|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 9:06:41   
TomTaylor
do konca znucana tema, ampak, dejmo jo letos spet obdelat. user posted image Jz še iščem idejo kako nahecat domače, torej predlogi dobrodošli. Seveda pa tudi zgodbice kako so vas (oz. ste ve koga) kdaj pošteno nahecali.

Jz sem lani v službi, v času kofetkanja, na kavomat skrivaj prilepila obvestilo vzdrževalca kavomata, da je le ta v okvari in da ga bodo v najkrajšem možnem času popravili ter, da prosijo za razumevanje. Joj, je blo ene jeze najprej...pol pa smeha.

aja...sem pa enkrat na enem forumu brala, da je ena nosečka svojega partnerja nahecala, da je bila pri ginekologu in da je splavila...To je pa višek zdravega hecauser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 9:20:08   
Colt
Kar nekajkrat sem šefa ''vrgel'' na finto za 1 april....ne bi pa opisoval tule, ker je bila zadeva precej nehumana in društvo za zaščito živali (beri-šefov) bi me kamenjalo user posted image user posted image Revež je skoraj moral na bolniško zaradi psihičnega stresa....

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 9:20:27   
špelin@
Še huje je, če tako opozorilo nalimaš na vrata WC-ja... user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 9:23:36   
špelin@
Pa še ena, ki je nikakor ne smeš ponavljat, ker je dobra samo "frišna" oz. je za enkratno uporabo, potem izgubi smisel.

Zgroženo poveš sodelavcu, da ima njegov avto gume na tleh. Ko besen pride nazaj s parkinga, mu je itak jasno, da so gume ves čas na tleh user posted image


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 9:31:16   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Še huje je, če tako opozorilo nalimaš na vrata WC-ja... user posted image


o hudo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 9:31:20   
andreja32
jaz sem že enkrat ..mislim da tukaj pisala kako me je brat faajjnnnn našponal...z enimi modrci...tega ne bom pozabilauser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 9:33:21   
pety78
Jaz imam sicer eno idejo, ki je še nisem izvedla. Sosedi bi dala v nabiralnik obvestilo o prispeli pošiljki, da bi se malo sprehodila do pošte...

A me lahko kazensko preganjajo?user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 9:41:32   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Jaz imam sicer eno idejo, ki je še nisem izvedla. Sosedi bi dala v nabiralnik obvestilo o prispeli pošiljki, da bi se malo sprehodila do pošte...

A me lahko kazensko preganjajo?user posted image user posted image



pomoje bi te lahko zaradi potvorbe uradne listine user posted image ne vem, jest se s takimi zadevami ne bi hecala prov preveč.
oldie goldie je drugač tut 'dvigalo v okvari'. kšnih bolj genialnih idej pa nimam... mogoče v četrtek, ko me bojo pred/med pisanjem kolokvija namudrili, kr vidm.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
30.3.2010 10:00:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 10:13:12   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Še huje je, če tako opozorilo nalimaš na vrata WC-ja... user posted image


sorodnik je tako obvestilo nalimal na vrata dvigala - da je v okvari in da dela sele od 2. stuka naprej user posted image  (da se tisti iz visjih nadstropij le ne bi prevec zmatrali user posted image ) in je folk dejansko 2 nadstropji hodil, predno so sli v lift user posted image


user posted image  Ta je dobra!!! user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 10:31:14   
~Biba~
  • Ponoči daj vse ure za 1 uro naprej, uživaj zjutraj, ko so vsi v naglici
  • Zamenjaj posodi za sol in sladkor
  • Odvij oni nastavek na pipi, vanj vsuj malo barve za barvanje jajc, privij nazaj, in si oglej poglede domačih, ko med umivanjem zob priteče rdeča voda
  • Vsuj v Wc kotliček velikooo gela za tuširanje, tisti ki bo spustil prvi vodo, bo imel veliikoooo penena wc-ju
  • Namaži wc desko ali kljuke z zobno pasto, gelom za tuširanje
  • bonboniero - čokoladice napolni z senfom, ter jih ponudi
  • najdi številko Zoo-ja jo zapiši na listek, zraven dodaj, pokliči gospoda Medveda, daj sodelavcu na mizo
  • v velik predal daj balon, potem pa na zgornji del s pomočjo dobrega lepilnega nalepi kako iglo, ko se predal odpre balon poči….
  • Zamrzni ključe( navadne, ne za avtomatsko odpiranje) v kozarcu vode, v hladilniku, ko dotična oseba išče ključe, mu reči, naj pogleda v hladilnik
  • Osebi ki spi, namaži zobno pasto na prst, s kakim predmetom, perjem, ga žgečkljajte po nosu, se bo sigurno obrisal s prsti namazanimi z zobno pasto
  • Zmoči si roko, postavi se z anekoga, in na glas kihni, med tem pa ga pošprickaj z vodo…nato mu z mokro roko poskušaj obrisat vrat, in se pri tem opravičuj

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 10:48:20   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: UnPerfect
  • Ponoči daj vse ure za 1 uro naprej, uživaj zjutraj, ko so vsi v naglici
  • Zamenjaj posodi za sol in sladkor
  • Odvij oni nastavek na pipi, vanj vsuj malo barve za barvanje jajc, privij nazaj, in si oglej poglede domačih, ko med umivanjem zob priteče rdeča voda
  • Vsuj v Wc kotliček velikooo gela za tuširanje, tisti ki bo spustil prvi vodo, bo imel veliikoooo penena wc-ju
  • Namaži wc desko ali kljuke z zobno pasto, gelom za tuširanje
  • bonboniero - čokoladice napolni z senfom, ter jih ponudi
  • najdi številko Zoo-ja jo zapiši na listek, zraven dodaj, pokliči gospoda Medveda, daj sodelavcu na mizo
  • v velik predal daj balon, potem pa na zgornji del s pomočjo dobrega lepilnega nalepi kako iglo, ko se predal odpre balon poči….
  • Zamrzni ključe( navadne, ne za avtomatsko odpiranje) v kozarcu vode, v hladilniku, ko dotična oseba išče ključe, mu reči, naj pogleda v hladilnik
  • Osebi ki spi, namaži zobno pasto na prst, s kakim predmetom, perjem, ga žgečkljajte po nosu, se bo sigurno obrisal s prsti namazanimi z zobno pasto
  • Zmoči si roko, postavi se z anekoga, in na glas kihni, med tem pa ga pošprickaj z vodo…nato mu z mokro roko poskušaj obrisat vrat, in se pri tem opravičuj



a deeej!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 10:54:03   
Ploha
Moj brat je mojemu očetu rekel, da ga je kilcal gospod Medved in dal številko od ZOO-ja...je klical seveda, ves v naglici, pa še tak je, da niti ne posluša kaj mu na drugi strani kdo govori, je zahteval g. Medveda in je prijazna gospa povedla, da trenutno gospod Medved spi user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 11:31:33   
*miska.mcc*
Ponoči daj vse ure za 1 uro naprej, uživaj zjutraj, ko so vsi v naglici



tole bom pa jst!!!!user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 11:39:34   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

Moj brat je mojemu očetu rekel, da ga je kilcal gospod Medved in dal številko od ZOO-ja...je klical seveda, ves v naglici, pa še tak je, da niti ne posluša kaj mu na drugi strani kdo govori, je zahteval g. Medveda in je prijazna gospa povedla, da trenutno gospod Medved spi user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tale je svetovnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 11:40:13   
*miska.mcc*
pa klicala ga bom, naj fejst pohiti domov, da me je klicala kolegica, ki ima gostilno, ce pridem pomagat. da imajo fuuuul zuuuur.....moški striptiz (RD tretje kolegice) in da nuuuujno nuuuujno rabi pomoc.
pa fuuul dolg spisek mu bom napisala kaj vse je treba mulariji narest....

OBVEZNO vseh 60 nohtov postrist, tamali zvecer spumpat nos, takoj takoj ko se polula previt, ker ima vneto rit, na stedilnik bom dala nek na pol skuhanega in mu narocila, da naj dokonca.

pa za zjutraj, ker bom verjetno pozna (zgodnja)nastimala otrokom za oblect....


bogiiiiiiiiuser posted image


user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 11:57:37   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

pa klicala ga bom, naj fejst pohiti domov, da me je klicala kolegica, ki ima gostilno, ce pridem pomagat. da imajo fuuuul zuuuur.....moški striptiz (RD tretje kolegice) in da nuuuujno nuuuujno rabi pomoc.
pa fuuul dolg spisek mu bom napisala kaj vse je treba mulariji narest....

OBVEZNO vseh 60 nohtov postrist, tamali zvecer spumpat nos, takoj takoj ko se polula previt, ker ima vneto rit, na stedilnik bom dala nek na pol skuhanega in mu narocila, da naj dokonca.

pa za zjutraj, ker bom verjetno pozna (zgodnja)nastimala otrokom za oblect....


bogiiiiiiiiuser posted image


user posted image



Miska, potem moras ure skenslat, ce hoces, da ti uspe. Je pa dobra, da mora tamalo koj previti, ko se polula!user posted image user posted image
Samo, ce bo moral prej z dela, se mu niti ne bo zdelo kasneje tolk smesno...

Jaz bom moja2,moza in tavelko hcerko, z medvedom in ZOO nahecalauser posted image  In tisto s kihanje se mi tudi dopade...to bom pa se danes prakticirala. Hcerko bo kapuser posted image

< Sporočilo je popravil TaMaSa -- 30.3.2010 11:59:03 >


_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 11:59:22   
*miska.mcc*
ne ne...tisto z uro bo navsezgodaj zjutraj.

za delat jit, pa ga bom klicala, takoj po koncu sihta. da zal pivo po sluzbi ODPADE!



cist mu bom zj...la danuser posted image

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 12:03:24   
*miska.mcc*
najhuj bo pa...tud, ce ne bo verjel...ko bo domov prisel, jst pa med vrati spedenana v nulo...najkrajso miniko bom nase ruknila, visoke skornje s fu.c.k.ish peto, kak se.**** top  pa ku.rbish makeup...

bom rekla, da se moram zlit z okoljemuser posted image

zihr mu ne bo do smehauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
30.3.2010 12:10:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 12:12:29   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

tole bom pa jst!!!!user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image


jz tud! user posted image  sm ze opomnik za sredo ob 11 zvecer nastimala.

sam je.bemu.....mi mamo radio uro. morm alarm in uro premaktid....bom se kaj za....balauser posted image bo pol res zaspal

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 12:48:49   
ona
Jaz sem enkrat mojega dragega poklicala v službo,da je doma cel kažin,da ne dela elektrika,da je v el.omarici vse skurjeno...in je seveda pritekel domov pogledatuser posted image user posted image

Še dobro,da ni bilo težav na delu,ker je s.p.user posted image

Mater je bil zelen od jezeuser posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 16:56:02   
poli*
Jaz pa nikol ne uspem nobenga nahecat, ker mi že 5 minut prej na čelu piše, da se nekej pripravljam. Preden sploh začnem govorit, se že začnem smejat user posted image .

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 17:16:19   
Anonimen
ojej, bogi receptorji v zooju... najboljš, da se v četrtek kar pripravijo!user posted image

(odgovor članu poli*)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
30.3.2010 17:42:22   
clara23
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz bom tud foro z medvedom sprobalauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?