|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   20 procentov več otroškega dodatka
25.4.2008 14:49:10   
MIN
zdej pa a ima katera doma otročka starega več kot eno leto in ni vključen v vrtec in dobiva 20 procentov več(in seveda ni zaposlena)otroškega dodatka.sem pravkar dobila odločbo in so me zavrnili čist bom popizdila.pa vem da mi to morajo dat ker sem pri prejšnji prav tako dobila dokler ni bila sprejeta v vrtec.meni se teh 20procentov pozna pa zakaj bi jim puščala če mi pripada.a ima katera podoben primer,sej jih bom itak poklicala in jim zatežila,sam neumno se mi zdi da papirje skup vlačiš pa oh in sploh pol pa takole
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 20 procentov več otroškega dodatka
25.4.2008 15:17:38   
Naja30
Jaz dobim. Ampak nisem nobene odločbe dobila.user posted image  

(odgovor članu MIN)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 20 procentov več otroškega dodatka
25.4.2008 15:27:47   
MIN
ja jaz sem ponovno dala vlogo ker je bil otrok star eno leto in dokler ni sprejet v vrtec mi pripada 20 procentov pa so mi napisali v odločbi da sem zavrnjenauser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 20 procentov več otroškega dodatka
25.4.2008 15:48:12   
Naja30
Kako lahko to zavrnejo, če ti pa pripada? Ne razumem. Če si upravičena do dodatka, dobiš tudi teh 20% več.user posted image

(odgovor članu MIN)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 20 procentov več otroškega dodatka
25.4.2008 20:04:31   
Maleal
Potem si verjetno sama sebi dala focn in narobe napisala,saj so te nove pole drugačne od starih,na starih je bilo vprašanje koliko otrok je vključenih v vrtec,na novem pa koliko otrok ni vključenih v vrtec ,ne vem dobesedno ampak na to se nanaša.A si si dobro prebrala vprašanje?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 20 procentov več otroškega dodatka
25.4.2008 20:16:00   
karmy
A si mogoče zaposlena? Malo čuden sistem majo za otroški dodatek ker ti ne gledajo za lansko leto prihodke ampak za predlansko user posted image  

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 20 procentov več otroškega dodatka
25.4.2008 20:35:40   
MIN
punce vse to sem naredila res da nisem že na obrazec takoj napisala,da bo otrok še nekaj časa doma...,ampak sem prišla osebno do te uslužbenke se upravičila in ji povedala za kaj se gre(za 20procentov) pa me je sam čukast gledala.zaposlena  nisem saj zato se mi pa gre.vam bom točno sklep napisala kako sem dobila:
Zahtevek za upoštevanje sprememb za ponovni izračun otroškega dodatka z dnem ...da se pri izračunu otroškega dodatka vlagateljice te pa te,upošteva da je brez poselna,ter da ne prejema nadomestila za čas brezposelnosti,se zavrže.nobenga smisla ne vidim pri tem sklepu

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 20 procentov več otroškega dodatka
28.4.2008 20:22:05   
tajtaja
Jaz sem takoj jpo izteku klicala na CSD, so mi rekli da naj ponovno vložit, čeprav mi je odločba potekla čez dva meseca in sem dobila novo odločbo, kjer je to upoštevano.
V obrazložitvi je z velikimi črkami napisano " T in T ne obiskujeta vtec, zato sta upravičena do 20% povečanja otroškega dodatka.
In sem z naslednjim mesecem dobila tako tudi nakazano.
Ne vem, kaj je šlo narobe pri tebi, vendar ne čakaj in se pritoži, lahko na zapisnik kar na CSD-ju in še enkrat povej, zakaj si vlagala.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu MIN)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 20 procentov več otroškega dodatka
6.5.2008 11:39:04   
Tasika
Na obrazcu moraš označit ali je otrok v vrtcu ali ne. Ustnih pripomb oni ne morejo upoštevati. Če si oddala napačno izpolnjeno vlogo, so ti povečanje zavrnili. Zdaj moraš še enkrat oddati pravilno vlogo. Razlika je v tem, da če je tvoja napak booš dobila povečan dodatek za naprej, če pa je njihova napaka morajo popraviti za nazaj. Pojdi do uslužbenke na CSD in zahtevaj vlogo v vpogled in boš videla kdo je kiksnil.

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?