|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko časa ....
31.3.2008 12:30:59   
natasarobi
... ste rabile, da ste si našle zaposlitev?

Kako ste se lotile postopka iskanja zaposlitve (veze, razpisi, ali ste pošiljale na slepo,...)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko časa ....
31.3.2008 13:18:53   
bodoča
Jaz sem bila "doma" (doma je v navednicah zato, ker sem delala okoli razna občasna dela neprijavljena) 4 leta, potem pa sem našla zaposlitev za 6 mesecev in bila spet slabo leto doma, no sedaj pa sem že skoraj leto in pol zaposlena.

Prijavljala sem se an razpise, pisala tudi ponudbe na slepo, nekaj me je poslal zavod,...Če sem srečala kakšnega znanca, ki bi mi lahko pomagal pri službi sem mu kar povedala da iščem in da naj se spomni name, če bo zvedel za kaj,...

Bila sem že ful obupana na koncu, samozavest na nuli, nikamor se mi več ni dalo, kaj šele da se kdaj uredila, pač tisto osnovno,... V glavnem mene je ta nezaposlenost čist razžirala, zdaj pa je čisto drugače, ko več, da boš vsak mesec dobil plačilo za delo, da si med ljudmi, se učiš novih stvari,...

Srečna sem, samo to lahko rečem.

Držim ti pesti, da boš ti prej našla službo v kateri boš zadovoljna, ne obupat. user posted image


< Sporočilo je popravil bodoča -- 31.3.2008 13:19:25 >


_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko časa ....
31.3.2008 14:47:19   
Ženkica
1. redno zaposlitev sem "čakala" (ful aktivno, da ne bo pomote) 1,5 leta

2. redno zaposlitev sem "dočakala" (spet ful aktivno iskala) po cca 1,5 meseca user posted image

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko časa ....
31.3.2008 14:58:59   
Taula
Prva zaposlitev...iskala sem jo caa.3,5 meseca. Povsod poslušala: a nimate nič uradnih izkušenj še.

Upam da bo v drugo lažje.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko časa ....
31.3.2008 15:09:12   
Anonimen
Prva služba mi je "padla z neba" - sploh je nisem iskala. Do mene je prišla mamina prijateljica in me vprašala, ali sem pripravljena delati v njihovem podjetju. In sem šla.
Pa tudi sedajšnja služba je bila naključna. Nekega dne, ko nisem imela službe, sem se s taksijem peljala od doma na obisk k tašči na drug konec mesta. Sredi klepeta s taksistom sem ga vprašala, ali v njihovem podjetju potrebujejo kakšno za delat. Pa je kar poklical svojega šefa in ta mu je rekel, da naj kandidatko kar pripelje na razgovor. In tako sem šla namesto k tašči kar v službo.

(odgovor članu natasarobi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko časa ....
31.3.2008 17:36:21   
didikaa
jaz sem delala 2 leti preko študenta v računovodstvo...tak zraven šole potem pa mi je status študenta potekel pa so me zaposlili

_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko časa ....
31.3.2008 18:00:43   
Anonimen
Prva zaposlitev? V bistvu je vse skupaj bilo čudno naključje.
Mulčka sem dala v vrtec z namenom, da se učim za izpite (6+diploma), ko je bil star 15 mesecev. In ko sem se dolgočasila doma in surfala po netu sem našla spletno stran, kje je pisalo, če si tak in tak pokliči. In sem poklicala. Seveda sem imela še status študenta, zato sem delala preko servisa. Takrat so mi rekli, da tu ne zaposljujejo redno. No goridolinaokoli, je ena dala odpoved in so vzeli mene.user posted image  Po dveh letih. Po enem letu podaljševanja sem zdaj dobila NDČ.
Aja. Na začetku sem delala za 10.000 SIT/mesec. Praktično sem bila ene pol leta v minusu. Vztrajnost, zagnanost, skromnost, pripravljenost na nove izzive, me je pripeljala sem kjer sem. In ful uživam. Šefica mi je celo pomagala pri pisanju diplome.user posted image

(odgovor članu didikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko časa ....
31.3.2008 19:47:14   
Netopirčy81
1. služba takoj po končani srednji šoli (1 leto)....3 leta dela preko študenta (sm se švercala preko sestreuser posted image ) in potem končno 2. služba za NDČ, kjer sem še danes.



_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko časa ....
31.3.2008 19:53:36   
viv_
Enkrat v začetku leta mi je šef (delala ves študij preko servisa) rekel, da me po diplomi vzame v službo. 10.6. sem diplomirala. Potem mi je dal šef 2,5 meesca frej - je rekel, da naj imam še zadnje počitnice. 1.9.1999 sem podpisala pogodbo - najprej pripravništvo, potem pa NDČ.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko časa ....
25.4.2008 20:54:12   
ZmajTolovaj
Vidiš, to je ful lepo, jaz pa sem bila zadnja tri leta v velikem podjetju, delala cele dneve, pa se ne zezam (od 8h do 19h), pa mi je bil užitek, bila sem najprej prek študenta, zagnana absolventka, potem sem zanosila in so mi rekli, da me bojo zaposlili, naj še par projektov prevzamem, tako sem do zadnjega delaladelaladelaladelalaaaaaaaa  da sem potem zvisela s službo. Glede na to, da niti nisem računala na redno službo, pa so jo sami ponudili, sem bila potem razočarana user posted image Mar bi diplomo raje napisala, no tako pa jo zdaj počasi skup klamfam in se razgledujem za kakšno normalnejšo službo. Oziroma bolj fer folkom. user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko časa ....
27.4.2008 17:00:19   
natasarobi
No, pri meni bo sedaj kmalu 1 mesec, kar sem doma. Šla že kar na nekaj razgovorov, pa ni nič obrodilo sadoveuser posted image . Še tam k sem imela ful odber občutek je vse padlo v vodo.

Nekaj imam ponovno napeljanih, toda tista služba, ki me privlači me pa niso nič poklicali - upam, da me bodo v ponedeljek, drugače jaz klličem njih....

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko časa ....
27.4.2008 17:12:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Prva služba mi je "padla z neba" - sploh je nisem iskala.


Enako...

...in sem se vedno tam :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Poroka
v3sn4

Ali bi šla ve dekleta na kolena...oz. ali bi ga ve zaprosile!?

da, zakaj pa ne (26%)

ne, nikoli (29%)

to je ja vendar moska dolznost (26%)

ne vem (20%)


Število vseh glasov: 35

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!