|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   želimo si tretjega otroka
24.7.2007 23:55:28   
žanneža
Moja sončka sta stara 8 in 6 let. Če bi me kdo vprašal še pred pol leta nazaj, če bi imela še enega otroka, bi lahko
naštela veliko razlogov proti. Z možem sva se o tem vedno več pogovarjala in in za je prehitel proti.

Torej od meseca maja ne jem več tabletk. 

Oba sva kot prerojena, zaljubljena  in aktivno delava  na tretjem otročičku. 



na novo zaljubljena mami


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: želimo si tretjega otroka
25.7.2007 0:22:23   
lelaval
user posted image user posted image  Čestitke za takšno odločitev user posted image user posted image
Sama imava 3 otročke. Se mi zdi, da ko so otroci že malo večji, se več sami igrajo oz. s svojimi vrstniki ali pa želijo biti sami, se porodi želja po novi mali šručki, ki jo starša zopet crkljata. Se motim?
Jaz sem vedno govorila, da bom imela 3 user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu žanneža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: želimo si tretjega otroka
25.7.2007 3:19:54   
mojca345
to se mi zdi SUPER IDEJA ! jaz te vsekakor vzpodbujam, pri tej odločitvi in upam, da čim preje zagledaš user posted image user posted image . Tudi jaz si želim 3 in se zavedam, da je potreben čas in še enkrat čas, in ogromno energijo. mogoče mi ti osvetliš kako je pri tebi ? Koliko energijo lahko začnem spravljat v lavorčke, da jo bom potlej imela dovolj ?user posted image

Ljubezen je kot ptica z krili. Če ji odsekaš krila, to ni več ljubezen.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: želimo si tretjega otroka
25.7.2007 7:48:30   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu mojca345)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: želimo si tretjega otroka
25.7.2007 8:32:02   
Anonimen
Tudi jaz in moj možek si želiva 3. user posted image  in upam, da nama čimprej se vse poklapa in da čimprej napoči čas za najino željo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: želimo si tretjega otroka
25.7.2007 8:34:34   
orhideja75
tudi mi smo nekaj časa nazaj mislili, da bi imeli še tretjega. imamo že dva (11 in 8 let) in bi bilo zdele res neobremenjujoče imeti še enega. pa smo se kar premislili. sem imela 2.porod zelo težak, pa po vse kar se sedaj dogaja v zdravstvu...
smo kar malo odmislili. čeprav nekje v ozadju je še vedno želja...


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: želimo si tretjega otroka
25.7.2007 9:17:40   
nuala
Čestitam za odločitev, verjamem, da ti bo tudi tretji otroček v veselje, pa vsi ga bodo crkljali, pa še čas boš imela zanj, ko sta starejša že samostojnejša.
Lepo je slišati o takih trdnih zakonih!

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: želimo si tretjega otroka
25.7.2007 9:27:27   
AKP
Imam dva, ki sta že zelo velika in me vsake tolko časa zgrabi, da bi imela tretjega, pa moj mož noče, ker pravi,da sva bila tako mlada, ko sva jih imela in da naj zdaj rajši uživama. Jaz pa bi še kar mela tretjega. Časa pa tudi nimam več dosti. Mogoče se pa bo kaj ponesrečlo. user posted image

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: želimo si tretjega otroka
25.7.2007 20:05:06   
žanneža
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

user posted image user posted image  Čestitke za takšno odločitev user posted image user posted image
Sama imava 3 otročke. Se mi zdi, da ko so otroci že malo večji, se več sami igrajo oz. s svojimi vrstniki ali pa želijo biti sami, se porodi želja po novi mali šručki, ki jo starša zopet crkljata. Se motim?
Jaz sem vedno govorila, da bom imela 3 user posted image


Hvala za čestitke!

Zdi se mi da otroci čisto prehitro odraščajo. Fant gre septembra že v tretji razred, punčka pa v prvega. Zelo sta samostojna , crkljata pa se še vedno rada. Brez pravljice za lahko noč ne zaspita.
Otroka me že dolgo časa prosita za novega člana, jaz pa se počutim še zelo mlado in polno energije.

na novo zaljubljena mami

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: želimo si tretjega otroka
25.7.2007 20:24:14   
žanneža
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

to se mi zdi SUPER IDEJA ! jaz te vsekakor vzpodbujam, pri tej odločitvi in upam, da čim preje zagledaš user posted image user posted image . Tudi jaz si želim 3 in se zavedam, da je potreben čas in še enkrat čas, in ogromno energijo. mogoče mi ti osvetliš kako je pri tebi ? Koliko energijo lahko začnem spravljat v lavorčke, da jo bom potlej imela dovolj ?user posted image

Ljubezen je kot ptica z krili. Če ji odsekaš krila, to ni več ljubezen.


Svetujem ti, da ne razmišljaš samo z glavo, ampak tudi s srcem. Vse se da, če se hoče.
Moja služba je zahtevna, včasi me tudi po nekaj dni ni doma. Takrat vskoči moj mož ali tašča. Imam zelo dobrega direktorja, ki mi je omogočil 2x tedensko delo doma (povezavo s podjetjem in vse potrebne priprave za to). Nikoli ne bom pozabila besed vzgojiteljice s katerimi je potolažila mojo slabo vest :" Ni važno koliko časa si z otrokom, ampak kako! "Veliko mamic je ves čas doma, pa se z otroci sploh ne ukvarjajo. Jaz pa sem že postala mojster v razporejanju mojega časa!Z otroci veliko ustvarjamo, se pogovarjamo, beremo,...Čas za čiščenje se najde s pomočjo mojega moža, ko otroka zaspita. Namesto televizije se lahko prebere tudi kakšna dobra knjiga. Kuhanje je brzinsko in s tem tudi bolj zdravo. S športom pa se ukvarjamo vsi skupaj (od smučanja, kolesarjenja, rolanja,...).
Življenje je takšno, kot si ga narediš! Zato ga pogumno zajemajmo z veliko žlico!

na novo zaljubljena mami

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: želimo si tretjega otroka
25.7.2007 20:32:11   
žanneža
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tudi jaz in moj možek si želiva 3. user posted image  in upam, da nama čimprej se vse poklapa in da čimprej napoči čas za najino željo.


Tudi jaz vama želim, da se vama čimprej poklapa. Pa ne čakajta predolgo! Stvari se potem itak uredijo tako ali drugače!

Veliko sreče!

na novo zaljubljena mami






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: želimo si tretjega otroka
25.7.2007 20:43:22   
žanneža
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

tudi mi smo nekaj časa nazaj mislili, da bi imeli še tretjega. imamo že dva (11 in 8 let) in bi bilo zdele res neobremenjujoče imeti še enega. pa smo se kar premislili. sem imela 2.porod zelo težak, pa po vse kar se sedaj dogaja v zdravstvu...
smo kar malo odmislili. čeprav nekje v ozadju je še vedno želja...



Moji obe nosečnosti sta bile enkratne.Oba sem rodila na predviden rok.Prvi porod je trajal 12 ur (mali je imel 4 kg), tako da sva se ful namatrala. Pri punčki pa sem prišla ful nasmejana v bolnišnico ker mi je odtekla voda, potem pa je bila panika ker sem imela roza plodovnico (med prevozom v bolnišnico se mi je del posteljice odluščil od maternice)in ker nisem imela še popadkov so mi naredlili carski rez. Na srečo je bilo vse ok.
O tem ne razmišljam ! Vem, da ni enostavno rodit (vsaj meni ni bilo), ampak kaj pomeni 1 "naporen" dan proti nešteto srečnih dni v življenju?

na novo zaljubljena mami

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: želimo si tretjega otroka
25.7.2007 20:50:05   
žanneža
IZVIRNO SPOROČILO: AKP

Imam dva, ki sta že zelo velika in me vsake tolko časa zgrabi, da bi imela tretjega, pa moj mož noče, ker pravi,da sva bila tako mlada, ko sva jih imela in da naj zdaj rajši uživama. Jaz pa bi še kar mela tretjega. Časa pa tudi nimam več dosti. Mogoče se pa bo kaj ponesrečlo. user posted image


Odvisno kaj za vaju pomeni uživanje! Mi smo se naučili uživati skupaj!
Res pa je, da morata biti oba za to! Tudi pri naju sem bila prva jaz , šele potem moj mož. Moraš biti malo politična in mu na pravi način položit na srce.
Veliko sreče!

na novo zaljubljena mami

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?