|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. UZ pregled
12.11.2007 15:44:44   
MARTINŠČICA
Hojla,
jaz imam jutri prvi UZ pregled v nosečnosti na GK v LJ (7 tednov in 2 dni). Sem po IVF postopku in me zanima, ali že pri prvem UZ dobiš slikco. Kako je s tem? Je to za plačat? Ste šle same na UZ ali s partnerjem?

Hvala.


LP Martinščica

_____________________________

200% MAMI
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1. UZ pregled
12.11.2007 15:51:48   
Dinki
Živjo,
jaz sem imela 1. UZ v 8. tednu. G mi ga je naredila vaginalno in prejela sem 3 slikice user posted image . Ta pregled ni nič za plačat. Ne vem kako je pri vseh G glede tega, da je s teboj partner. Z menoj na 1. ni bil, me je pa G vprašala če je z mano, torej če bi bil, bi šel lahko notri. Mogoče le počakaj na nuhalno in pelji takrat partnerja s sabo, je veliko več za videti user posted image . Je pa kljub temu tudi 1. UZ najbolj ganljiv, saj je pikica tako mala pa že srček dela user posted image .

Kakor koli že, želim ti ogromno lepih trenutkov in srečno v tvoji 1. user posted image .user posted image

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1. UZ pregled
12.11.2007 15:55:28   
koala
Da ne boš razočarana, ker grejo UZ-ji na GK zelooo hitro, no vsaj pri meni je bilo tako. Slikico sem dobila, plačat pa ni treba nič. Samo sem morala sama rečt če je možno kakšno slikico dobit. Tako je bilo pri dr.Drobniču, kako pa je pri ostalih pa ne vem.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1. UZ pregled
12.11.2007 18:16:58   
*medica*
no tudi jest sem bla pri dr.Drobniču in sem ga najprej čakala tri ure da je sploh prišel..bile sva samo dve za UZ..ampak sva se načakali...partner ni bil z mano not je pa čakal v čakalnici...pregled je bil zelo hiter en dva tri sem bla zuni...pa slikco sem tudi dobila ni blo treba nič rečt..

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1. UZ pregled
12.11.2007 18:17:26   
*medica*
aja plačala pa tudi nisem nič

(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?