|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. maj
9.4.2008 14:16:24   
rumba
S tremi otroki (do 6 let) bi radi na tedenski oddih nekam ob Jadransko morje. Iščem kraj, kjer tudi kadar piha burja, ni kaj dosti vetrovno (npr. tak je Rabac, ker je zaliv, a smo žal prepozni, je že vse zasedeno). Prosim za kak namig. Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1. maj
9.4.2008 22:28:13   
rainbow
zdaj ne vem, če je to že reklama, kaj pa Ugljan, nasproti Zadra? Mi gremo tja. istra je menda že polna, vsaj hoteli.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1. maj
10.4.2008 14:09:24   
Natty5284
mi gremo v Poreč v apartma...je veliko prostora kjer se otroci lahko zunaj igrajo pa vedno se kaj dogaja - preverjeno....pa še zelo nizke cene so...

_____________________________

Lp Natty

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1. maj
10.4.2008 15:57:32   
rumba
Ja, sem razmišljala o Poreču.... na Ugljan pa ne bi šli, ker hodimo vsako poletje na Pašman. So mi pa ful všeč tisti kraji tam dol.user posted image
Bomo malo o Poreču povprašali....
Hvala!

(odgovor članu Natty5284)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1. maj
10.4.2008 22:06:08   
luka jan
Rumba pa nikar ne čakaj predolgo, baje je Istra že ful zasedena za prvi maj.
Pa Umag ti bi jaz tudi priporočala, je enkratno za otroke.

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1. maj
14.4.2008 9:30:33   
nky 23
mi gremo v Poreč


tudi mi gremo v porečuser posted image user posted image user posted image , ampak hotel, meni je tam všeč, lepa sprehajalna pot, za nazaj pa po potrebi vlakec...., se vidio čez 14 dniuser posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?