|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2. otrok - lažje/težje
10.12.2008 10:36:10   
Anonimen
Lep pozdrav.

Zanima me kako vam je bilo, ko ste rodile drugega otroka?

Je bilo kaj lažje ali težje...glede nege, sploh financ in ostalega.
Ste vedele kako boste kaj naredile itd.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 10.12.2008 15:15:06 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lažje/težje
10.12.2008 10:39:20   
CUKRČEK
ne obremenjuj se s tem, pa bo šlo. Midva imava slabe dohodke in vsi zaenkrat še spimo v eni sobi, pa nikoli nisva "jokala", kako nam je hudo. Smo se imeli lepo, ko sva imela samo enega otroka in tudi zdaj nam je lepo, ko smo še dvojčke dobili.

VSe se uredi. Samo obremenjevat se ne smeš s tem.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lažje/težje
10.12.2008 10:53:28   
cmrucek
Imamo 2 fanta, 2,5 let in pol leta. Porod je bil hitrejši in lažji, stroškov pa v pol leta cca 150 EUR + stroški za plenice.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lažje/težje
10.12.2008 11:55:00   
2 Sraki
Rodit je bilo lažje. Po porodu hitreje bila v kondiciji. Kupovat je treba manj, ker imaš vse že od prvega. Sam si že bolj utrjen in veš kako reagirat, manj koplicirat. Vsekakor ni panike. Finance so predvsem plenice in krema za rito.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lažje/težje
10.12.2008 15:17:00   
misa4
IZVIRNO SPOROČILO: 2 Sraki

Rodit je bilo lažje. Po porodu hitreje bila v kondiciji. Kupovat je treba manj, ker imaš vse že od prvega. Sam si že bolj utrjen in veš kako reagirat, manj koplicirat. Vsekakor ni panike. Finance so predvsem plenice in krema za rito.


Se podpišem pod to.

Roditi sploh lažje, na porodni mizi sem bila cca 10 min. preden sem pestvala sinčka. Težje je dokler se ne navadiš, da imaš dva sončka in da te oba potrebijeta 100%, ko ti pa zalaufa pa kar gre. Jaz sem brala pravljice med dojenjem in smo bili vsi zadovoljni.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lažje/težje
10.12.2008 15:26:52   
Pat74
Lažje v vsakem primeru - pa naj bo to porod, ali pa dejstvo, da smo 4-članska družina. Dobro finančno te zaboli, ko imaš otroke v vrtcu in šoli - ampak mi smo se navkljub temu odločili še za tretjega, ki pride aprila, pa nismo ravno premožni. Drugače je pa naša filozofija itak taka, da z gmotnimi dobrinami ne moreš kupiti bistvenih stvari. Zato kar pogumno!

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?