnici in sp.delu...
2.4.2009 16:24:11   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Glej, jaz ponavadi čakam, dokler me bolečine zvijejo da dol padam... Ampak ko se mi je lani zgodilo nekaj hudega, no pa verjetno ne bi pomagal niti 5 ur prej obisk pri ginekologu... ampak vseeno. Sem pa rekla, da nikoli več ne bom čakala. Bolje preventiva kot kurativa.
Če imaš daleč ali če ne moreš it, pa vsaj pokliči in vprašaj kaj bi.



user posted image user posted image user posted image  Se strinjam z odgovorom od Anike87! Sama se vedno otepam zdravnikov, ampak ko sem bila noseča, se nisem hecala. Gre vendar za tvojega otroka.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: špikanje in bolečine v nožnici in sp.delu...
3.4.2009 11:10:16   
anny1
IZVIRNO SPOROČILO: memole80

IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Glej, jaz ponavadi čakam, dokler me bolečine zvijejo da dol padam... Ampak ko se mi je lani zgodilo nekaj hudega, no pa verjetno ne bi pomagal niti 5 ur prej obisk pri ginekologu... ampak vseeno. Sem pa rekla, da nikoli več ne bom čakala. Bolje preventiva kot kurativa.
Če imaš daleč ali če ne moreš it, pa vsaj pokliči in vprašaj kaj bi.



user posted image user posted image user posted image  Se strinjam z odgovorom od Anike87! Sama se vedno otepam zdravnikov, ampak ko sem bila noseča, se nisem hecala. Gre vendar za tvojega otroka.


se čisto strinjam, lahko je kaj lahko pa je samo lažni preplah ampak dokler te ne pogledajo ne boš vedela,
lp in srečno

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: špikanje in bolečine v nožnici in sp.delu...
3.4.2009 22:16:16   
anika87
Anonimna kako si? Si šla h ginekologu? So bolečine nehale?


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: špikanje in bolečine v nožnici in sp.delu...
18.8.2009 18:15:22   
Anonimen
punce, jaz sem v osmem tednu in me zelo boli nožnica, kot  bi me peklo. tudi med uriniranjem čutim pekoč občutek. s čim si lahko pomagam? g imam šele sredino septembra. boli me pa prav odprtina nožnice... kaj mi svetujete

(odgovor članu anika87)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: špikanje in bolečine v nožnici in sp.delu...
18.8.2009 18:59:02   
nincrli
Jaz sem tudi imela na začetku bolečine v nožnici pa ni bilo kaj narobe.
Ampak, če te pa peče in še med uriniranjem pa idi h gin, ker lahko, da imaš kakšno vnetje mehurja ali kaj...



_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: špikanje in bolečine v nožnici in sp.delu...
18.8.2009 19:55:13   
cestnidrikač
Hj!

Tudi sama sem imela podobne pekoče bolečine v 11. t., s tem da na levi strani. Bolečine tako močne, da nisem mogla na levo nogo stopit. Šla do G, kjer sem nardila 8 urinskih testov, da ne bi blo kaj z mehurjem narobe (pesek v vodi,...) Vsi testi bli ok. Potem pa sem mela še UZ, kejr je pokazalo, da je vse ok. Tako, da je bilo pri meni zaradi raztezanja maternice, ven, lahk pa da tudi da sem si podmišično tkivo nategnila...to mi je vsaj G rekla. In, če me boli, pač naj počivam...in sem. In pa, če je pekoča bolečina, naj ne bi bila nevarna, še posebno glede na mesto bolečine. Če pa je bolečina krčevita (taka ko pri m) in če so prisotni tudi izcedkipa pa je nevarno.
Ampak na tvojem mestu bi šla so G...lej, če ta skrbi imaš vso pravico da te pregleda in da ti če je potrebno da delat tut kak test.

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: špikanje in bolečine v nožnici in sp.delu...
18.8.2009 20:05:05   
zarjica
Zdaj če malo špika in tišči, ni nič narobe, vezi se raztezajo, telo se pripravlja na veliiike spremembe. Če pa te peče/pekoč občutek, pa po mojem ni prav in bi se jaz šla pokazat - morda gre za kakšno vnetje (jaz sem ga med nosečnostjo imela) in te morajo zdraviti - morda celo z antibiotiki. Tako da, sama preceni kakšne bolečine dejansko imaš in kako se boš odločila. Srečno!

(odgovor članu cestnidrikač)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: špikanje in bolečine v nožnici in sp.delu...
18.8.2009 20:55:20   
Nefretiti
Mene je ponavadi po magnezijevi šumečki veliko manj bolelo. G priporočajo jemanje dodatnega Mg. Jaz uporabljam Fidimedove kapsule z Mg, Ca in vitaminom D.

(odgovor članu zarjica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: špikanje in bolečine v nožnici in sp.delu...
19.8.2009 7:12:10   
Anonimen
zelo sem vam hvaležna punce. no tako, v odprtini nožnice, kjer je tako tkivo kot je ščegetavček (ful podobno) imam kot neko žilo, ki pa presneto peče ko lulam... tako da resnično nevem kaj bi bilo. pri g sem bila pred štirimi dnevi, ko me to še ni bolelo. zdaj sem pa zamenjala g, oz se naročila k drugemu, tako da moram počakat do septembra. kaj pa da kaj namažem?

(odgovor članu Nefretiti)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?