|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Želim si...partner pa bi še počakal
19.6.2011 23:29:40   
1edina
Pozdravljene,


Stara sem 23 let, diplomirala pred skoraj letom dni. Po študiju sem v domačem kraju šla še na nadaljnji študij turizma, trenutno dokončujem 1. letnik (ostane mi še en letnik in diploma). Imam voljo,v vsakem primeru bom dokončala ta študij.

Z mojim sva skupaj že več kot 4 leta, dala sva že marsikaj skozi in vem da je on pravi, z njim si želim ustvariti družino in si ga že kar predstavljam kak ati bouser posted image . Zadnje čase si zelo želim imeti otroka, pogosto razmišljam o tem, tehtam možnosti, tveganja.. partnerju se zdim verjetno že kar malo tečna glede tega....moj je bolj ''"tradicionalnega''" mišljenja - najprej štal''''ca pol pa krav''''ca...on redno zaposlen za nedoločen čas, jaz delam preko študentskega servisa, imava našpranega že nekaj denarja, oba svoja avtomobila, tudi okvirno sva se že zmenila glede stanovanjskega problema... moja zaposlitev že tudi mogoče na vidiku.. ko se začneva pogovarjati o naraščaju , ima zmeraj odgovore v tem smislu ''"vse ob svojem času, saj še imava čas, kam se nama pa tako mudi, kaj/kje boš pa delala''".. verjamem, da me poskuša ob tem spraviti na realnejša tla, ampak ko začutiš željo po tem, ni pomoči več, ampak on nevem če razume kaj želim s tem...čeprav je po drugi strani že rekel, da bi ga imel, sploh zdaj ko ima nečaka in se ukvarja z njim, po eni strani vem da si želi imeti otrok...

ali se je ustrašil moje želje, odgovornosti ali pa še preprostno ni pripravljen, ima pomisleke glede vsega, mene??...ne želim ga siliti v karkoli, ker to ni rešitev ampak kvečjemu še večji problem...

Kakšen predlog?


< Sporočilo je popravil Eja RR -- 25.7.2011 10:23:36 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Želim si...
20.6.2011 10:56:46   
sakuL
mogoče je res bolje, da najprej dobiš zaposlitev in si uredita štalcouser posted image , se pravi najdeta svoje stanovanje in zaživita skupno življenje, potem pa jasno otrok...
upam, da mu verjameš, da res hoče imeti otroke, pri meni je bilo tako, da je vedno tako govoril, da si jih zelo želi, in da jih bova imela kmalu,... pa sva prej zaključila zvezo, kot dočakala kaj.user posted image

srečno


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu 1edina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Želim si...
20.6.2011 11:01:32   
tassika
Bom jaz povedala mojo zgodbo. Pri tvojih letih me je prijela enaka želja, želja po osamosvojitvi, družini. Bivši fant, bi pa še čakal, ni bil pripravljen. Po temeljitih pogovorih sva prišla do zaključka, da on sploh ne ve, kdaj si želi imeti družino, ali čez 3, 5 ali 10 let in sva šla narazen. Spoznala sem drugega, ki je imel podobne želje, ampak spet je preteklo 3 leta, predno sva jih uresničila, študij, služba,...

Če pogledam za nazaj, takrat mi je bilo groza malo počakat, a na koncu ni bilo nič drugače, samo partner je bil drugi.

Če veš, da ga imaš rada, da si želiš z njim družino in če si lahko neke okvirje postavita, potem počakaj. Leto, dve  hitro mineta in takart bo tudi tvoj študij že zaključen in tudi službo boš imela. Hočem samo reči, da ne sili preveč, ker se lahko konča drugače kot si želiš.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu 1edina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Želim si...
20.6.2011 12:54:17   
Zoja Lara
1edina!

Si še zelo mlada, tako, da svetujem, da še počakata z otrokom.

Jaz sem tud nekje pri 23 mela močno željo po otroku in bi menda takrat tud študij prekinla in imela naraščaj pa sva se potem s partnerjem dogovorila, da bi blo pametno diplomo prej naredit. Tako sva dobila otroka, ko sem bla 26- in to dvojčka. Tak, da računaj, da lahko tud kaj takega dočakaš user posted image

UŽIVAJ, naj se ti ne mudi preveč.


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu 1edina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Želim si...
23.7.2011 23:10:41   
Anonimen
Ne it z glavo skozi zid, ker zid bo ostal, glavo boš mela pa razbito.
Pri 23 letih si še zelo mlada in nič ne bo narobe, če počakaš leto ali 2, kljub vsemu boš globoko pod starostnim povprečjem slovenskih nosečnic, ki je cca 30+, če se motim, če pa se me pa prosim popravite.
Zavedati se moraš, da je imeti otroka lepo, zelo lepo, najlepša izkušnja, a da otrok tudi nekaj stane.
V najboljšem primeru, če vso opremo dobiš, od vozička, posteljice, jogija, posteljine, oblekic, ti vseeno stroški osnovne nege, kot so plenice, hladilno mazilo, mleko v kolikor nimaš svojega mleka, negovalni robčki in kup malenkosti, ki kaj hitro znesejo 100 eur na mesec.
Če vprašaš mene, pejta raje najprej skupaj živeti, pa sprobajta kako vama bo šlo, pol pa se odločita za družino. Veliko parov se namreč po tem, ko začnejo skupaj živeti razide, ker ugotovijo, da enostavno niso za skupaj.

lp

(odgovor članu Zoja Lara)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Želim si...partner pa bi še počakal
25.7.2011 22:22:31   
LittleSun
Jaz sem bila v zelo podobnem položaju kot ti, s tem da še eno leto mlajša. Jaz sem imela službo, moj je delal preko študentskega servisa, nisva še živela skupaj. moja želja je bila neizmerna in vedno več sem govorila o otroku in svoji želji. tudi on si je želel, ampak je bil bolj realen, naj še počakava, da dobi službo, da se preseliva...itd. potem je pa rodila najina prijateljica in smo bili veliko skupaj in si je tudi on začel predstavljati, da bi mogoče šlo. potem sva se preselila v najemniško stanovanje in jaz sem zanosila, počasi se je vse uredilo, on je dobil službo, preselila sva se k njegovim staršem, da sva malo prihranila. sedaj je najin sonček star 3 leta, oba imava službi za nedoločen čas, kupila sva svoje stanovanje in sonček nama je res v veselje. že res, da kdaj zamudiva kakšno zabavo, da si ne moreva privoščiti stvari, ker otrok potrebuje bolj nujno, vendar nebi niti za sekundo pomislila, da bi imela otroka kasneje. je nekaj najlepšega kar se nama je zgodilo in dal nama je energijo da sva dosegla vse stvari, ki jih imava sedaj. zdaj se trudiva še za enega.
je pa res, da morata biti oba pripravljena na to!!!!! če on ni, potem počakajta da bo. želim ti, da se ti tvoja želja čimprej uresniči.

(odgovor članu 1edina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Želim si...partner pa bi še počakal
26.7.2011 9:05:04   
3x mami
svetujem ti, da se najprej preselita v skupno stanovanje, ce se ne zivita skupaj in vidita, kako se vama obnese.sele takrat bosta lahko razmisljala o narascaju. in oba morata imeti zeljo po tem, siljenje po moje ni v redu. otrok je posledica, ne pa razlog, da sta dva skupaj...

ce se ujameta tudi v vsakdanjem zivljenju, ce imata oba zeljo, potem se vse ostalo s casom samo postavi v red.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?