|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1,5letnik-rokavčki,obroč...
2.7.2006 19:33:38   
metaa
Kaj je torej za toliko starega primerno za na morje. Ker sklepam, da se bo rada igrala na mivki ob vodi, bi bla rada ziher, da bo varna (no itak da bo skoz na očeh, ampak vseeno). Ali naj ima rokavčke gor ob igri na plaži in v nizki vodi, če bo šla plavat, pa dam še obroč. Kateri je najprimernejši oz. ali sploh imajo rokavčke za tako majhne rokice?
Hvala in LP!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1,5letnik-rokavčki,obroč...
2.7.2006 19:46:23   
k1
jaz bi pri tebi tako kot pri nas: za letos imamo obroč s hlačkami, drugo leto pa že računamo na rokavčke.

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1,5letnik-rokavčki,obroč...
2.7.2006 20:59:52   
Anonimen
Pri 1 letu in pol smo imeli že rokavčke. Tudi za igro so manj moteči od obroča, čeprav smo jih mi imeli samo za v vodo.

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1,5letnik-rokavčki,obroč...
2.7.2006 21:07:27   
Marogica
Moj 1,5 letnik prakticira plavanje oz. vodo samo z rokavčkiuser posted image . Ga damo v bazen, ki je globok ca 90 cm in lepo hodi po vodi, škropi, se tudi kdaj potopi, v glavnem uživa. Meni osebno se zdijo rokavčki bolj primerni kot pa obroč, ker je bolj "gibljiv".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1,5letnik-rokavčki,obroč...
2.7.2006 21:11:15   
rainbow
Jaz sem tudi hotela načeti to temo, Metaauser posted image

kaj pa za 3 leta staro user posted image ? menda rokavčki, a ne? kakšni pa?

ta malo pa bi jaz še kar v obroč za v globjo vodo, stara bo 16 mesecev. Če bo hotel v njem bit seveda. Torej dvojne rokavčke?????

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1,5letnik-rokavčki,obroč...
2.7.2006 21:41:05   
babylove
Ravno danes sem brala prispevek na to demo (bi dala link, ampak je v francoščini user posted image ).

Povzetek:
user posted image  obroč s hlačkami (otrok v njem sedi in ima noge v vodi) se absolutno odsvetuje oz. ima v Franciji celo prepoved prodaje (razlog ni naveden, sklepam da zaradi nevarnosti)
user posted image  obroč ni najboljša rešitev, ker je otroku velikokrat prevelik in se lahko zgodi, da zdrsne skozenj
user posted image  rokavčki so bojda fina rešitev
user posted image  kopalke z všitimi zračnimi blazinami so pa najbolj priporočljive

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1,5letnik-rokavčki,obroč...
2.7.2006 23:30:44   
BLAŽIKA
kJE PA BI SE NAJ TAKŠNE KOPALKE DOBILE OZ. KAKO ZGLEDAJO ČE IMA KATERA KAKŠEN LINK ZA POGLEDAT?user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1,5letnik-rokavčki,obroč...
3.7.2006 8:14:51   
honey
Se strinjam z Marogico. Naš 15-mesečnik ima doma bazen višine 76 cm in v njem sploh noče biti z obročem s hlačkami. Samo rokavčki! Pa ful uživa, on hodi po bazenu brez problema, se tunka, smeje, žoga, skratka super! Tko da dvomim, da bomo na morje sploh vzeli obroč - mogoče za tisti, čas, ko bomo šli vsi trije plavat, drugač bo imel pa samo rokavčke - obvezno, ker drugač se nam bo utopil, ker se čist nič ne boji!!!!

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1,5letnik-rokavčki,obroč...
3.7.2006 8:19:56   
Geja
Tudi jaz sem za rokavčke...
Moraš pa biti pozorna ko jih boš kupovala, saj so različne velikosti !

Geja

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?