|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3-letnica pojedla en Logest
8.4.2008 10:50:16   
vesel
Ojla!
Zopet se obračam k vam po nasvet.Ker mi boste verjetno znale kj glede tega svetovat.
Namreč ob vsem tem sranju in težavah,ki jo imamo z taščo,ki hodila v stan.trkat in morit ene bedarije se mi je naredila ena štala.
Moja 3.letna hči je ob tej štali,ki je bla pojedla eno tabletko,ki se imenuje LOGEST(kontrac.tbl.). Zaenkrat z njo še ni nč.
Ima mogoče katera podobne izskušnje,da bi mi znala svetovat?

Zaskrbljena!! Hvala

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 8.4.2008 18:14:42 >


_____________________________

druzina je zame vse!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
8.4.2008 10:52:45   
StBarbara
Pokliči v ZD in tam vprašaj; sej pomoje ne bo nič hudega, samo za vsak slučaj.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
8.4.2008 11:04:33   
kristinaj
pokliči p in povej kaj se je zgodilo, za mirno dušo. tašči pa povej naj ti ne hodi trkat na vrata, naj ti da mir, ker ti je hči kmalu fentala..... kar ni za otroka pa dej nad 150 cm visoko!!!!!!

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
8.4.2008 11:04:56   
honey
Najbolje, da res pokličeš k zdravniku, po možnosti ginekologu ali pediatru. Pa sporoči, kaj boš izvedela.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
8.4.2008 11:20:09   
mika
kot so ti punce že napisale, pokliči pediatra, ni pa verjetno nič staršnega. in res daj stvari visoko. ti mali lumpki tako hitro rastejo....naša si je z lakom za nohte našminkala ustnice in veko....nisem vedela da že segne tako daleč.

KT pa so sladke in jih otrok lahko je kot bonbončke. večinoma pa so tablete neprijetnega okusa, tako da jih spljuva ven....vseeno pa naj bodo visoko.
eh, za sekundo nekaj odložim, pa naša že plane zraven

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
8.4.2008 11:58:03   
vesel
Evo se vam javim!
Klicala P ji povedala vso situacijo-pa je rekla,da jo nj dobr opazujem.Možnosti so,da bo driska,če pa bo prisotno zravn bruhanje se pa nj oglasimo.Je rekla,da možno da ne bo nč,ker imam ful lahke kontrac.tbl.

Zdj sm pa naredla eno orng rebuko pri tašči in sm ji rekla,da če jo mi ignoriramo zaradi opravičenih razlogov.Želimo,da tudi ona nas pusti pr miru in še to sm ji dejala,da če bo še večkrat hodila gor,da mi bo tamalo fentala.Skratka dala tud vedet,da je videti dementna oseba ter da ji manjka par koles v njeni buči.

Hvala punce za nasvete,podporo in tolažbo.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
8.4.2008 12:48:10   
Anja25
Oprosti, sam si pa res neolikana. A ni tašča mama tvojega moža, če pa je dementna, je pa to bolezen, za katero boš pa mogoče tudi ti nekoč zbolela. In če je bolana, ji ne manjkajo kolesa v glavi. Pomisli, da boš tudi ti enkrat stara in tečna. Joj punce.....user posted image user posted image
Pa brez zamere in LP

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
8.4.2008 14:10:58   
babylove
sm ji dejala,da če bo še večkrat hodila gor,da mi bo tamalo fentala.Skratka dala tud vedet,da je videti dementna oseba ter da ji manjka par koles v njeni buči.


Meni se pa bolj zdi, da tvoje podstrešje ni ravno pospravljeno. Lastno odgovornost prelagaš na taščo; karkoli imata in kakorkoli se ne marata, si ti kriva, da je tvoj otrok pojedel tvojo tableto v tvojem stanovanju. Razen, če mu je tašča tableto ponudila namesto bonbona. Ti kot mama moraš biti dovolj odgovorna, da poskrbiš za varnost tvojih otrok. Ta dogodek pa naj ti da misliti, ne pa da ga izkoristiš za blatenje tašče.

Vsakomur se lahko zgodi in dokler ni nič hujšega, so nesreče lahko tudi koristne, saj nas vodijo v večjo opreznost.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
8.4.2008 20:39:16   
vesel
Anja25 in Babylove mal pobrskajta po forumu http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2568651-na to temo pa boš vidla kak je moja tašča!!

Ja mogoče sm sama kriva ampak hči me je presenetla,ker prej ni nikol stolov vlekla k vetrini!!naredla je to prvič!!

js mam pa svoje podstrešje dobr pospravljeno!!Z možem nimam nobenih problemov!!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
9.4.2008 9:52:29   
qwasy
Mah, ne poznam situacije od vesel, ampak kaj je narobe s tem, če človek znori in udari po mizi? Po moje samo to, da ni že prej.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
9.4.2008 15:20:36   
vesel
Hvala qwasy za podporo!!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
10.4.2008 13:04:53   
puncica
žal je tema zbrisana in ne morem precenit situacije ampak tole s fentanjem hčere se mi pa zdi da je čist preveč no, le zakaj bi bila zdej tašča kriva da je tvoja hčera pojedla tabletuser posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
11.4.2008 9:01:42   
muška
Včasih valimo krivdo na druge, spet drugič pa rečemo nekaj, ne da bi pomislili kaj .

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
11.4.2008 9:14:20   
ninataja
Glavno da je s hčerkico vse v redu. Čeprav po eni tabletki res ne bi smelo bit nič narobe.
Ko sem še bila v gimnaziji so moji sošolci, pametni kot so lahko fantje pri teh letih, šli stavit kdo si upa pojest cel zavojček kontacepcijskih tablet na enkrat. No in en je res jih pojedu in mu ni bilo nič.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
11.4.2008 9:56:19   
buči
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2568651

zdaj bo pa delala povezava.

vesel, drži se!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
11.4.2008 10:13:50   
buči
vesel, bom pokomentirala tikaj. Tudi moja mama ga serje na vsake toliko, ampak je senca tega, kar se dogaja tebi. Da se ne moreš odseliti, te razumem, ker i se tudi jaz rada, mapka sem tudi sama več na zavodu, kot v službi. Pač so tako časi in tudi nama z eno plačo in 2 otrokoma ne bi zmesla najemnina. To misel najbrž lahko opustiš. Najbrž te ne tolaži dejstvo, da se razumeš z možem, da je tast na vaši strani. Poskusi vključiti kakšno taščino sestro ali pa brata. Malo naj se tvoj mož z njimi pogovori, ker če tašča take izjavlja, najbrž z njo ni vse v redu. Mogoče je res psihično bolna, ali pa se ji začenja kakšna bolezen, ap ne bi bilo narobe, če bi dobila kakšno pomoč - zdravniško. Ali pa poljdi na socialno. Tam radi pomagajo. Vsekakor pa si poskusi najti službo. Mislim, da je to prvi korak k normalizaciji vaše situacije. Tudi to bo najbrž težko, ker vem, kako je, ko si želiš delati, pa pač nič ni (sama imam diplomo, pa sem več na zavodu kot v službi). Ko boš imela delo, boš vsaj 9 ur z doma, mala pa bo v  vrtcu. Mogoče poskusi s pomočjo svetovalne delavke v vrtcu dobiti mesto za malo v vrtcu, ker bi bilo to za malo res dobro, pa še ti bi lažje iskala službo. To navedi kot razlog, drugi razlog naj bo odnos s taščo. Pristisni na vrtec, da jo vzamejo, hodi vsak teden tja, jokaj, če je treba. Vsekakor pa pusti taščo na miru in rešuj problem "iz svoje strani" - služba, vrtec, čim več časa tvoje družinice, ki ga boste preživeli skupaj, a ne doma. Verjamem, da ti bo uspelo! user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
11.4.2008 11:01:29   
KOLIBRI
A je bila kakšna reakcija zaradi tabletke?

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
11.4.2008 12:56:46   
maja1488
Dokler ne doživite take tašče, prosim ne komentirat, kdo nima kje pospravljeno. Bodite srečne, da vaše niso take. Jaz sem ful potrpežljiva pa mi včasih preseže.

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
14.4.2008 11:12:10   
Abbott
Povej, kako se je uredilo. Me zanima.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
29.4.2008 20:53:02   
vesel
ojla!

Reakcia od tbl.hvala bogu ni bila-samo ene 4x je šla na wc kakat.Hvala bogu ni bla driska. Pol pa je blo ok.

Buči hvala za nasvet in podporo-seveda tudi ostalim.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Abbott)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
30.4.2008 13:15:45   
gojska
vesel jest sem 100% s tabo.
vsi tvoji posti, ki sem jih do zdaj prebrala mi dajo vedet da si fejst punca.

me veseli da tvoji punčki ni nič hudega.user posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: POMOČ ZA 3.LETNO HČI-NASVET
30.4.2008 23:00:21   
vesel
Gojska hvala. Tudi ti si vredi veš? in seveda tudi tu ostale.

In hvala vam za podporo in tolažbo,mi veliko pomeniuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Evo punce za vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?