|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. striženje
11.1.2008 10:18:40   
blue sky
Uh, sem jezna. Sem že vse to enkrat napisala, pa ni teme nikjer user posted image .

No, zanima me, kdaj ste svoje otroke prvič postrigle in ali ste jih peljale k frizerju ali je prišla kakšna frizerka k vam domov? Kako je bilo pri frizerju?

Naš navihanec ima spredaj in na sredini glave ža kar dolge laske, drugje pa čisto kratke, zato ga bo treba malo postriči, da bo imel lepo frizurico user posted image .

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1. striženje
11.1.2008 10:21:07   
Lenny
Oba škrata smo prvič strigli nekje po 1. rojstnem dnevu. Peljala sem ju k svoji frizerki, vzela zraven zanimivo igračko, slikala, spravila kodrček las in se čudila spremembi.
Ni bilo joka, frizerka je zelo spretna in hitra, tako da še vedno oba prostovoljno sedeta k njej na stol.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1. striženje
11.1.2008 10:21:21   
kristinaj
jaz sem našo morala pri 4 mesecih. bilo je avgusta, vroče. ona je na tleh se igrala s pliški in ko se je njena slina pomešala s potom in še kakšnim kupčkom zraven je bila obupna. mož jo je držal jaz sem jo po repkih strigla. nato sem jo dala še na vse 4 na posteljo in sem jo še ozadi. je imela svoj izvrsten look.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1. striženje
11.1.2008 10:24:04   
Anonimen
Našega smo pri enem letu postrigli in to poleti,ker je bil nonstop moker v glavo,pa se mu je revčku kar koža vnela,postrigla ga je pa kar njegova mamica doma.Mojga sina sem pa k frizerju peljala in je bil kot velik mož na frizerskem stolu.Miren in potrpežljiv,da so se frizerke kar topile od občudovanja,kako priden otrok je.Poskusi še ti k frizerju,poišči finte,ki ga umirijo ali pa kakšno igračo s seboj vzemite,da ga zamotiš.

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1. striženje
11.1.2008 10:25:20   
Anonimen
Jaz sem jo pri ene osmih mesecih kar sama. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1. striženje
11.1.2008 10:25:24   
kofetek2010
Tamale še nismo nič strigli, pa ima že 2.leti. user posted image

Mulca pa smo tam nekje pri 1,5 leta mal postrigli, tolk, da je frizura dobila obliko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1. striženje
11.1.2008 10:25:33   
lelaval
Moja najmlajša ima pri 2,5 letih takšno frizuro, kot pupa od Jane 73 na sliki, pa je še nismo nič strigli. In očitno je še sigurno leto dni ne bo potrebno user posted image .
Večja 2 pa sem prvič postrigla - sina pri 1 letu, hčero pa pri 2,5 letih. Je prišla frizerka na dom.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1. striženje
11.1.2008 10:29:44   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

jaz sem našo morala pri 4 mesecih. bilo je avgusta, vroče. ona je na tleh se igrala s pliški in ko se je njena slina pomešala s potom in še kakšnim kupčkom zraven je bila obupna. mož jo je držal jaz sem jo po repkih strigla. nato sem jo dala še na vse 4 na posteljo in sem jo še ozadi. je imela svoj izvrsten look.


user posted image user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1. striženje
11.1.2008 10:31:18   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Poskusi še ti k frizerju,poišči finte,ki ga umirijo ali pa kakšno igračo s seboj vzemite,da ga zamotiš.


Ja, saj jaz ga bom kar k frizerki peljala, ker je taka fajna in ogromno striže otroke. Bomo vzeli s sabo kakšno igračko, ampak bo sigurno miren in začuden, saj mu ne bo nič jasno, kaj se dogaja user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1. striženje
11.1.2008 11:03:32   
Nika v službi
Mi se strižemo že kar nekaj časa v Frkolinu na Škofljici. Priporočam. Krasne frizerke, prijazne, konjiček za otročička, da sedi na njem pred ogledalom med striženjem, kup igrač, na koncu dobi liziko....

No, pri nas pri prvem in drugem striženju ni ničesar pomagalo - živa katastrofa. Jok, dretje, tuljenje, ne brisače okoli ramen, ne pregrinjala, ne sesti na konjička, ne, ne, ne. Buba, peče, pika... vse živo.

Frizerka je bila frajerka, smo šli ven na dvorišče na kamenčke, pa avte gledat, pa psa, pa cel kup igrač zraven, pa midva z možem sva skakala okoli kot nora... če nas je kdo opazoval, je mislil, da smo usekani. Frizerka je skakala okoli, medtem ko je naša vrtela glavo in vsakič odrezala en pramen lask. Ob vsakem škljocu škarij - dretje kot bi jo iz kože dajali. Pa svojih lastnih lask, ki so padali po tleh, se je bala. user posted image

Sedaj pa že uživamo, ko se princeska gleda v ogledalu in ko tetice v salonu vzdihujejo, kako je lepa. O, madam, to pa godi.

Pripravi se na vse, kamor koli že greš. Pa lepo striženje!

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1. striženje
11.1.2008 11:07:43   
blue sky
Mi smo iz Velenja, tako da se ne bomo tako daleč vozili na striženje user posted image . Zdaj me je pa kar malo strah postalo, če bo naš tudi take zganjal. 

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1. striženje
11.1.2008 12:37:59   
smigli
Nočna mora, pri nas je striženje vseh preraslih dodatkov na telesu BUBA! Nohtke mu strižem med opoldanskim spanjem, ker drugače bi bil že brez vseh blazinc! user posted image  
pri frizerki sva bila okrog 1. leta, katastrofa, tako se je dru, da je zgledalo, da mu ušesa režejo! Tako da sm ga v drugo raje sama doma ostrigla. Mal me je blo strah kak bo, ampak je kljub mojemu frizerskemu debiju zadeva uspela! Po kopanju, ko je imel mokre laske, sem mu dala v roke vse živo, da ga zamotim, ga nabrzake počesala in strigla kot da sem na tekmovanju. user posted image  Pa je še vedno lep kot slika! user posted image

lp

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1. striženje
11.1.2008 13:16:44   
NATAŠI
mi smo ga peljali k frizerki pri 15. mesecih, sedel je pri očiju v naročju jaz sem sem ga pa zabavala. je pa uporabila le škarice

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1. striženje
11.1.2008 13:20:05   
NATAŠI
aja še to, ni bilo nobene solzice in tudi ogrinjalo je imel lepo na sebi. pravi felik fant je bil

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 1. striženje
11.1.2008 14:07:33   
aezzy
midva jo sama, je pa malce postrani ker ni pri miru. sicer ne joka, samo obraca se skozi. ampak je unikat in lepa princeska user posted image .
uf, rodila se je s polno glavo las, prvic ze pri 5m, od takrat pa kar redno na 2m.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 1. striženje
11.1.2008 18:05:04   
klaja
Jaz sem jo kar sama postrigla pri 11 mesecih. Sem jo pa slekla in dala v tuš kabino, kjer je lepo sedela in se igrala, jaz pa v akcijo. Zdaj je pa stalno težje, ker nima miru in pač stiževa takrat, ko je že utrujena, da mi ne razgraja preveč.

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 1. striženje
11.1.2008 20:26:56   
Bonnie_RR
1. smo ga peljali k frizerju nekje po 1 letu. Je kar stal in ga je med ogledovanjem krtač postrigla - samo toliko, da mu je oblikovala frizuro.user posted image
2. je bil pri frizerju zdajle decembra. Je lepo sedel v otroškem stolčku (takem avtu), sicer ni hotel imel ogrinjala, drugače je bil pa ful priden, nobenih scen ni delal, si je pa vse natančno ogledal...user posted image
Vmes, med 1. in 2. striženjem, sem mu pa kar js 2x malo skrajšala sprednje laske in jih pri ušesih oblikovala.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 1. striženje
11.1.2008 20:51:22   
eya
Mi smo ga strigli mao že pred prvim RDjem, pri sorodnici, ki je frizerka, doma.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 1. striženje
12.1.2008 13:06:15   
ally1
Mi smo ga prvič strigli že pri 5mesecih (je bil tak kot elvis Prisli tako dolge lase je imel user posted image ). peljala sva ga k frizerki, ker jaz še nisem vedela kako se to dela. Sedaj sem ga pa že 4x ustrigla sama doma, sem kar frizerske škarje kupila in imam "domačo"obrt user posted image user posted image , samo za sinčka, dokler ne ugotovi, da ga ne strižem ful ful lepo user posted image .
Najlažje ga pa strižem v banji, ko imam mokre lase in takrat je tudi zeloooo zaposlen z vodo!user posted image

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 1. striženje
12.1.2008 14:22:15   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

Mi smo iz Velenja, tako da se ne bomo tako daleč vozili na striženje user posted image . Zdaj me je pa kar malo strah postalo, če bo naš tudi take zganjal. 


Moj brat vozi oba otroka stričt nasproti Name (sej ne vem a je še Nama tam ali ni)........zdej se trenutno ne spomnem kako se frizeriji reče (mislim,da je zraven Kofetarca-uff pa že res nisem bila dolgo v Velejuuser posted image ),ampak je zelo zadovoljen in mala dva se zelo rada hodita stričt tja.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 1. striženje
12.1.2008 19:54:54   
Rubin.
Naša je stara dve leti in pet mesecev pa še ni bila pri frizerju. Je zelo živa pa dvomim, da bi tam sedela pol ure pri miru. Imam pa plan jo peljat nekje spomladi, sem v enem frizerskem salonu zasledila avto v katerega se lahko otrok vsede, mogoče po palilo.
Sicer pa jo strižem doma, že nekje od treh mesecev dalje, so mi šli na živce tisti neenakomerni laski, pa sem jo postrigla in od takrat dalje ima vedno frizuro. Spredaj kartki, zada pa nekaj malega čez rame.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 1. striženje
12.1.2008 21:35:17   
spacika
Hči sem kar sama ustrigla pri 15 mesecih, ko je sedela pred Tv zatopljena v telebajske. Sina pa smo že pred enim letom, od tedaj ga striže kar moja frizerka, ki pride na dom, medtem, ko se pri meni na kolenih igra. Pomoje še ve ne, da ga striže.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 1. striženje
13.1.2008 0:59:35   
r1ta
Ani smo laske pristrigli pri skoraj enem letu (11 mesecev in pol). Strigla pa jo je bratova žena frizerka in je bila moja deklica zelo pridna. user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu spacika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 1. striženje
13.1.2008 9:24:28   
Strawberrie Cherrie
prvič okoli 4m? sama doma kar na škarje. je pač čupavkouser posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...
Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?