|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   14 dni že v vložkih
21.2.2008 10:04:43   
Anonimen
Punce dejte mi neki povedat... 7.2. zvečer sem dobila izcedek, bilo ga je malo, samo ko si se obrisal se je videla kravavo-rjava sled na WC papirju. 13.2. popoldne sem naredila test FS in je pokazal rahlo drugo črtico, 14.2. okoli 2 ure zjutraj se je vlila kri in M je bila 2-3 dni kar močna, sedaj pa imam že par dni malo krvavega-rjavega izcedka, ampak samo toliko da moram nositi dnevne vložke. Torej sem v vložkih že od 7.2. - že celih 14 dni! Od 7.2. me je skoz bolel spodni del trebuha, sedaj pa imam občutek, da me nekaj tišči in tak smotan občutek imam kot da bi se M zdaj zdaj morala uliti, ampak M je že mimo? V glavnem kr neki... za znoret! A je tud katera imela kaj podobnega?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 10:09:40   
sončnica24
EnaNobena jaz bi na tvojem mesu poklicala ginekologinjo pa vprašala zakaj je to, ker meni ni to čisto nič jasno ali pa pušenjaka vprašaj na onem drugem forumu, ti bo mogoče vedel kaj več povedat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 10:10:20   
srecna_zvezda
EnaNobena predlagam ti da obisces cimprej G. Zelo me moti tista bleda druga crtica(kaj si bila potem noseca)? Ce je tako je tudi verjetnost da si imela SS...vse je mozno mislim pa da je najbolje da se zglasis pri svojem G.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 10:15:04   
glen
Hm
Jaz bi na tvojem mestu ponovila test.
Če je druga črtica zdaj lepo vidna si noseča,kjub krvavitvi,(in takoj pokliči gin.)če pa je ni ali pa je bleda je možno da si imela zgodnji ss.
Veliko sreče pa da bi se pokazal močanuser posted image ,čene zdaj pa naslednji mesec.
Srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 10:42:14   
Anonimen
Punceeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!

Sem šla zdej naredit Clear Blue in je pokazal plus, ampak una navpična črtica je vidna, ampak je bolj švoh... Kaj pa zdej????? A je moja pikica bila in je ni več? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zdej mi je pa res hudo... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 10:47:31   
glen
Takoj pokliči g. in vstrajaj da te čim prej naroči na UZ.
Držim pesti da je vse o.k.
Srečno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 10:48:48   
žigolino
Jaz bi šla k ginekologi takoj.Takšno situacijo je imela moja prijateljica,pa ji je reko da je imela zraven ploda hematom inje mogla jemat ene tablete pa počivat.Plod ji je ostal.Lahko pa da di imaš preveč hormona in ti je pokazalo plusek???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 10:50:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: glen

Takoj pokliči g. in vstrajaj da te čim prej naroči na UZ.
Držim pesti da je vse o.k.
Srečno.



Težko, da bi nosečnost ostala, ker sem dva dni kar precej krvavela. Bom pa vztrajala, da me naroči na UZ čimprej in ker vem, da so tam zelo prijazene ne bo smelo biti problem.

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 10:51:05   
*Mišika*
Jst bi na tvojem mestu takoj poklicala G in ji povej vse in res tako kot je rekla glen, vstrajaj na čimprejšnjem pregledu.

Držim pesti da bo vse uredu. user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 10:51:45   
srecna_zvezda
EnaNobena cestitam!!!!!!!!!!! Sedaj pa TAKOJ k svoji G! Ni nujno da je bila in je ni vec! Lahko da si samo zakrvavela. Dobila bos tabletke za ohranitev ploda in bo vse ok! Sedaj pa res hitro za telefon!!!!!!IN POROCAJ!!!

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 11:04:09   
mala maja
čestitamuser posted image user posted image user posted image

če te ne bo vzela pojdi pa v ginekološko ambulanto na urgenco in to takoj, ko izveš odgovor od tvoje G.
Pa držim pesti, da je s pikico vse uredu.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 11:45:22   
Anonimen
Danes dela popoldne moja G in jo bom poklicala ko začne delat, pa tako ali tako bom mogla počakat, da pride mož iz službe, ap danes bo še pozen, ker nimam ne avta ne varstva za sina. Ampak če sem čakala toliko časa teh par uric ne bo spremenilo ničesar. Bom pa poročala kako pa kaj bom opravila.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 12:01:49   
Tiki55
EnaNobena držim pesti!!user posted image user posted image user posted image user posted image Čakamo, da nam sporočiš veselo novičkouser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 13:40:29   
tasa.m
Držim pesti, da bo vse vredu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu Tiki55)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 14:39:51   
lewinsky
EnaNobena jaz sem imela podobno zadevol ani maja.Ko sem naredila test je bil ena črtica bolj vidna kot druga.Ker sem mislilila da je s testom kaj narobe sem porabila kar tri . Pa je bila vedno ista "slika" Seveda sem bla 100% da sem noseča, nakar sem začela krvavet in se mi je to vleklo tudi 14 dni. Seveda sem šla k ginekologu, kjer smo spet opravljali najprej test, ki pa ni bil pozitiven.Ginekolog mi je povedal da se to naredi pri marsikateri ženski, ker ni dobre vgnezditve in nima pogojev za preživetje, pa gre naprej. No tak da nič ni bilo s tega. Sem pa bila zelo žalostna. Se je pa potem avgusta prijelo in imam zdaj še dobrih 12 tednov do poroda.
Upam da je pri tebi vse OK! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 15:20:53   
Anonimen
EnaNobena....držim pesti zate!user posted image

(odgovor članu lewinsky)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 15:27:22   
neyka7
EnaNobena jaz se pridružujem vsem puncam...držim pesti zateuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 15:29:00   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: neyka7

EnaNobena jaz se pridružujem vsem puncam...držim pesti zateuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu neyka7)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 15:39:59   
Oaza
EnaNobena- je že kaj novega? Tudi jaz upam na najboljše in ti močno, močno držim pesti!!!
user posted image    user posted image    user posted image    user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 15:44:33   
tany83
EnaNobena drzim pesti zate... user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 16:17:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Oaza

EnaNobena- je že kaj novega?


Ne, še nič novega. Ob 17.30 imam pregled in ko pridem domov se obvezno javim. user posted image

Pa hvala vsem za pikepoke!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Oaza)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 16:19:45   
_ancica_
EnaNobena...drzim pestke...ni se vse izgubljeno! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 16:37:33   
mmanca
Držim pesti!Srečno!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V srcu vsake zore
leži dehteča pomlad
in za tančico vsake noči
čaka smehljajoča se zora.

Kahlil Gibran

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 17:07:26   
Athina
Ooo, čez pol urce ... upam, da bo vse ok. Javi! Pa še pikepoke za srečo:
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mmanca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 17:31:27   
neyka7
Punce po moji uri je še 2 minutki, da EnaNobena izve novičkeuser posted image user posted image . Dajmo EnaNobenauser posted image user posted image

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?