|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2.porod
24.5.2011 19:47:19   
Anonimen
v prvo sem imela zelo bolec porod kar 12 ur,zdaj v 2.pa me vsi tolazijo,da je drugic lazje,ker je ze vse bolj raztegnjeno...PA JE RES,KATERA VE?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2.porod
24.5.2011 20:03:41   
hmm...
To je odvisno od posameznice.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2.porod
24.5.2011 20:05:41   
tažana
Odvisno koga vprašaš! Imaš 50 - 50 % možnosti za eno ali drugo.
Jest sem v prvo rodila  v dobrih 3 urah v drugo pa 8 ur user posted image . Ampak dolžina mi ni bila tak pomembna. V prvo je mogoče bolj bolelo ker nisem preveč dobro znala sodelovati- tudi šivana sem bila posledično. V drugo sem znala sodelovati in nisem bila nič šivana le finiš, Ki je bil brzinski je bil recimo trikrat hujši! user posted image   
No zdej pa vedi kaj je bolje
! user posted image
Veliko sreče user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2.porod
24.5.2011 20:14:36   
*miska.mcc*
prvega 6 ur v porodni z umetnimi popadki in na koncu z vakuumom.
drugega 4 ure v porodni. s čisto svojimi popadki.
tretjo 1 uro in pol v porodni. (svoji popadki)

bolelo me je pa vsakič nenormalno.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2.porod
24.5.2011 21:24:16   
Anonimen
Daj vprašaj znanke,kaj naj bi bilo vse raztegnjeno!! To so zopet vse babje čenče. kakšen bo tvoj 2 porod ,nihče ne v. Lahko bo še težji,daljši.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2.porod
24.5.2011 23:20:38   
glen
1. porod zelo lahek brzinski 20 min.user posted image user posted image
2. porod samo v porodni 22 ur,da ne štejem še prej domauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2.porod
24.5.2011 23:40:48   
lealan
se strinjam s hmm je odvisno od posameznice

jaz sem 1. rojevala 12 ur
drugic 8.ur ampak z EA

Srečno user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2.porod
25.5.2011 7:30:13   
pelin
Tudi jaz bi se strinjala s tistimi , ki pravijo, da je čisto odvisno od posameznice, oz. od vsakega posameznega poroda....Pri meni je bilo prvič, kot po nekakšnem priročniku, ki sem ji pred tem na tone prebrala...vse lepo po vrsti, brez komplikacij...seveda petkrat bolj boleče kot v knjigi in  tudi dosti dlje, vendar v bistvu čisto po predpisihuser posted image ....drugič sem šla na porodno mizo precej bolj sproščena in sem se nadejala lažjega in hitrejšega poroda....pa ni bilo tako...v začetku še nekako ...potem pa hude komplikacije, urgentni in bolj kot ne na silo porod...detece  s patološkim CTG- jem...midva z možem v šoku in prestrašena za umret....skratka konec dober vse dobro...ko pa gledam nazaj , nama je ta tretji porod in prestan strah ob njem nekako izrinil željo po tretjem otroku...za dolgo časa.....
Če povzamem....kar lahko narediš ti, je to, da sebe ( in s tem tudi otročka) spraviš v čim boljšo psihofizično kondicijo, ostalo pa je bolj ali manj v Božjih (če ne verjameš v to pa v zdravnikovih, babičinih... user posted image )rokah...



< Sporočilo je popravil pelin -- 25.5.2011 7:31:41 >

(odgovor članu lealan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2.porod
25.5.2011 8:40:01   
kristinaj
dva poroda nista enaka. pri meni je bilo npr. v prvo.. kar dolgo časa me je zelo bolelo, pa niso bili popadki in potem še sam porod s popadki ene 4 ure.... v drugo pa zelo express... par tamočnih doma, odtekla voda in pole je že blo iztiskanje... enih 6 doma in enih 6 v porodnišnici... vse skupaj eno uro.... dobro da sem bila pri mami na obisku k je enih 300m stran, če bi bila doma bi verjetno na poti rodila :)))) 

kolegica pa ima tri punce in je bil vsak porod težji tako, da ga ni pravila...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?