|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   17.teden-bolečine v spodnjem delu trebuha
31.5.2007 11:47:59   
tajš@
Pozdravljene,
sem v 17.tednu nosečnosti (rok: 8.11.2007).
Že nekaj časa se mi pojavlja bolečina v spodnjem delu trebuha. Gre za topo bolečino (kot bi me za nekaj časa držal krč, ki nato izpusti), ki se mi je najprej pojavljala na področju desnega jajčnika. Po pregledu pri ginekologu ni bilo nič ugotovljenega, jajčnik pa naj ne bi bolel, ker v času nosečnosti nima funkcije. Po UZ pregledu je bilo ugotovljeno, da otrok leži na desni strani, medtem ko je na levi strani maternica prazna.
Sedaj čutim občasne bolečine tudi na levi strani.
Ali ima katera podobne izkušnje?
Mislite, da so možne bolečine zaradi rasti maternice oz.gre morda tukaj za napetost vezi?
To je že moja tretja nosečnost in se ne spomnim, da bi kdaj čutila tovrstne bolečine.
Hvala za odgovore!
LP,
tajš@
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 17.teden-bolečine v spodnjem delu trebuha
31.5.2007 12:10:23   
Anonimen
tudi mene je bolelo nekje na sredin(okoli 15 tedna). še posebno ponoči ali zjutraj ko sem se na hitro vstala, ali pretegnila,najbolj pa če sem kihnila...bilo je enako kot pri tebi-kot nekakšen krč, ki je včasih hitro popustil, včasih pa tudi ne. G mi je rekel, da je to mišica...sedaj v 30 tednu, pa tega ne občutim večuser posted image

(odgovor članu tajš@)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 17.teden-bolečine v spodnjem delu trebuha
31.5.2007 12:36:18   
bskrle
Pri meni so bile vezi, boli pa res zoprno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 17.teden-bolečine v spodnjem delu trebuha
31.5.2007 12:43:58   
2 Sraki
Ni panike, tudi mene je precej bolelo, vendar mi je rekla G, da je to normalno. Po določenem času se to neha.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 17.teden-bolečine v spodnjem delu trebuha
31.5.2007 13:42:11   
Anonimen
Pri meni je bilo popolnoma enako kot opisuješ, pa je tudi to minilo samo od sebe, je pa trajalo nekaj tednov.
user posted image  je ležal ves čas na levi strani, desna je bila prazna in me je zato bolelo ves čas na levi.

(odgovor članu 2 Sraki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
31.5.2007 14:48:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 17.teden-bolečine v spodnjem delu trebuha
31.5.2007 17:32:26   
vesa
Živjo, tudi mene je tako bolelo v 20t in se še zdaj pojavlja v 24t in me je zelo skrbelo da ni kaj narobe ampak je to zaradi raztezanja vezi in pravijo da je to čisto normalno, se pa strinjam da ni prav nič prijetno, ker se takoj ustrašimo da ni kaj narobe. Lepo in prijetno user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?