|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. maj - Hvar (Jelsa)
1.4.2010 9:46:11   
Natty5284
Pozdravljeni,

najprej me zanima, če je že kdo mogoče letoval na jelci na Hvaru v hotelu Hvar???In kako se vam zdi???Zanima me pa tudi, glede na to, da gremo za 1. maj na Hvar, kaj si lahko vse pogledamo na otoku?Kakšne lepe plaže, zanimivosti???

_____________________________

Lp Natty
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1. maj - Hvar (Jelsa)
5.4.2010 11:48:26   
suzolinka
Izlet v mesto Hvar in sprehod do gradu (po potki in stopnicah se dvigneš nad mesto). V mestu Hvar je načeloma kar nekaj znamenitosti za pogledat (cerkev, gledališče, ogromno potk ob obali ali med hiškami)

Potem greste lahko na vrh otoka. Poleti tam cveti lavanda (kako je v tem času ne vem).
V bistvu o znamenitostih vem bolj malo, ker me niti ne zanimajo. Mi smo bili vedno poleti. Če nismo poležavali na plaži ali sedeli v lokalih, smo si pa ogledovali kampeuser posted image

(odgovor članu Natty5284)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1. maj - Hvar (Jelsa)
5.4.2010 12:28:46   
Getreal
ohhh hvar..to je moja strast vidiš..Moj najljubši kraj na svetu user posted image  user posted image komaj čakam julij da grem dol..
Ne mine leto da ne bi šla tja..Sicer nisem nikoli v Jelsi, ampak jo zelo dobro poznam. Prijetna je jutranja kavica + časopis in piroška na glavnem trgu..user posted image V tem času je sicer bolj mrtvilo, tko da se ti splača bolj izletnikovat po teh manjših vaseh naokoli.

Na hvaru maš zelo dosti reči za si pogledat. Kot je že rekla suzolinka maš pač mesto Hvar, kjer je malo več dogajanja - več turistov, tujcev in temu primerne cene. Je pa tak monden občutek, ko kofetkaš tam user posted image Zej poleti je to totalno coctail mesto user posted image jahtice, angleži, restavracije, mojito..samo zdaj bo po moje samo kup penzionistov, ampak ok.. seveda grad moraš obiskat obvezno...

Mesto vrboska je zanimivo- cerkev v obliki ladje, kjer je možno it na streho in si ogledat mesto dol. Je pa ob takem ozkem plitvem zalivu, ki se vije globoko v notranjost- lahko greš na tak dolg sprehod do marine, al pa skozi gase v mestu. Tle majo najboljšo pizzo na svetu user posted image

Drugače pa priporočam izlet na Humac, ki se dviga nad jelso. Tam je ena huda gostilna kjer si loh privoščite hobotnico izpod peke, fino vince, pa res majo tko lepo poštimano..

Tudi če greš skozi ročno izkopan tunel na drugo stran otoka prideš do zelo zanimivih vasic - Zavala, Sv Nedjelja, Ivan Dolac... Na tej strani otoka imaš tudi svetovno znanega vinarja Plenkoviča s svojim vinom "plavac" - ima podvodno gostilno v marini v Sv nedjelji. V Zavali se lahko v centru vasi dogovoriš, da te z gliserjem peljejo na Ščedro, manjši otoček nasproti Hvara. Poleti je tam zelo lepo, tak peščeni zalivček-idealno za otročke, pa isto gostilna kjer si lahko privoščiš pristnega jadranskega jastoga. Sedaj v tem času pride v poštev samo gostilnica po moje, čeprav se domačini že kopajo če je vreme kul user posted image

to samo na hitro-v glavnem ne more vam bit dolgčas. Če pa se že zgodi, lahko še vedno iz jelse šibate na dnevne izlete na vis (izrazito rimska dediščina), na brač,...etc

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?