|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Že peti dan
29.10.2010 7:33:11   
Redi
Imam problem, ki se vleče že peti dan. To je driska pri dveh otrokih. Začelo se je že v nedeljo, konča se pa ne in ne.

Klicala sem pediatrinjo, kjer mi je rekla, da če nista omotična ali zaspana, da ni s tem nič narobe. Otroka morata piti veliko tekočine.... in, skratka dala mi je veliko pomembnih nasvetov. Otroka sta res dobre volje in igriva, zato me ne skrbi.

Vas pa sprašujem, s čim ste drisko omejile oziroma končale. Hvala za odgovore? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Že peti dan
29.10.2010 7:51:08   
ada2
čaj iz suhih borovnic, bobi palčke, naribano jabolko malo postano, da dobi rjavo barvo,
ali linex kapsule ali raztopina prolife


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Redi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Že peti dan
29.10.2010 7:57:29   
lananai
Pri nas si tudi pomagamo s čajem iz suhih borovnic, brez sladkorja! Pa naribano postano jabolko.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Že peti dan
29.10.2010 8:48:26   
Tipi
Kompot iz domačih suhih hrušk in probiotiki od Nahrina.

(odgovor članu Redi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Že peti dan
29.10.2010 8:51:00   
Felicita
linex forte, najboljš v kapsuli (ne ven stresat) če jo le spravita dol.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Že peti dan
29.10.2010 9:05:50   
Ajra RR
Tudi nam pomaga Linex forte, ampak, naša mlajša sta še premajhna, jima moram zamešat v sok.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Že peti dan
29.10.2010 9:46:44   
Redi
Čaj iz suhih borovnic jima kuham že tretji dan. Pa ne pomaga. Bom pa poskusila z jabolki in bobi palčkami.

Linex forte bom prihranila do jutri, če nič ne bo pomagalo.  Hvala za nasvete.

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Že peti dan
29.10.2010 10:36:06   
madela
Tudi pri nas Linex forte pomaga praktično takoj user posted image
Ponavadi počakam sammo en dan in če je še drug dan zmeraj driska dam Linex in je boljše.
Sicer pa tudi mi ven iz kapsule stresamo na žličko soka ali čaja in nato še popijejo velik tekočine,ker se ta reč ne raztopi najbolje user posted image

(odgovor članu Redi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Že peti dan
29.10.2010 11:37:25   
kiss 4 me
pro life imajo tudi takšne tabletke, ki se raztopijo v ustih. Jaz jih kot bombončke tamalim uturim.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Že peti dan
29.10.2010 22:12:35   
Dadi
Bobi palčke in Coca Cola.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu kiss 4 me)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Že peti dan
30.10.2010 17:47:30   
Najki
probiotiki mislim da od fidimeda za otroke, pomaga ze prva doza, tudi meni je ze pomagal, sicer pa tudi porjavelo jabolko ali pretlacena banana, bobi palcke, precej slana juha, borovnice, jogurt. Je pa odvisno od intenzivnosti driske, koliko bo pomagalo in kako hitro.

(odgovor članu Redi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?