|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1 cm odprta - rok pa čez 3 tedne?
24.10.2005 16:45:24   
Dejča
Moja prijateljica je bila v petek na pregledu pri G in ji je ta rekla, da je že 1 cm odprta, rok pa ima 12. 11. Obenem ji je povedala še to, da ima popkovnico zelo nizko in naj pazi, da takoj, ko ji odteče voda, odide v porodnišnico, saj bi lahko malo močnejši popadek povzročil, da bi se popkovnica ovila okrog vratu otročka. Zelo jo je strah in zato me zanima, ali se je katera soočila s čim podobnim in kako ravnati?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1 cm odprta - rok pa čez 3 tedne?
24.10.2005 17:16:21   
urskas
to da je 1 cm odprta ni nič nenavadno (jaz sem bila 3 tedne pred PDP odprta že dva cm, pa sem rodila točno na PDP).
Tisto drugo pa velja za vse, ki jim odteče voda in morajo takoj poklicati rešilca in ne hodit (tako so nas učili v materinski šoli).
Mslim , da ni še panike.

LP

< Sporočilo je popravil urskas -- 24.10.2005 17:17:48 >

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
24.10.2005 18:14:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urskas)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1 cm odprta - rok pa čez 3 tedne?
24.10.2005 19:05:07   
nynna
Meni je G. na pregledu ugotovila, da sem brez plodovnice (zgleda da mi je počasi odtekala), pa so mi v porodnišnici rekli da bom rodila ko bodo imeli prostor ali pa če bom dobila svoje popadkeuser posted image , neglede na stanje plodovnice. Me je bilo zelo strah kaj bo z user posted image . Pa se je vse dobro končalo.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1 cm odprta - rok pa čez 3 tedne?
25.10.2005 13:48:23   
Urša
Tud jst mam še 3 tedne do PDP-ja in sem 1 cm odprta. Popadke imam, ampak švoh in neredne. G mi je danes rekla, da je v tej fazi velika verjetnost, da mi odteče voda, bi bilo pa fino še en teden zdržat, s čimveč počivanja. Dol me ful tišči, v dimljah boli, ampak še vedno to ni nujni znak za porod-lahko se še zavleče, nimam pa nič proti, tud če je treba takoj v porodno. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1 cm odprta - rok pa čez 3 tedne?
28.10.2005 8:08:32   
Urška//
jaz sem bila 1cm odprta že od 28 tedna dalje in smo zdržali do 36(ampak ker ni bilo več plodovnice),tako da zaradi tega ni panike

lp

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?