|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   15-16 letnica
5.1.2008 12:46:56   
Anonimen
Imam samo eno vprašanje.

Do kolkih pustiti 15-16 letnici da je zvečer zunaj?

Zaenkrat ima uro do osmih-mislite da bi ji morali podaljšati?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 12:50:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imam samo eno vprašanje.

Do kolkih pustiti 15-16 letnici da je zvečer zunaj?

Zaenkrat ima uro do osmih-mislite da bi ji morali podaljšati?


Jaz sem med tednom mogla bit doma do devetih. Čez vikende(ne vsak vikend) pa do enih zjutrej če sm šla ven. Sem šla pa recimo lahko ven enkrat mesečno, največ dvakrat. So mi pa zaupali, so vedli kje sem, vedli s kom grem in s kom pridem nazaj. Običajno je vsakič en od staršev nas prišel iskat.

Tam pri ene 17 ih pa nism mela več ure. Me tud celo noč ni blo(partyi) sam sm vedno povedala kam grem in s kom.

Odvisno od zaupanja ki ga imate.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 12:56:25   
Anonimen
Pri 15-ih do 21h, ob koncu tedna, pri 16h se je pa poleti iz 21:30 podaljsal na 22:00. Ce sem sla na solski ples (2x), so me prisli iskat ob 1h.

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 13:13:12   
Anonimen
Pri 16h sem imela do 4h, s pogojem, da me pride mama iskati... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 13:17:27   
Janya
Moja 16 letnica je lahko zunaj do polnoči. Med tednom ne hodi nikamor razen kar se šole tiče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 13:17:39   
*alja*
jas sem bila od 15 leta v internatu in so skos zaupali moji presoji in vedli da nebom delala ****rij. Tako da sem si lahk sama zrihtala dovoljenje v internatu brez mamine vednosti. Ampak sem ji itak skos povedala kam grem in kak dolgo.

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 13:22:28   
Anonimen
Pomoje je pri teh letih med tednom lahko do 21h zunaj. Med vikendom pa vsaj do polnoči, lahko tudi kaj dlje. Se pa tudi jaz strinjam, da je pametno imet tak dogovor, da starši hodijo iskat otroke.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 13:24:56   
Anonimen
Odvisno, koliko ji zaupaš, kakšne narave je.

Moja sestra je svoji hčerki pri 16 letih pustila v bistvu vse. vsake toliko je sicer zaropotalo, če je kaj preveč izkoriščala, da česa ni naredila, kot so se zmenili, ampak to je bilo res rekdo. V glavnem je p  sestra vedela, da ji lahko zaupa, saj je mala znala rešiti vsako težko situacijo. Vedno je bila ona tista, ki je vse zrihtala.

Mlajša pa zdaj pri 15 letih niti nima  želje, da bi kam hodila za dalj časa. Tako da je to res različno in mislim, da s eje treba tudi tu prilagajat, da ni nekega splošnega pravila.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 13:28:58   
Anonimen
Ja. Do devetih ali desetih, če se je do zdaj držala dogovorjene ure in ostalih dogovorov, ki se tičejo izhoda.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 13:38:13   
Anonimen
Med tednom je do osmih OK, med vikendai bi pa rekla do 10ih, 11ih. Sicer pa odvisno koliko ji zaupaš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 13:39:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Pri 16h sem imela do 4h, s pogojem, da me pride mama iskati... user posted image


U matr. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 13:42:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Pri 16h sem imela do 4h, s pogojem, da me pride mama iskati... user posted image


U matr. user posted image

Kaj pol porečeš na to, da jaz ure praktično sploh imela nisem. In noben me ni hodil iskat...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 13:43:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Pri 16h sem imela do 4h, s pogojem, da me pride mama iskati... user posted image


U matr. user posted image

Kaj pol porečeš na to, da jaz ure praktično sploh imela nisem. In noben me ni hodil iskat...


U fater user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 13:50:00   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka
Kaj pol porečeš na to, da jaz ure praktično sploh imela nisem. In noben me ni hodil iskat...

Brez besed sem...jst sem morala biti do 18 leta (neglede na dan) ob 21 ih doma. Kakšna polnoč??!! Samo pol sem si pa dala duška. Po osemnajstem, se razume.user posted image  

Samo zdej so resnično drugi časi, kot takrat ko smo mi gor rasli, ane Pikec0?user posted image

Ja, itak je treba malo podaljšat policijsko uro, ampak jst  ne bi preveč, tja do 21ih med tednom, in max. 23ih med vikendom. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 13:55:00   
*pepelka*
jas sem bila od 15 leta v internatu in so skos zaupali moji presoji in vedli da nebom delala ****rij. Tako da sem si lahk sama zrihtala dovoljenje v internatu brez mamine vednosti.


Kolikor je meni znano vsaj z mojega bivanja v internatu so tam imeli vedno določeno urko do katere je bilo treba biti v internatu, to pa ni bilo nikdar dlje kot do 21. ure.
Drugače pa je primerno, da so otroci med tednom kmalu doma, za vikende pa je odvisno od tega koliko svojemu otroku zaupamo.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 13:55:59   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imam samo eno vprašanje.

Do kolkih pustiti 15-16 letnici da je zvečer zunaj?

Zaenkrat ima uro do osmih-mislite da bi ji morali podaljšati?


Jaz sem med tednom mogla bit doma do devetih. Čez vikende(ne vsak vikend) pa do enih zjutrej če sm šla ven. Sem šla pa recimo lahko ven enkrat mesečno, največ dvakrat. So mi pa zaupali, so vedli kje sem, vedli s kom grem in s kom pridem nazaj. Običajno je vsakič en od staršev nas prišel iskat.

Tam pri ene 17 ih pa nism mela več ure. Me tud celo noč ni blo(partyi) sam sm vedno povedala kam grem in s kom.

Odvisno od zaupanja ki ga imate.




popolnoma enako. pri 17ih sem bila že v 4letniku gim (sem šla s 5leti v šolo) in sem lahko bila dlje zunaj oz sem bila brez ure.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 13:59:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Pri 16h sem imela do 4h, s pogojem, da me pride mama iskati... user posted image


U matr. user posted image

Kaj pol porečeš na to, da jaz ure praktično sploh imela nisem. In noben me ni hodil iskat...


Žalostno, ja. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 14:00:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Samo zdej so resnično drugi časi, kot takrat ko smo mi gor rasli, ane Pikec0?user posted image


Ja, sampr teli Angel rebelde je blo to dve leti nazaj, al kok je stara, ne 20, tko kot pr teb. user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 14:03:00   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Samo zdej so resnično drugi časi, kot takrat ko smo mi gor rasli, ane Pikec0?user posted image


Ja, sampr teli Angel rebelde je blo to dve leti nazaj, al kok je stara, ne 20, tko kot pr teb. user posted image



ja poglej si situacijo pri ribiciRR, pa se mi ne zdi, da ji ravno kaj manjka. pa je meni ona za svoja leta blazno resna in taki punci bi dost več dovolila, kot pa eni frfotajoči....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 14:08:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Samo zdej so resnično drugi časi, kot takrat ko smo mi gor rasli, ane Pikec0?user posted image


Ja, sampr teli Angel rebelde je blo to dve leti nazaj, al kok je stara, ne 20, tko kot pr teb. user posted image



ja poglej si situacijo pri ribiciRR, pa se mi ne zdi, da ji ravno kaj manjka. pa je meni ona za svoja leta blazno resna in taki punci bi dost več dovolila, kot pa eni frfotajoči....



Točno to sem hotla povedat. user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 14:09:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Samo zdej so resnično drugi časi, kot takrat ko smo mi gor rasli, ane Pikec0?user posted image


Ja....user posted image

Mladost je norost...vedno :).

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 14:10:55   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: *pepelka*

jas sem bila od 15 leta v internatu in so skos zaupali moji presoji in vedli da nebom delala ****rij. Tako da sem si lahk sama zrihtala dovoljenje v internatu brez mamine vednosti.


Kolikor je meni znano vsaj z mojega bivanja v internatu so tam imeli vedno določeno urko do katere je bilo treba biti v internatu, to pa ni bilo nikdar dlje kot do 21. ure.



Do 20 pozimi in do 21 poleti to je bila itak normalna ura za internat (tak dolgo so bile vrata odprete), ampak si si lahk zrihtal dovolilnico če si šel na kak žur al pa sam po mesti lutat. Dobili smo pa tudi do 2 dovolilnice (odvisno tudi kolk ti je vzgojiteljica zaupala)


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 14:12:30   
Anonimen
Uff,jaz sem že pri 14 letih domov prihajala ob 7-8 uri zjutrajuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 14:14:03   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Pri 16h sem imela do 4h, s pogojem, da me pride mama iskati... user posted image


U matr. user posted image

Kaj pol porečeš na to, da jaz ure praktično sploh imela nisem. In noben me ni hodil iskat...


Žalostno, ja. user posted image





Mene niso prišli iskati in sem mogla priti lepo z avtobusom domov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 14:30:56   
paris
Naš je imel pri teh letih, uro med tednom, do kakšnih 7h zvečer, zaradi šole, v petek in soboto pa do 11h.  Pa je take ure sam predlagal, mi smo se pa veseli strinjali.user posted image
Kar se pa zaupanja tiče, ja kako pa naj otrok dokaže, da je vreden zaupanja, če je vedno doma zaklenjen? 

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?