|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 11:38:07   
poli*
Že nekaj časa se pripravljam, da pojdem na center za soc. delo, pa mi kar nekako ne uspeva user posted image .
Torej, sem študentka, 13 t nosečnosti je že za mano (otrok je zelo zaželen), ampak manjka mi še zadnji letnik študija. Ker smo iz zelo oddaljenih krajev od ljubljane (moj je tu redno zaposlen), si ne morem (in ne želim) privoščiti, da bi bila prihodnje leto sama tam, zato sem se odločila začasno opustiti študij. Namreč, moj program je večinoma sestavljen iz samih vaj, na katerih moraš biti 100% prisoten. 
Nekaj sem se že pozanimala: če si študentka mamica, prejemaš republiško štipendijo v višini cca: 200E/ mesec (in če ne opraviš letnika, jo moraš LOGIČNO vrniti- torej, to ne pride v poštev).
Čez dobro leto se nameravava poročiti (to planirava že 3 leta), ampak do takrat želim izkoristiti najboljše možnosti od te države.
Zanima me, če katera ve, kako je, če se prijaviš kot mati samohranilka (kolikšna je pomoč oz. če karkoli veste o tem).

Pa še to: ali lahko opravljaš pripravništvo že zaklučene izobrazbe kljub statusu študenta, ali moraš biti brezposeln (neštudent)?

Za vse odgovore se vam zahvaljujem in vam želim lep dan!
ps: če vas še kakšen podatek zanima, vam ga kasneje napišem. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 11:41:49   
maruškaŠ
Zanima me, če katera ve, kako je, če se prijaviš kot mati samohranilka (kolikšna je pomoč oz. če karkoli veste o tem).


Ja v bistvu se kot samohranilka prijaviš tako, da to resnično si. Vse ostalo je laž in kraja, ki je tudi sankcionirano in kaznivo.

Aja pripravništvo pa lahko opravljaš če nimaš statusa študenta (oboje skupaj ne gre). Lahko pa si med opravljanjem pripravništva izredni študent brez statusa oziroma pavzer - bistveno je to, da ne smeš imet statusa študenta in biti istočasno zaposlen.

< Sporočilo je popravil maruškaŠ -- 25.4.2008 11:43:14 >

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 11:45:12   
poli*
Ja, saj v bistvu (še eno leto) bom kot samohranilka- življenje izven zakonske skupnosti!
Torej? ve katera kaj več??
Aha, zrd pripravništva...se mi je zdelo, da je neki takga. Hvalauser posted image

< Sporočilo je popravil poli* -- 25.4.2008 11:46:23 >

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 11:45:25   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Čez dobro leto se nameravava poročiti (to planirava že 3 leta), ampak do takrat želim izkoristiti najboljše možnosti od te države.
Zanima me, če katera ve, kako je, če se prijaviš kot mati samohranilka (kolikšna je pomoč oz. če karkoli veste o tem). Če se boš prijavila kot samohranilka, boš mogla z bodočim možem na sodišče zaradi preživnine...Sam moje mnenje je, da če se mislita čez 1 leto poročit, to nima smisla.
Jest sm tut v izvenzakonski skupnosti, nisva skupaj prijavljena, on ni zaposlen, pa ga povsod uveljavljam na obrazcih, čeprav bi blo meni ljubše, da bi bla tut kokr samohranilka. Sam jest se na morem po sodiščih lagat, pa da bi me še mogoč kdo prijavil ali dobila kaka inšpekcija - ne hvala.

Pa še to: ali lahko opravljaš pripravništvo že zaklučene izobrazbe kljub statusu študenta, ali moraš biti brezposeln (neštudent)? Mislim, da če si nekje v pripravništvu, najbrž dobiš pogodbo od delodajalca, tko da ob tem zgubiš status študenta (če si redna študentka).




< Sporočilo je popravil Netopirčy81 -- 25.4.2008 11:47:54 >


_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 11:48:53   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: poli*


Čez dobro leto se nameravava poročiti (to planirava že 3 leta), ampak do takrat želim izkoristiti najboljše možnosti od te države.



Izkoristila ne boš možnosti od države, temveč od dobrih državljanov, ki plačujejo davke, hodijo v službo..... in ki ti bi naj zdaj svetovali in pomagali, kako jih boš nategnila.  Oprosti, ampak enostavno kaj takega ne morem odobravat. Pa brez zamere

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 11:49:59   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Ja, saj v bistvu (še eno leto) bom kot samohranilka- življenje izven zakonske skupnosti!
Torej? ve katera kaj več??


To ni samohranilstvo - to je izvenzakonska skupnost. Samohranilka je tista, ki živi sama z otrokom, sama skrbi zanj in ga sama preživlja - oče pa plačuje preživnino (če jo). Če imaš partnerja, pa četudi ni na istem naslovu nisi samohranilka, temveč izvenzakonska skupnost. In izvenzakonska skupnost ima lastnosti zakonske zveze in ne samohranilstva.

Ja vemo - da je to kraja in goljufija, če se potvarjaš podatke, da si samohranilka v resnici pa nisi - in to boš morala lagati tudi pred sodiščem, če boš hotela, da ti uspe. Aja pa potem kdorkoli te prijavi ali pa te dobijo na laži si kazensko odgovorna.  Lahko pa greš na forum partnerstvo, družinska zakonodaja in tam poiščeš, ker je bilo o tem že veliko napisanega.


(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 11:50:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Nekaj sem se že pozanimala: če si študentka mamica, prejemaš republiško štipendijo v višini cca: 200E/ mesec (in če ne opraviš letnika, jo moraš LOGIČNO vrniti- torej, to ne pride v poštev).



A ni blo rečeno, da mamicam ni treba vračat štipendije??

(odgovor članu poli*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 11:54:27   
ina82
glede na to da ti ta naša gnila država ne da kaj dosti denarja če živita skupaj oziroma vse skup kakih 200 e bi jaz izkoristla status samohranilke (če meniš da vama ne bo šlo skozi samo z njegovo plačo)-moraš pa se zavedat da te lahko dobijo. tukaj na forumu ste pač vse poštene in tega očitno ne delate to pa ne pomeni da so vse iste. o tej temi je bilo že veliko napisanega, je pa najboljše da se sama odločiš

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 11:54:27   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: poli*


Čez dobro leto se nameravava poročiti (to planirava že 3 leta), ampak do takrat želim izkoristiti najboljše možnosti od te države.



Izkoristila ne boš možnosti od države, temveč od dobrih državljanov, ki plačujejo davke, hodijo v službo..... in ki ti bi naj zdaj svetovali in pomagali, kako jih boš nategnila.  Oprosti, ampak enostavno kaj takega ne morem odobravat. Pa brez zamere



Se popolnoma strinjam in tega tudi sama ne odobravam.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 11:54:35   
mojsoncek
ampak do takrat želim izkoristiti najboljše možnosti od te države.


ja super no, eni pa placujemo polne cene za vse stvari po spisku, ne dobimo mesta v vrtcu, ne dobimo otroskega dodatka, vracamo dohodnino... pa se nobeden nam niti tega ne uposteva, da imamo stanovanjski kredit za resevanje 1. stanovanjskega problema... kaj sele kaj drugega...

pa brez zamere, samo me taksne stvari ful pogrejeo...

p.s. pripravnistvo je pa ze redna zaposlitev.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 11:54:40   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Nekaj sem se že pozanimala: če si študentka mamica, prejemaš republiško štipendijo v višini cca: 200E/ mesec (in če ne opraviš letnika, jo moraš LOGIČNO vrniti- torej, to ne pride v poštev).



A ni blo rečeno, da mamicam ni treba vračat štipendije??



Aha glede tega je pa tako, republiške štipendije - če ponavljaš letnik, ti za ponavljanje letnika štipendija ne pripada, ampak miruje (še ne vračaš), edino če bi ponavljal letnik zaradi materinstva. Potem jo lahko prejemaš tudi 2 leti za isti letnik.

Jaz v prvem rednem letniku nisem imela republiške štipendije. Poleti sem rodila in v jeseni ponavljala letnik. Štipednijo sem brez problema prejemala celo leto. Vse nadaljnje letnike sem potem redno izdelala. Edino diplomo sam mal dlje delala. Ta čas sem podpisala na zavodu nek sporazum o mirovanju vračila (to je treba podpisat, ko nimaš več statusa) in ko sem diplomirala sem jim potem poslala potrdilo in to je bilo to. Če pa bi v kateremkoli letniku pustila šolanje pa bi morala vrnit štipendijo za neizdelan letnik.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 11:56:10   
sazi
samohranilka- življenje izven zakonske skupnosti


če živiš v izvenzakonski skupnosti nisi samohranilka - samohranilka si takrat, ko sama preživljaš otroka

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:05:09   
lana34
[/quote]

ja super no, eni pa placujemo polne cene za vse stvari po spisku, ne dobimo mesta v vrtcu, ne dobimo otroskega dodatka, vracamo dohodnino... pa se nobeden nam niti tega ne uposteva, da imamo stanovanjski kredit za resevanje 1. stanovanjskega problema... kaj sele kaj drugega...

pa brez zamere, samo me taksne stvari ful pogrejeo...

[/quote]

Jaz moram pa priznati, da samo user posted image user posted image user posted image  takšnim, ki se znajdejo in malo okrog prinesejo to našo gnilo državo. user posted image  ta majhnim, torej takšnim, ki jo opetnajstijo za nekaj evrov, saj naši politiki, gospodarstveniki in vsa ostala golazen ravno od nas, ta malih, krade na polno, milijonske zneske!!!! In zato - če ena študentka na račun države prišpara kak evro, ne vidim v tem nič slabega- sama tega ne znam, zato tudi jaz plačujem dohodnino ko zmešana, polne zneske v vseh ostalih institucijah,...

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:07:39   
Anonimen
Pa kaj se tok bojite, da vam bodo davke povečali, če bo ona prijavljena kot samohranilka?? Država vam krade kjerkoli lahko, zato da si sami polnijo blagajne. Si bodo pa vzeli kak evro manj, pa bo ime nekdo, ki to res potrebuje. Tudi jaz sem študentka in bom prijavljena kot samohranilka. Tudi poznam jih ogromno, ki so tko nardili. Pač boš šla na tisto sodišče, si boš vzela en dan. Vidva se bosta pa že vnaprej lepo dogovorila kolko ti bo dajal (pozanimajta se za realno vrednost) in to je to.

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:08:25   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Aha glede tega je pa tako, republiške štipendije - če ponavljaš letnik, ti za ponavljanje letnika štipendija ne pripada, ampak miruje (še ne vračaš), edino če bi ponavljal letnik zaradi materinstva. Potem jo lahko prejemaš tudi 2 leti za isti letnik.

Jaz v prvem rednem letniku nisem imela republiške štipendije. Poleti sem rodila in v jeseni ponavljala letnik. Štipednijo sem brez problema prejemala celo leto. Vse nadaljnje letnike sem potem redno izdelala. Edino diplomo sam mal dlje delala. Ta čas sem podpisala na zavodu nek sporazum o mirovanju vračila (to je treba podpisat, ko nimaš več statusa) in ko sem diplomirala sem jim potem poslala potrdilo in to je bilo to. Če pa bi v kateremkoli letniku pustila šolanje pa bi morala vrnit štipendijo za neizdelan letnik.


Zanimivo.
No, jaz bom sicer diplomirala pred porodom. Bom pa potem vpisala podiplomski študij. PDP imam decembra.
Torej, štipendijo prejemaš samo tisto leto, ko rodiš ali vse letnike?


Drugače pa jaz ne bom samohranilka. Ne obsojam tistih, ki to so. Se mi zdi pa brezveze lagati in skrivati za par € mesečno. Pa da potem moj ne bi dobil bolniške za otroka, če se kaj zgodi... In hodit po sodiščih... Ne, hvala.


< Sporočilo je popravil _sanja_* -- 25.4.2008 12:10:17 >

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:08:52   
Taula
Dobro da imaš pogum in pišeš pod nickom.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:08:55   
poli*
Hvala vsem tistim, ki ste mi dale normalen odgovor brez obtoževanja!!!!
Za vse druge pa: nikoli nisem imela nobene štipendije, nobenih pomoči od nikoder, moja starša in fant so redno zaposleni in tudi oni plačujejo vse davke (in ne samo vidve Hope 2, Netopirčy 81).
Vprašam za nasvet, kaj je bolje, potem pa take vn mečete user posted image   

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:08:56   
maruškaŠ
lana34, stvar je ravno v tem, da to ni znajti se, niti ni luknja v zakonu - ampak je laganje z namenom finačnega okoriščanja. Pa se ne gre za višino zneska, ampak za poštenost, ki je dandanes resnično nekaterim ničvredna vrednota.

Tole je zelo dobro mnenje na podobni temi:













RE: sankcije za lažno samohranilstvo
25.4.2008 11:30:56   




user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Colt user posted image
user posted image


user posted image
Objave: 376
Član od: 23.5.2006
Kraj: pod Triglavom
Status: odsoten user posted image
Moje razmišljanje gre malce bolj v smeri ''zdrave kmečke pameti''. In ta mi pravi, da če si nekdo protipravno prisvoji nek denar, je ta denar moral od nekje priti. Torej ga je nekdo ''dal'' v malho. V državno malho. In če ga je dal, ga je moral zaslužiti z delom. Torej, ''država'' je za mnoge nek imaginarni širši pojem, realno pa smo država tisti ki delamo in pošteno plačujemo davke. Ergo? Jaz bi uvedel vrtoglave kazni za vse možne goljufe, neupravičene prejemnike mnogih pomoči itd itd. Ker tega je ogromno. Ti pa hodi na šiht in bodi lepo tiho, razlika med NETO in BRUTO pa pove svoje.

In potem berem ''znajdi se'', pa ''zakoni so da se kršijo'' pa ''tito je rekel'' itd itd...ne vem no, je res edina vrednota še koga nategniti in živet na tuj račun? Žalostno ampak realno stanje duha nekaterih. Da ne rečem večine.




(odgovor članu lana34)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:10:23   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pa kaj se tok bojite, da vam bodo davke povečali, če bo ona prijavljena kot samohranilka?? Država vam krade kjerkoli lahko, zato da si sami polnijo blagajne. Si bodo pa vzeli kak evro manj, pa bo ime nekdo, ki to res potrebuje. Tudi jaz sem študentka in bom prijavljena kot samohranilka. Tudi poznam jih ogromno, ki so tko nardili. Pač boš šla na tisto sodišče, si boš vzela en dan. Vidva se bosta pa že vnaprej lepo dogovorila kolko ti bo dajal (pozanimajta se za realno vrednost) in to je to.


In v takšnem poštenem duhu boš vzgaja otroka v poštenega državljana user posted image user posted image user posted image .

Bojimo al pa ne - dokler se krade tudi moj denar - se bom vedno oglašala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:12:32   
Anonimen
Jaz bi pa predlagala podforum- Kako čimbolj izkoristit in oguljufati državo user posted image
Mislim, da bi bilo veliko obiska.
Pa ena je napisala, da je država gnila.Če bi bila gnila, ne bi imeli kaj krasti, ane? Dajte malo pogledat po drugih državah, pa boste videle kaj imate doma.

P.s. pa ta podforum naj bo anonimen, da se bodo najbolj pogumne lahko oglašale.

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:13:23   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Hvala vsem tistim, ki ste mi dale normalen odgovor brez obtoževanja!!!!
Za vse druge pa: nikoli nisem imela nobene štipendije, nobenih pomoči od nikoder, moja starša in fant so redno zaposleni in tudi oni plačujejo vse davke (in ne samo vidve Hope 2, Netopirčy 81).
Vprašam za nasvet, kaj je bolje, potem pa take vn mečete user posted image   


Potem pa ti predlagam, da oropaš banko - tam si boš vsaj nakradla dosti denarja naenkrat. Kraja ni samo, če kradeš velike zneske.

Kako lahko vprašaš kaj je bolje. Vprašaj se ali je bolje imet partnerja, njegovo psihično, čustveno podporo, pomoč pri vzgoji in življenju in shajat z dvema dohodkoma ali pač ostati sama (tako čustveno kot finančno) in sama vzgajati otroka, ga preživljati, .... in dobiti rahlo višje otroške dodatke in manj plačila vrtca kot bi ga, če bi skupaj živela dva odrasla partnerja. Ne pa ali je bolje biti pošten in iskren ali bolje lagati zato, da se finančo okoristiš.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:14:38   
Anonimen
Eno ubogo študentko boste obtoževali, vsi vaši s. p. so pa ok, ane??!!
Ravno ti ponavadi vse prikrijejo in kradejo državi, ne pa ena uboga ženskica.

Seveda bo sama preživljala otroka-kdo ga pa bo?? jao jao

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:15:54   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Aha glede tega je pa tako, republiške štipendije - če ponavljaš letnik, ti za ponavljanje letnika štipendija ne pripada, ampak miruje (še ne vračaš), edino če bi ponavljal letnik zaradi materinstva. Potem jo lahko prejemaš tudi 2 leti za isti letnik.

Jaz v prvem rednem letniku nisem imela republiške štipendije. Poleti sem rodila in v jeseni ponavljala letnik. Štipednijo sem brez problema prejemala celo leto. Vse nadaljnje letnike sem potem redno izdelala. Edino diplomo sam mal dlje delala. Ta čas sem podpisala na zavodu nek sporazum o mirovanju vračila (to je treba podpisat, ko nimaš več statusa) in ko sem diplomirala sem jim potem poslala potrdilo in to je bilo to. Če pa bi v kateremkoli letniku pustila šolanje pa bi morala vrnit štipendijo za neizdelan letnik.


Zanimivo.
No, jaz bom sicer diplomirala pred porodom. Bom pa potem vpisala podiplomski študij. PDP imam decembra.
Torej, štipendijo prejemaš samo tisto leto, ko rodiš ali vse letnike?


Drugače pa jaz ne bom samohranilka. Ne obsojam tistih, ki to so. Se mi zdi pa brezveze lagati in skrivati za par € mesečno. Pa da potem moj ne bi dobil bolniške za otroka, če se kaj zgodi... In hodit po sodiščih... Ne, hvala.



Za republiško štipedijo je tako - odvisno kakšne dohodke imata s partnerjem. Jaz sem takrat kot prejemnica štipendija bila skupaj z bivšim, ki je imel nizke dohodke in mi je zato štipendija pripadala.  če bosta predegla cenzus je tako in tako ne boš dobila. Razlika je edino to, da jo lahko zaradi vzroka materinstva prejemaš 2 leti za isti letnik (če so dohodki pod cenzusem).

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:17:46   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Eno ubogo študentko boste obtoževali, vsi vaši s. p. so pa ok, ane??!!
Ravno ti ponavadi vse prikrijejo in kradejo državi, ne pa ena uboga ženskica.

Seveda bo sama preživljala otroka-kdo ga pa bo?? jao jao


Hmmm mogoče partner?  Pa kdo pravi, da s.p.-ji so pa ok, če kradejo? Pa če ti ni poznano - eno kriminalno dejanje ne opraviči drugega. Torej s.p. in ta ena lažniva študentka sta za svoja dejanja kazensko odgovorna. Poskusi pred sodiščem - ko te dobijo pri laganju in kraji - uveljavljat izgovor, da drugi pa tako in tako še bolj kradejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:20:03   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Eno ubogo študentko boste obtoževali, vsi vaši s. p. so pa ok, ane??!!
Ravno ti ponavadi vse prikrijejo in kradejo državi, ne pa ena uboga ženskica.

Seveda bo sama preživljala otroka-kdo ga pa bo?? jao jao


Ja, saj študetje so najbolj ubogi, to vem.

Pa kakor vem, ima otrok očeta, ki ga bo priznal in je zaposlen.

Ja, še  marsikdo golfa in vsi goljufi so svojega dnarja vredni.

Kriva pa je itak država, ki se jo da tako fajn goljufat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?