|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Turška sauna
24.11.2004 15:15:00   
pika78
Živjo punce!
S fantom sva kupila tuš s turško sauno, zdaj me pa zanima, kako je s tem v nosečnosti - verjetno ne more biti nič narobe, če greš recimo enkrat na teden za 15 minut noter (meni zelo ustreza vročina, ker me drugače ves čas nekaj zebe).
Lp vsem in :rozica::rozica::rozica:!
Pika 14t in :duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Turška sauna
24.11.2004 15:18:39   
Suzi*
Uf, mislim, da savna v nosečnosti ni priporočljiva, pa tudi vroče kopeli ne.

lp, Suzi 26t

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Turška sauna
24.11.2004 15:27:07   
Anonimen
Ne savne nesmeš uporabljati v nosecnosti, pa tudi prevec vroče kopeli ne(mislim da je govora o 32stopinjah ).:muca:

(odgovor članu pika78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Turška sauna
24.11.2004 15:56:10   
bivka
Tudi jaz sem mnenja, da v turško savno ne smeš. Pa tudi tuširanje in kopanje v vroči vodi ni priporočljivo.
Prej se obvezno pozanimaj pri ginekologu!

Lp
B :nosecka: in :duda: :roza:

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Turška sauna
24.11.2004 16:23:21   
Vittel
Živjo!
V savno NIKAR!!! in tudi izogibaj se vseh toplic z vročo vodo. V vroči vodi ali v vročem prostoru (finska savna) pride do pregretja ploda v maternici in posledično do odmrtja ploda. Moja izkušnja s turško savno prav v Turčiji se je končala s spontanim splavom v 12. tednu. Tako da čim dlje od takih stvari.
Za vse bo še čas potem. Pa lepo se imej.

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Turška sauna
25.11.2004 9:57:10   
pika78
Hvala za odgovore!
Potem pa res ne bom šla v savno...:(
Me je pa sedaj kar malo zaskrbelo, namreč 1. oz. 2. mesec nosečnosti (ko še nisem vedela, da sem noseča), sem šla enkrat za cel popoldan v toplice in se veselo namakala v vroči vodi ter bila v savni :zmeden: - upam, da ni škodilo plodku...
Lp vsem!

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Turška sauna
25.11.2004 10:12:08   
Anonimen
poglej se tukaj...
:miska: http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=53597&t=53584

:miska: http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=52723&t=52683

tukaj je bilo nekaj govora o savni..

(odgovor članu pika78)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?