|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Turistično naselje Pakoštane
1.4.2010 11:10:34   
TomTaylor
Sem končno našla primerno destinacijo za dopust - vsaj po opisu sodeč, pa  me prej zanimajo še vaše izkušnje, torej gre za turistično naselje samih slamnatih hišk...http://www.club-pakostane.hr/

Upam, da je katera že bila tam z malimi otroci (manj kot 1 leto), da mi lahko kaj več pove. Hvala!

p.s. Moderatorji, prosim ne me prestavljat, ker želim odgoovore še pred avgustom!user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
1.4.2010 11:23:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Turistično naselje Pakoštane
1.4.2010 11:26:41   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

ne, ne, ne.... pakoštani niso fajn


"ne, ne, ne" ni dost, bodi bolj natančna, lepo te prosimuser posted image Kaj konkretno ni kul tam?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Turistično naselje Pakoštane
1.4.2010 11:31:13   
pety78
Tam je nč posebnega. user posted image Sicer nismo bili v teh slamnatih hiškah, ampak zraven v kampu. Mali kamp, plaža tak tak, nič na plaži, razen ene kofetarije. Pogrešala sem kako sadje, krompirček, hot dog, ... Jaz več ne bi šla. Saj tako slabo ni bilo, ampak je drugje bolje. 

_____________________________



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Turistično naselje Pakoštane
1.4.2010 11:50:55   
noranate
Jaz sem se lani zanimala za to naselje in sem brala same pohvale. Baje je full velik animacije, pa za jest da je fajn tud. Mi se potem nismo odločil it zarad dežja, ker ko dežuje, nimaš pa res kajuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Turistično naselje Pakoštane
1.4.2010 11:54:34   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Jaz sem se lani zanimala za to naselje in sem brala same pohvale. Baje je full velik animacije, pa za jest da je fajn tud. Mi se potem nismo odločil it zarad dežja, ker ko dežuje, nimaš pa res kajuser posted image


kaj ste pa potem izbrali?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Turistično naselje Pakoštane
1.4.2010 11:59:21   
noranate
Mi smo šli "na slepo" in se ustavili v Pirovcu pri Vodicah. Nam le bilo všeč, ker je na plaži skor gozd, ker pa so punce velike, ne rabimo mivke in jo tud ne maramo user posted image .

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Turistično naselje Pakoštane
1.4.2010 12:39:05   
krtačka
nam tut ni bilo všeč v Pakoštanih. Nič za delat, pa še na plaži ni prave sence, to pa jst nujno potrebujem!

Zelo všeč mi je v Boigradu.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Turistično naselje Pakoštane
1.4.2010 13:06:39   
Getreal
Mi smo hodili ene 3 leta tja, ko sm jaz imela cca. 10 let (to je 13 let nazaj) in meni je blo kot otroku fajn..z napihljivimi blazinami in čolni smo veslali na otočke, ki so 100m od obale in tam preganjali ovce, se sončli,.. user posted image
Senca je bla, vsaj tam kjer smo bili mi, no..

Meni je blo lepo, čeprav prvi vtis ko smo pršli tja prvo leto ni bil kul user posted image user posted image user posted image Sm se jokala. Je pa tudi res, da nimaš kaj delat zvečer, tko da smo hodili v Filip i Jakov, kjer je mal več življenja, pa še eni kolegi z otroci so bli tam na morju.. Drugače je pa tut kul za kkšne okoliške izlete..Zadar, Biograd na moru, neko slano jezero v zaledju, Krka...etc. aja pa palačinke majo ful dobre tm v centru teh Pakoštan jih ena gospa dela.. "kod Tanje" kar spomini se mi vračajo... in neke shode mažoretk, kar je ful popularno tam zgleda..vse punčke so mažoretke pa majo zvečer predstave na trgu

Jaz imam sicer lep spomin, je pa res, da od povsod, kjer smo še bli, mam najmanj želje po tem, da bi se vrnila tja..




< Sporočilo je popravil Getreal -- 1.4.2010 13:13:10 >

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Turistično naselje Pakoštane
1.4.2010 18:23:57   
milena2222
Moja sodelavka je bila lani tam in je bila navdušena ( ima 3-leta staro hčerkico ),ni imela prav nobene pripombe.Mislim,da so imeli all inclusive ( tudi hrana je bila menda dobra ), spali so v teh slamnatih hiškah  ter so se menda imeli super!

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Turistično naselje Pakoštane
2.4.2010 12:23:16   
TomTaylor
madonca no, na drugih linkih same pohvale...tukaj pa samo kkšna, pa še ta iz druge roke....ajoj...res mi ni, da bi denar stran metala....Še kkšna izkušnja s temi slamnatimi hiškamiŽ?

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu milena2222)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Turistično naselje Pakoštane
2.4.2010 12:42:28   
malecka_mateja
zame so pakoštane najlepše malo mestouser posted image user posted image user posted image user posted image plaža je sama mivka, poden v vodi je zelo dolgo, sence na plaži fulll, to je najlepša plaža v pakoštanih, kafič na plaži, palačinke, včasih hotdogi in koruza, sladoled...hrana je super. mesto je super lahko grete od teh hišk peški enih 8-10 minut ampak je ful lepo za it, v mestu je nekaj dobrih restavracij in lepih zelo lepih kafičev, dosti za sprehajat trgovinice štanti....meni je zakon ker je malo vse maš pa lepo je. ta del ko bi vi šli je itak najlepši, drugače v mestu je blizu še en kamp tam je malo več gužve amapk je tudi lepa plaža in vse, je tudi mivka, na drugi starni je pa kamenčki...


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Turistično naselje Pakoštane
2.4.2010 12:56:16   
pikecpokec
Slamnate hiške so velike tko ko en recimo družinski šotor (noter je placa glih za posteljo, pa eno malo omarico). Okrog hiške je prostora par kvadratnih metrov (hiške so precej na gosto skupaj postavljene), pa še to ni neke ravnine, ampak so ena taka čudna gozdna tla, pa polno skal. Niti enega ležalnika ne moreš postavit. Notranjost hiške je v temi ker je samo eno ''''okno'''' iz slame, pa še to ne vem če se da čisto odpret. Pa celo naselje je v gozdu borovcev, ampak res takem ornk gostem gozdu. No, če je 35 stopinj, je verjetno fino, drugače pa lahko zebe ko pes.
Po moje je kamp veliko boljša varianta. No, v kampu moraš sam kuhat, tu se pa trikrat na dan drenjaš v jedilnici.

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Turistično naselje Pakoštane
2.4.2010 13:32:11   
TomTaylor
moj dragi obožuje kampiranje, kuhanje pa manj, jz pa ne maram ne kuhanja in ne kampiranja, sem raje malo bolj kamot, čeprav sem tudi skromna, tak, da bi s telimi hišicami naredila en tak "kompromis"...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Turistično naselje Pakoštane
2.4.2010 13:44:04   
pomar*ANČA*
midva sva bila dve leti nazaj, bila sem tik pred porodom, tako da kako je z otrokom tam nevem, vem pa da sem rekla, da z sinom pridemo nazaj in res letos gremo.

midva sva bila zelo zadovoljna, sploh nama je bilo všeč, ker je vsak večer animacija za otroke, zelo sva bila zadovoljan z hrano, sadje od kosila lahko vzameš vn, vsi obroki so samopostrežni... wc-ji in tuši so čisti, zaposleni zelo prijazni in ustrežni, ležalniki na plaži zastonj, tri vrste plaže, aktivnosti čez dan....

midva nisva našle stvari ki bi lahko rekla da ni ok, pa sva kar precej zahtevni strankiuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Turistično naselje Pakoštane
2.4.2010 14:50:53   
Urska09
Mi smo bili sicer v unem kampu, zraven teh hišk. Tako lahko komentiram samo kar sem videla od zunaj. Izgledalo je zelo lepo, komot, srčkano, urejeno, čisto in kar je najbolj važno, popolnoma zaprtega tipa. Plaža in camp sta ograjena.

Tisti kamp, v katerem smo bili pa mi, je pa totalni poden. Predvsem plaža. Majhna, brezvezna, pa še gužva.

Mestece pa čist srčkano....kot mnogo drugih dalmatinskih mest. Restavracije, bari, štanti, igrala...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Turistično naselje Pakoštane
2.4.2010 14:55:42   
krtačka
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

sence na plaži fulll, ..



pa dobr no, kje ste vi imeli kkšno senco?? Tam ko smo mi bili je sicer bil en mjčken del sence, ampak ni bilo primerno za otroka, ker bi se lahka na vsakem koraku potolkel, pa še zjutraj si si moral rezervirat prostor če si sploh hotel biti v senci. Še na soncu je bila grozna gužva, mi smo se pač potem pod enim slamnatnim senčnikom skrivaliuser posted image

Jst res ne grem več tja, pa če mi kdo drug plača ne grem.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Turistično naselje Pakoštane
2.4.2010 15:07:29   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

sence na plaži fulll, ..



pa dobr no, kje ste vi imeli kkšno senco?? Tam ko smo mi bili je sicer bil en mjčken del sence, ampak ni bilo primerno za otroka, ker bi se lahka na vsakem koraku potolkel, pa še zjutraj si si moral rezervirat prostor če si sploh hotel biti v senci. Še na soncu je bila grozna gužva, mi smo se pač potem pod enim slamnatnim senčnikom skrivaliuser posted image

Jst res ne grem več tja, pa če mi kdo drug plača ne grem.



a to si bila prav v tem naselju slamnatih hišic?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Turistično naselje Pakoštane
2.4.2010 16:47:00   
malecka_mateja
IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

sence na plaži fulll, ..



pa dobr no, kje ste vi imeli kkšno senco?? Tam ko smo mi bili je sicer bil en mjčken del sence, ampak ni bilo primerno za otroka, ker bi se lahka na vsakem koraku potolkel, pa še zjutraj si si moral rezervirat prostor če si sploh hotel biti v senci. Še na soncu je bila grozna gužva, mi smo se pač potem pod enim slamnatnim senčnikom skrivaliuser posted image

Jst res ne grem več tja, pa če mi kdo drug plača ne grem.



na plaži je borov gozd.če to ni senca? pač ne ležiš na mivki.pa kaj.druagče pa marela in evo senco ali pol šotori...res pa da je kr gužva sploh za senco.amapk nevem meni je bilo super in smo bili že 4 krat doli ampak nikoli na istem mestu. ker meni je cel pakoštan všeč.


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Turistično naselje Pakoštane
2.4.2010 16:51:44   
malecka_mateja
TomTaylor maš ZSuser posted image


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Turistično naselje Pakoštane
2.4.2010 21:07:12   
krfjolca
TomTaylor, mi imamo že rezervirano za poleti. Kolikor sem brala drugod, so ful pohvalili.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Turistično naselje Pakoštane
2.4.2010 21:42:31   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

TomTaylor, mi imamo že rezervirano za poleti. Kolikor sem brala drugod, so ful pohvalili.


hehe, naša rezervacija je pa ravno v teku in to za zadnjo hiško v določenem terminu...pol ziher mora biti dobro, če je že zdaj se zasedeno user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Turistično naselje Pakoštane
3.4.2010 6:47:00   
krtačka
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

sence na plaži fulll, ..



pa dobr no, kje ste vi imeli kkšno senco?? Tam ko smo mi bili je sicer bil en mjčken del sence, ampak ni bilo primerno za otroka, ker bi se lahka na vsakem koraku potolkel, pa še zjutraj si si moral rezervirat prostor če si sploh hotel biti v senci. Še na soncu je bila grozna gužva, mi smo se pač potem pod enim slamnatnim senčnikom skrivaliuser posted image

Jst res ne grem več tja, pa če mi kdo drug plača ne grem.



a to si bila prav v tem naselju slamnatih hišic?



Jst čisto zraven, kolegi pa tam in imajo enako mnenje.

Edin lep spomin, ki ga imam, je na palačinkeuser posted image Ena tetka jih je pekla tm pri plaži, bile so zlo dobre. Poleg tega se je pa še malo zagledala v mojega partnerja in nam je vedno on šel po palačinke, ker je plačal eno, odnesel pa 4user posted image user posted image user posted image Ko sm jst bila zraven je vse bilo treba plačatuser posted image user posted image user posted image Rezultat: na morju sem se v 10. dneh zredila 2 kiliuser posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?