|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   19 t-rjav izcedek
21.10.2007 20:00:27   
Anonimen
Punce pomagite. Sem ravnokar opazila rjavkast izcedek skupaj z belo sluzjo, ki jo imam že celo nosečnost obilno. Bolečin (zaenkrat) ni. Mogoče me mal podzavestno peče v dimljih. A je mela kakšna podobne izkušnje? A nej jutri ostanem doma? Dejte povejte kej spodbudnega prosim. Pregled mam pa v torek.


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 19 t-rjav izcedek
21.10.2007 20:02:48   
mama06
Takoj v porodnišnico!

Ne se igrat. Daleč si že, samo tudi cilj je še daleč. Bolje enkrat preveč iti na pregled, kot pa enkrat premalo!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 19 t-rjav izcedek
21.10.2007 20:44:00   
fragola99
Tudi jaz sem imela rjavkast sluzast izcedek tam nekje v 14 tednu, že prej pa v osmem tednu krvavitev. G. mi je naredila UV, na srečo s plodom ni bilo nič narobe, mi je pa napisala predlog za 2 meseca bolniške tko, da po moje ni tko zlo nedolžno. Pojdi na pregled!!

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 19 t-rjav izcedek
21.10.2007 20:46:07   
butara
Obvezno na pregled!
Lahko je tudi kaj nedolžnega (npr. kakšno vnetje, to se je tudi meni zgodilo!), lahko pa je marsikaj. Brez pregleda ne moreš vedeti.

(odgovor članu fragola99)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 19 t-rjav izcedek
21.10.2007 21:05:28   
Naja31
V pordnišnico segre po 24 em tednu. Pejt na urgenco.

(odgovor članu butara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 19 t-rjav izcedek
21.10.2007 21:56:41   
Anonimen
Jaz sem pred 28 tednom imela  kar nekaj časa močan izcedek. Ko sem imela tekoči pregled sem to G omenila, pri pregledu je ugotovila, da gre za veliko izcedka in mi je dala recept za svečke. Ko pa sem vprašala sestro, ko mi je dajala napotke za uporabo, je pa rekla, da se gre za zaščito otroka. Po 4 tednih me je znova pregledala, čeprav je bil izcedek boljši (bil je mlečni) in mi znova dala še svečke Klimicin in Canesten. Zdaj se pa sprašujem, ali je bolje imeti izcedek, ali uporabljati kemikalijouser posted image  Svetujem ti, da pokličeš na dežurno (v porodnišnico ali ZD), kjer ti bodo povedali, ali prideš na pregled, ali je to kaj zaskrbjujočega ali ne.
Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 19 t-rjav izcedek
22.10.2007 7:59:46   
nana35
Meni se je to 2x zgodilo in sem takoj šla h ginekologu.Sicer nisem preveč paničarila,ni dobro.Gin.me je pregledal,ugotovil nič posebnega ni,vse je bilo ok,naredila sva UZ,tudi ta je bil ok.Ampak vseeno sem šla!!Nisem hotela nič tvegati.Noben te ne bo poslal domov,brez skrbi.Tudi drugič sem takoj šla in ugotovitve so bile enake.Potem se je to samo pomirilo.Nekatere imajo vnetje,dajo urin in dobijo svečke,spet druge nič.

V glavnem,pojdi,če ne druga boš pomirjena.Jaz bi zdaj bila že nazaj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 19 t-rjav izcedek
22.10.2007 8:51:44   
Azzurra
V prvi nosečnosti se mi je to zgodilo v 21. tednu in sem šla na urgenco. Tisti dan sem bila ves dan v službi, po službi pa sem še šibala po opravkih, zvečer pa krvavitev. Pri meni so takrat ugotovili polip na materničnem vratu, ki načeloma naj nebi škodoval, če raste iz zunanje strani vratu. Ginekolog je povedal, da bi polip komot ostal na istem mestu do poroda brez problemov, da pa sem očitno pretiravala z aktivnostjo, kar je povzročilo, da je teža pritisnila na vrat, vrat na polip, prišlo je do trenja z drugim tkivom v nožnici in polip je zakrvavel.

Odstranili so mi ga, noč sem prespala v bolnici, naslednjih nekaj dni so mi svetovali počitek, je šlo pa hitro mimo.

Jaz bi na tvojem mestu šla preverit.

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?