|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 13:47:05   
Taula
Včeraj sva bila z dragim na pijači z kolegi. Imeli smo debato o voznicah...po prepričanju kolegov naj bi bile vse ženske slabe voznice, in seveda moški idealni. Moj dragi je rekel da ravno vse niso....da so pa vse ženske z katerimi se je on peljal slabe voznice, vključno z mano seveda. Nič novega. Za njega sem dobra voznica samo kadar preveč spije, takrat se ne pritožuje. Prej ga pa moti vse. Da preveč trdo primem notranje ogledalo, da ga bom odlomila, da sem dala prekmalu žmigavec, da peljem 49 km na uro, namesto 50....Sem že ustavila avto in mu rekla da nej gre peš če ga moti tako zelo, pa sva se na samo sprla in se grdo gledala. Drugič ko bo težil, ustavim avto in ga ven brcem(oz.on temu reče da mi daje koristne nasvete)  brez beseduser posted image

Kako pa vaši moški reagirajo na vašo vožnjo? Tudi težijo tako kot moj? Priznam da on dobro vozi, in da imam jaz izpit komaj eno leto, vendar si jaz ne delam utvar da že vse znam, ker vem da rabim prakso. Prakso in ne ''koristne nasvete''.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 13:50:47   
tanikaa
Raziskave so pokazale, da ženske povzročimo bistveno manj prometnih nesreč, kot moški in da tudi manj čekov za prekrške dobimo. Ja, tako da majo prav. MOŠKI SO BOLJŠI ŠOFERJI.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 13:53:01   
tanikaa
Ja zdaj pa še odgovor na to, kaj misli moj dragi o meni kot šoferki.

Pravi, da vozim dobro, previdno in zelo tekoče user posted image  Samo baje da se po avtocesti ne vozi 170 km/h in da zunaj naselja ni priporočljivo voziti 100 km/h. user posted image  Ampak, če zjutraj ponavadi zadnjo minuto dirjam v službouser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 13:54:18   
tina a
tega glih ne morem ne vem koliko komentirati ker sedaj (po 7 letih prekinitve) zopet delam izpit za avto. Sem pa mojega lubija že vozila naokoli z njegovim avtomobilom in nisem požela neke hude kritike. Je rekel da vozim bolje kot njegova ex. Sicer ne vem ali ni bil to samo kompliment da ne bi obupala pri delanju izpita.user posted image

No drugače pa - statistično gledano, smo ženske bolj varne voznice. Če že gledaš tako, da imajo določene zavarovalnice (vsaj SKB generali) za ženske voznice boljše pogoje pri sklepanju zavarovanja za avto. Ker je statistično dokazano, da se ženske manjkrat zaletijo. In kljub temu, da sem ženska lahko rečem, da imajo nekatere res slab filing za avto ... ampak obstajajo izjeme!!! Poznam žensko, ki je po Rusiji vozila šleparja, poznam žensko, ki je vozila rally ... tako da ne morem reči, da sta slabi voznici.

In žal na cesti obstaja veliko moških voznikov, ki mislijo da dobro vozijo ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 13:54:36   
Nixxon
Ja, vendar vam manjka nekaj ključnega: iznajdljivost. Govorim na splošno, ampak v glavnem, preveč lesene ste, včasih ne odreagirate dovolj hitro, včasih se preveč držite pravil (včasih je potrebno narediti manjši prekršek, da se ne naredi 2km kolone za tabo).

PS: Boljše ni enako kot varnejše. Ve ste varnejše voznice.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 13:55:49   
iva01
Moj ne teži VEČ ker mi je predlani ko smo šli na morje film poknu, skus je bilo:zakaj tako počasi,opa mal počasneje ,pazi, vidiš un avto,..... Šli smo v Pulo, in na Balah enostavno nisem več mogla, zapelala sem na počivališče mu rekla če mi skoči po vodo da sem ful žejna pa bi kr po poti malo spila, ko je šev vn z avta sem se z malim zaklenila v avto in odpelala naprej do vikenda. Dve uri se mu sploh nisem oglašala na telefon pol ko sem se mu pa oglasla pa se je opraviču in je reku da počasi prihaja proti nama ker je dobu štop.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 13:57:52   
trima
Podravljen Taula

Ne morem reči da smo ženske slabše voznice od moških.
Počasne že mogoče ampak slabše pa ne.

Sicer pa jaz nimam izpita za avto in ne vem kaj naj rečem.

Moj lepo mirno vozi in tudi kar previdno vozi svoj avto.

Lp: Trima



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 13:58:21   
Taula
Moj ne teži VEČ ker mi je predlani ko smo šli na morje film poknu, skus je bilo:zakaj tako počasi,opa mal počasneje ,pazi, vidiš un avto,..... Šli smo v Pulo, in na Balah enostavno nisem več mogla, zapelala sem na počivališče mu rekla če mi skoči po vodo da sem ful žejna pa bi kr po poti malo spila, ko je šev vn z avta sem se z malim zaklenila v avto in odpelala naprej do vikenda. Dve uri se mu sploh nisem oglašala na telefon pol ko sem se mu pa oglasla pa se je opraviču in je reku da počasi prihaja proti nama ker je dobu štop.



Huda si!user posted image user posted image  Hm, tole bi jaz lahko naredila....samo on se mi ne bo opravičil. Pri moji sreči bi klical policijo da sem mu avto ukradlauser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 13:58:24   
sato
Meni je moj tudi težil, kaj tako počasi vozim (mi je škoda denarja za plačevanje kazni), pa je nekoč tako dolgo sitnaril, dokler nisem malo bolj pritisnila na gas. Po dveh minutah pa.... Me ustavi policaj, pa vpraša, če vem, da sem malo prehitra...Mu dam dokumente, policaj gre v svoj avto, jaz pa se pizdim na mojega in maham z rokami ( sem mu "grozila", da če plačam kazen zaradi njega, mi bo moral nove čevlje kupiti). Verjetno je policaj to opazil, pride nazaj in reče:" Naj vam bo, gospa. Pa lep dan želim." user posted image  user posted image  user posted image
Se mu je verjetno moj zasmilil.user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:00:52   
tanikaa
Nixxon, če se rabite take razlage za dvigovanje svojega ega....evo, izvolite. Boga tvoja. Moj meni nikoli ni rekel kaj takega. Ker to sploh ne drži. Imam strica, ki ima izpit že 15 let, pa ti povem, da slabšega voznika še v življenju nisem videla. 70 km/h je že smrtonosna hitrost,  bočno parkiranje je nemogoč dogodek...

Moje osebno menenje je: Dobri vozniki smo tako eni, kot drugi. In tako pri enih, kot pri drugih so izjeme.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:01:09   
tulip
Jaz rada vozim tekoče, raje malo hitreje kot bolj počasi, če je za prehitet, prehitim, če pa je zastoj ali se mi kdo vrine, pa mu ne kažem sredinca in trobim.
Imam se za strpno voznico, moj dragi me na cesti načeloma ne kritizira, ima pa to pomanjkljivost, da ko pridemo domov, mora biti avto parkiran v garažo na milimeter natančno, kot si je on zamislil idealno pozicijo.... Seveda ga gladko preslišim, jaz parkiram tako da je avto parkiran in konec, baš me briga prostorsko planiranje! Tako da takrat rad opleta z jezikom!user posted image

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:02:12   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: trima


Počasne ....



Eh, moj se s tem ne bi strinjal. user posted image



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu trima)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:03:48   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Nixxon, če se rabite take razlage za dvigovanje svojega ega....evo, izvolite. Boga tvoja. Moj meni nikoli ni rekel kaj takega. Ker to sploh ne drži. Imam strica, ki ima izpit že 15 let, pa ti povem, da slabšega voznika še v življenju nisem videla. 70 km/h je že smrtonosna hitrost,  bočno parkiranje je nemogoč dogodek...

Moje osebno menenje je: Dobri vozniki smo tako eni, kot drugi. In tako pri enih, kot pri drugih so izjeme.


user posted image user posted image user posted image

je pa res (pa ne me skalpirat) .. da včasih rečem "Grem stavt za jurja, da je v avtu spredaj, ženska".. in je v 99% jur dobljen user posted image

slabi vozniki so na obeh straneh.. se strinjam.. samo slabe voznice so slabše od slabih voznikov user posted image
se na 10km vidi..

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:03:50   
Slončica
Bravo Ivauser posted image
Men pravi moj dragi da zelo dobro vozim, pa tud sama vem, ker sem non stop na cesti ( v 3 letih sem naredila 85 000 km-samo služba pa še mal okol).Pa ko vidm kake bolane frajerčke ko pelje po kaki ful ozki ulici prehitro si mislim da je pač bogi.Zadnč pa sem vidla lih enga tazga frajerja ku v parkirni hiši ni znal rikverc vn pridit, ker mu je en "kreten" kao "zaparkiru" makino.Ugante kdo je bil???user posted image  

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:05:02   
tulip
?

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:05:09   
Taula
Imam strica, ki ima izpit že 15 let, pa ti povem, da slabšega voznika še v življenju nisem videla. 70 km/h je že smrtonosna hitrost,  bočno parkiranje je nemogoč dogodek...


Da ni to moj direktor?user posted image Vožnja z njim je taka. Avtocesta-če gre 70 na uro je čudež, cel čas se dere kako norci divjajo, bočno parkiranjeje njemu uganka, Zapelje kar v enosmerno ulico in mu ni jasno zakaj on nima prednosti, krožna križišča.....vsi delajo narobe, samo on prav.

Vožnja z njim je skorej kot samomor. Ne vem kako je dobil izpituser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:06:18   
Anonimen
 
He he.. dobra tema tole..

Jaz sicer poznam tudi moske, ki so cist zanic vozniki.. in tudi to je res, da zenske manj nesrec povzrocijo.. je pa tudi res da povzrocijo tudi nekaj gnece vec.. kot vecina moskih.. ceprav zdaj tudi eno moski pri rumeni luci bremzajo.. user posted image  user posted image user posted image

Tudi jaz nisem cist tih, ko moja vozi in ji suvereno podam kaksen koristni nasvet.. user posted image user posted image  Drgac bi ji blo prevec dolgcas.. Ji pa cestitam, da se brez problemov vozi tudi po snegu.. in to po ornk snegu.. ker drugace bi midva bolj tezko furala..

(odgovor članu sato)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:06:52   
soncece24
Iva, s tabo se pa res ni za hecat user posted image user posted image user posted image

To je spet ena tema o moških/ženskah kjer se ne da posploševati. Sploh pa št.nesreč ni merilo za dobrega/slabega voznika. Za ženske bi na splošno rekla tako: starejše so, slabše vozijo. Jaz imam izpit 7 let, včasih sem bila izredno dosti na cesti, posledično sem super vozila. Zadnje čase vedno manj vozim in tudi ugotavljam, da sem vedno bolj nesigurna na cesti. Posebej ponoči mi je prav grozno vozit. Samo kaj čem, tak je odkar sva iz finančnih razlogov morala prodati avto od user posted image in se zdaj vozi z mojim. Ker bi res bilo škoda, da bi imela 2 avta od katerih bi en večino časa stal na dvorišču. Me je pa ta "izguba" kr prizadela user posted image

Komentirat moje vožnje pa moj ne upa user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:08:10   
April
Pri nas pa vozim, čeprav imava oba izpit, izključno jaz.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:08:24   
Taula
Tudi jaz nisem cist tih, ko moja vozi in ji suvereno podam kaksen koristni nasvet.. Drgac bi ji blo prevec dolgcas


A tole imate sprogramirano v genih, da je vaše teženje uradno samo koristen nasvet? Ker moj meni daje samo koristne nasvete....on ne teži.


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:08:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Samo baje da se po avtocesti ne vozi 170 km/h in da zunaj naselja ni priporočljivo voziti 100 km/h.


Ves kaj to pomeni? Da si spolno nepotesena... user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:09:54   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Samo baje da se po avtocesti ne vozi 170 km/h in da zunaj naselja ni priporočljivo voziti 100 km/h.


Ves kaj to pomeni? Da si spolno nepotesena...


Glede na to da gre zadnjo minuto od doma...je spolno zelo potešena.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:11:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Ker moj meni daje samo koristne nasvete....on ne teži.



Ja.. sej jaz tud.. tko ti je to.. user posted image  Ceprav.. ne vem zakaj.. mate zenske v genih, da je to tezenje.. Tezenje je ce bi ji med voznjo zategnu rocno.. al pa volan obracu okol.. ali pa bremzo pritiskal..
Tko pa ji samo predlagam, da lahko kaksno zadevo naredi tudi drugace.. pa ne vem zakaj vcasih cist popozdi. user posted image user posted image

Ja sej vem.. dobrota je sirota..

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:13:24   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Nixxon, če se rabite take razlage za dvigovanje svojega ega....evo, izvolite. Boga tvoja. Moj meni nikoli ni rekel kaj takega. Ker to sploh ne drži. Imam strica, ki ima izpit že 15 let, pa ti povem, da slabšega voznika še v življenju nisem videla. 70 km/h je že smrtonosna hitrost,  bočno parkiranje je nemogoč dogodek...

Moje osebno menenje je: Dobri vozniki smo tako eni, kot drugi. In tako pri enih, kot pri drugih so izjeme.


Ne vem kaj ima ego s tem. Ti pač poznaš en ekstrem. Jaz tudi poznam voznico, ki šofira mestni bus (dobro, no, prijateljica jo pozna). Samo zato ker ti ni rekel tega še ne pomeni da je podobnega mišljenja ali pa ni imel razloga da bi rekel. In ja, drži. Je povezano že s samo zasnovo. Moški imamo boljšo orientacijo po prostoru, kar pomaga tudi pri vožnji. In, preden sledi nov val užaljenja, kot sem napisal že zgoraj, govorim SPLOŠNO, obstajajo odkloni od tega povprečja na obeh straneh tako v + kot v -.

Moja pa vozi tako različno, kot da bi v njenem telesu živele dve različne osebe. Včasih zelo dobro, včasih pa pri kakih manevrih tako packa, da bi ji najraje spulu volan iz rok. In velikokrat piz*i nad ženskami za volanom. user posted image Pa ni edina, sem imel eno sošolko ki jih je večkrat klela kot jaz. Vozila je zelo dobro.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:13:51   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Samo baje da se po avtocesti ne vozi 170 km/h in da zunaj naselja ni priporočljivo voziti 100 km/h.


Ves kaj to pomeni? Da si spolno nepotesena...


Glede na to da gre zadnjo minuto od doma...je spolno zelo potešena.user posted image



user posted image user posted image  Pa sem mislila, da ne bo nihče pogruntal. Ja, Taula pametna punca. Verjetno je to tudi pri vas praksa. Sicer, kako bi vedela???user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?