|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2 mestruacija
6.12.2005 14:07:38   
L & L
Lep pozdravček.
Imam eno vprašanje, in sicer, koliko vam je zaostajala 2 menstruacija po porodu, meni že 6 dni in me že malo skrbi- vav pa še rima se user posted image .
Hvala za vsak vaš odgovor.
Lp.user posted image

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2 mestruacija
6.12.2005 14:14:44   
LONA13
men ta druga dva dni, ta tretjo pa še čakam-tud že dva dni zamuja pa še nič ni vidt da bi kej blo.

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2 mestruacija
6.12.2005 14:33:31   
muki1
Drugo dobila na 45 dni,
pa nič nisem bila bolana od skrbi,
moja hudičevka pač prileti
kadar se ji to zazdi.
jo,jo

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2 mestruacija
6.12.2005 17:36:54   
Lana_s
Druga je bila čez 30 dni, tretja čez 36, potem 32 in nazadnje na 28 dni. Pač ko se ji zazdiuser posted image  Prej pa vedno med 27-29 dni.
Pa zdaj tauser posted image  traja 8!! dni (prej 6). Upam da se bo to še kaj spremenilo.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2 mestruacija
6.12.2005 17:41:12   
JASNA D
Pred porodom vedno 28. dan med 14. in 15. uro. Po porodih - pride ko pride, zdaj je ni že od 23.9.05 (že skoraj 80 dni- v tem času so nekateri bili že okrog svetauser posted image ). Zgleda, da se me je naveličalauser posted image user posted image user posted image . Drugače pa je prišla sedaj po porodih med 32. in 46. dnevom.

Jasna

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2 mestruacija
7.12.2005 15:22:37   
anckabancka
Mene pa zanima kje je moja prva po porodu???? Je mali že dobrih 5 mesecev star...

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?