|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ženski vložki
17.12.2010 10:26:20   
Brinčika
Nevem kam bi dala to temo ampak se mi zdi da najbolj spada sem. Zanima me s katerimi vložki ste zadovoljne, ker opažam da jih je veliko in vse več iz manj kakovostnega materiala, always tudi niso več kar so bili, včasih so bili mehki, zadnje čase se mi pa zdijo malo bolj "plastični"-če se lahko tako izrazim , ni več tiste mehkobe bombaža, rada bi zamenjala s čim kvalitetnejšim pa rabim kak nasvet. Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ženski vložki
17.12.2010 10:31:47   
urška
natracare, dobiš jih v tuševi drogeriji. naj bi bili iz organskga bombaža.

sicer pa priporočam mooncup.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ženski vložki
17.12.2010 10:32:22   
lananai
Jst uporabljam Libresse in so mi super. Samo ne kupit enih v zeleni pakungi - natural al neki... Mi pa Always nikoli niso bili preveč všeč.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ženski vložki
17.12.2010 10:50:29   
Klemy82
Uporabljam samo še lidlove vložke, poceni, vpojni, mehki, lepo se prilepijo in ostanejo prilepljeni, dokler nisem probala, nisem vedela, da dejansko obstaja udoben vložek, te plastike od always se več ne taknem!

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ženski vložki
17.12.2010 11:24:29   
svetlomodra
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Jst uporabljam Libresse in so mi super. Samo ne kupit enih v zeleni pakungi - natural al neki... Mi pa Always nikoli niso bili preveč všeč.


men se pa ravno libresse zdijo trdi in neudobni, razen zelenih. ti so res mehki in jih uporabljam ponoči. drugače pa tampone.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ženski vložki
17.12.2010 11:31:25   
m_o_i
muellerjeve najbolj navadne.
klinc pa tista kemija ala zelejcki, kuglice in to akanje user posted image


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu svetlomodra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ženski vložki
17.12.2010 12:32:39   
Metuljček Cekinček
Sem že sama želela odpreti podobno temo, ker sem tudi jaz bila dolga leta zvesta uporabnica Always vložkov, zadnje čase pa sem očitno razvila rahlo obliko alergije na te vložke, ker se mi je ponavadi vnela koža na robovih spodnjih hlač.

Tako da sem v zadnjih dveh mesecih probala kar nekaj vložkov, ampak mi nobeni niso odgovarjali. Nobeni očitno tako lepo ne vpijejo tekočine kot Always, ker je kri vedno prišla nekje ven (sem pač med tistimi "srečnicami" z obilnim krvavenjem).

No, potem sem kupila Always v Muellerju in ti vložki so neprimerljivo mehkejši kot Always v naših trgovinah. Bom zdaj probala še Lidlove vložke, ker se mi tudi njihove plenice zdijo zelo v redu.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ženski vložki
17.12.2010 13:15:15   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Metuljček Cekinček

Sem že sama želela odpreti podobno temo, ker sem tudi jaz bila dolga leta zvesta uporabnica Always vložkov, zadnje čase pa sem očitno razvila rahlo obliko alergije na te vložke, ker se mi je ponavadi vnela koža na robovih spodnjih hlač.

Tako da sem v zadnjih dveh mesecih probala kar nekaj vložkov, ampak mi nobeni niso odgovarjali. Nobeni očitno tako lepo ne vpijejo tekočine kot Always, ker je kri vedno prišla nekje ven (sem pač med tistimi "srečnicami" z obilnim krvavenjem).

No, potem sem kupila Always v Muellerju in ti vložki so neprimerljivo mehkejši kot Always v naših trgovinah. Bom zdaj probala še Lidlove vložke, ker se mi tudi njihove plenice zdijo zelo v redu.


Te čisto razumem, ker jaz sem bila ful let na istem, zelo močne M in edino Always so mi zdržali, vse ostalo mi je šlo čez, sploh ponoči. Ampak potem so pa začeli s temi geli, pa še več gela pa ne vem kere kemije vse še in se je tudi meni ob robu začela vnemat koža. Da ne omenim, da so se mi parkrat tako močno zalepila krilca skupaj na gatkah, da ko sem narazen devala, sem vložek po plasteh dol olupila, čist razpadel je..ogabno, res.
 En dan sem imela pa paniko, dobila M na poti, nič imela s sabo,  in sem se ravno mimo Lidla peljala in sem kupila prve vložke, ki sem jih videla in od takrat nisem imela enkrat vnetja, občutek je res fajni pa tudi vpojni so fajn. Sicer se mi je tudi M umirila vmes in nimam več tako močne (no, zdaj sem itak noseča, bomo videli, kaj bo po porodu, ane), en čas sem še cvikala pa sem ponoči še imela Always, ko mi je pa zaloge zmanjkalo, pa ko sem sprobala, sem videla, da fajn držijo tudi čez noč, edino imam par res onih tavelikih na zalogi, če je kdaj bolj obilno, za čez noč,  drugih pa sploh ne uporabljam več, edino če sem kje pa nimam nič s sabo, kupim, kar pač je.. tudi dnevne imam Lidlove, jih je ful v paketu in so cenovno res fajn.
Edino kar je, fajn poglej, kaj piše gor na zavitku, ker eni so brez krilc, eni pa z... no, jaz imam raje one s krilci, ziher je ziheruser posted image , sem se pa že parkrat zmotila, ko sem na hitr kupovala, saj veš, da imajo v Lidlu radi kdaj kaj zmetano na kup pa zmešano.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ženski vložki
17.12.2010 14:52:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urška

sicer pa priporočam mooncup.



user posted image user posted image user posted image Tudi jazuser posted image Super zadovoljna. In KONČNO sem brez vnetijuser posted image

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
17.12.2010 17:41:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lananai)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ženski vložki
17.12.2010 22:04:38   
Spark
Oh ti vložki, jaz tudi ne prebavljam Allways. Vsakoč ko jih imam se mi naredijo mehurji, vse me srbi. Mi res niso ok. Zadnje čase prav izbiram in iščem, pa nisem našla nekih pravih. Čeprav za doma imam najraje kar tiste stare virove mrežaste. Se mi zdijo še najboljši.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ženski vložki
18.12.2010 9:03:17   
maca81
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

IZVIRNO SPOROČILO: urška

sicer pa priporočam mooncup.



user posted image user posted image user posted image Tudi jazuser posted image Super zadovoljna. In KONČNO sem brez vnetijuser posted image



A je to m.skodelica?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
18.12.2010 10:58:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maca81)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ženski vložki
18.12.2010 13:13:50   
mik_miska
pozdravljene..
da tudi meni se po uložkih always delajo mehurčki in rdeča koža..
pa velikokrat so krilca slaba da se kar težko odtrgajo od hlačk...
bom tudi sama poskusila te lidlove pa bomo videli kakšen je razultat..
p.s. upam da jih kmal nekaj časa ne bom rabila imet :-)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ženski vložki
18.12.2010 15:41:35   
Brinčika
Sem res probala po priporočilu Urške od natracare in sem res zadovoljna. Čisti bombaž popolnoma naravno brez nepotrebnih drugih umetnih dodatkov in so res , čisto zares mehki in udobni.

(odgovor članu mik_miska)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ženski vložki
18.12.2010 15:45:35   
tecnobica
Natura Femina. Kupim v Lekarni ali pa DM-u. Pa iz biobombaža jih vzamem.

(odgovor članu mik_miska)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ženski vložki
19.12.2010 9:41:03   
Shorty_


IZVIRNO SPOROČILO: urška

sicer pa priporočam mooncup.



user posted image user posted image user posted image Tudi jazuser posted image Super zadovoljna. In KONČNO sem brez vnetijuser posted image

user posted image meni je pa lunette rešila muke

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ženski vložki
27.12.2010 20:40:23   
malania
Moji prvi vložki so bili iz Lidla (ko Lidla v Slovenjiji sploh še ni bilo user posted image ).. ampak vse me je srbelo...
Always mi je bil plastičen, vse me je tiščalo, neprijeten občutek...
Odkrila sem Catherine (ta roza), zakon, kot da ne bi imela menstruacije..
Nato sem začela uporablati tampone.. še boljši občutek...
Sedaj sem kupila skodelico Lunette - ki pa še čaka v embalaži, da pride menstra user posted image

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ženski vložki
17.1.2011 19:23:50   
mariy
Catherine, zakon, kot da ne bi imela menstruacije..
IZVIRNO SPOROČILO: malania

jih uporabljam samo prva dva dni, ker sem drugače bolj pristaš na tampone, se mi zdi boj higiensko in veliko boljši se počutim.

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ženski vložki
20.1.2011 19:24:14   
citrončica
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: mariy

IZVIRNO SPOROČILO: malania

jih uporabljam samo prva dva dni, ker sem drugače bolj pristaš na tampone, se mi zdi boj higiensko in veliko boljši se počutim.


Carefree, brez gelov, dišav..., potem pa OB, tasvilene, ker so mi "prijaznejši" za uporabo

(odgovor članu mariy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ženski vložki
20.1.2011 19:38:56   
Felicita
jest sem potem še ena redkih, ki vztraja na Always (sensitive). sem probala mnogo drugih, mi nič ne odgovarja; tamponi pa sploh ne. za lunetko se pa še nisem opogumla.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ženski vložki
31.1.2011 22:14:02   
Metuljček Cekinček
Še update na Lidlove vložke - krilca so se mi tako zalimala na hlačke, da sem potem tisto lepilo še 10 min dol praskala. Tako da ostajam na Allways iz Muellerja.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?