|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ŽALOSTNA
24.11.2004 15:02:01   
Erdbeere
Evo sem ravnokar dobila klic, da je moja G zbolela in zdej ne bom še vidla svojga :duda:, bom mogla še en teden počakat :((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ŽALOSTNA
24.11.2004 15:08:14   
žlička
Erdbeere, ne bit zalostna, saj v sebi nosis :duda:, saj en teden bo hitro minilo, misli na bebico in pobozaj svoj :nosecka:do takrat pa ti posiljam :rozica:

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ŽALOSTNA
24.11.2004 15:14:29   
Soncnica
Ne sekiraj se! Razmišljaj pozitivno; še dobro, da ga boš videla čez en teden - takrat bo celo večji, kot bi bil en teden nazaj. Mogoče bo celo pomahal :)

S.:sloncek:

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ŽALOSTNA
24.11.2004 15:28:32   
Anonimen
joj boga:(( jaz ze tak odstevam do naslednjega pregleda da je hudo...pa sm mela zadnji pregled danes:)-
:miska:

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   ŽALOSTNA
24.11.2004 16:24:25   
Anonimen
Ja, verjamem, da si žalostna. Pa saj bo teden hitro minil. Kakšen se sicer malo bolj vleče, ampak, saj bo!

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   ŽALOSTNA
24.11.2004 16:28:28   
Pikabu
Joj, si me prestrašila sedaj.:(:(:( Ja, naslednji teden bo še večji, pa bolje ga boš videla, ni panike. Kaj je en teden proti večnosti...

A sploh veš, kako hitro mine en teden?

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ŽALOSTNA
24.11.2004 17:55:31   
lana 5
Joj punca si me ustrasila, ne delaj tega!!!!!!!!

Vem da tezko cakas, ampak saj bo kmalu zdrava in bos videla svojo pikico. Poglej z druge strani, bos videla pikico, ko bo ze malo vecja.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ŽALOSTNA
25.11.2004 7:31:21   
Erdbeere
Joj punce hvala sej sem se prov potolažila....velik večji bo že tale moj dojenček...pa moj trebušček tud, da ok kilah sploh ne govorim :love:...no sej ni tko hudo sej sam še 6 dni...sej bom mela pa v decembru ga kar 2x priliko videt...še enkrat pol okrokg božiča ko bo čas za NS...to je pa tud fino

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ŽALOSTNA
25.11.2004 9:11:31   
mala maja
Joj ej ne me strašit. Sem mislila da je kaj narobe.

Veš kaj ne bit žalostna. Sej bo tist teden kmalu minil. Veš kaj si včerej men napisala.9nebesa

LP mala maja

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?