|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam na hrvaško v juniju?
4.4.2010 11:08:46   
heli23
Letos imamo tako situacijo da v višku sezone julij in avgust ne bomo mogli na morje, me pa zanima kam bi lahko šli v juniju na hrvaško? Kje so kakšni dobri hoteli, da imajo notranji in zunanji bazen, pa zraven tudi luštno plažo saj imava 3 leta starega sina. V prmeru slabega vremena, bi tako lahko se kopali tudi v notranjem bazenu. Kaj priporočate in kakšne so kaj vaše izkušnje z morjem v juniju ? Hvala za pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam na hrvaško v juniju?
4.4.2010 11:28:51   
donat
pozdrav::))

probaj v iti v srednjo dalmacijo ali še dol. v katalogu pa imaš ponudnikeuser posted image

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
4.4.2010 14:15:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu donat)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam na hrvaško v juniju?
4.4.2010 14:18:51   
Anonimen
Kaj priporočate in kakšne so kaj vaše izkušnje z morjem v juniju ?


The best-konec maja, prva polovica junija. Do zdaj je bilo vreme vedno super, morje kakor kdaj-ima od 20 do 23 stopinj, srednja in južna Dalmacija. Gneče ravno prav, da nisi sam in ljudje še polni energije na začetku nove sezone. V tem času sem bila kar na nekaj krajih, kjer je bilo še nekaj let nazaj v tem času napol zastonj-od Dubrovnika večkrat, Hvara, Makarske riviere...Povsod imaš hotele z notranjim bazenom, kaj izbereš-odvisno od budgeta.

(odgovor članu heli23)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam na hrvaško v juniju?
5.4.2010 14:03:04   
tintin
mora bit ravno Hrvaška? Ker mi imamo zelo fajn izkušnje s tako zgodnjimi termini in krasnim vremenom ter toplim morjem na Sardiniji in Korziki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam na hrvaško v juniju?
5.4.2010 19:55:36   
nbiba
Makarska hotel Park- super hotel, novejši, notranji in zunanji bazen, tik ob plaži, lepe velike sobe, dobra hrana... Sama Makarska pa je itak špica Dalmacije. Mi gremo letos tja že četrtič.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?