|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   31.teden
10.3.2008 19:46:50   
Anonimen
Pozdravljene.Imam eno vprašanje.Sem drugič noseča in sem v 31.tednu.Nosečnost je do sedaj potekala normalno.Prejšnji teden sem imela pregled in je bilo vse ok.Zdaj pa že dva dni skoraj ne čutim pikice.V celem dnevu jo mogoče čutim dva krat.Pa levo polovico trebuha imam trdo(zgleda da je pikica tako obrnjena).In nad popkom imam trd hribček-kot kakšen komolček od pikice.Pa se sploh ne premakne.Imam občutek kot da je pikica utesnjena.Počutim se uredu.
Kaj mislite da je kaj narobe da že dva dni čutim pikico tako malo krat???
Hvala za odgovore.
lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 31.teden
10.3.2008 19:58:58   
Anonimen
Najbolje bo,da se greš pokazat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 31.teden
10.3.2008 20:28:32   
trnuljčica
Če tekom dneva ne čutiš 10 gibov se moraš iti pokazati v bolnišnico. Upam da si že tam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 31.teden
10.3.2008 20:41:50   
Aurea
Na tvojem mestu bi se šla pokazat, saj je še prezgodaj, da bi se user posted image  umirila.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 31.teden
10.3.2008 21:37:34   
Anonimen
uležeš se na levi bok, v roku 1 ure začutiš najmanj 10 gibovuser posted image

(odgovor članu Aurea)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 31.teden
10.3.2008 21:38:52   
mala pikica
Upam, da si se že šla pokazat in da je vse vredu user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 31.teden
10.3.2008 21:49:53   
Anonimen
Držim pesti, da je vse ok in sporoči nam.


Papa

(odgovor članu mala pikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 31.teden
10.3.2008 22:27:57   
Jelcy
Tudi meni se je to dogajalo in sicer en cel dan nisem nic cutila...prej pa je bil full aktiven in naslednji dan zelo malo, tako da sploh nisem vedla al sem kaj cutila al ne in tudi jaz sem imela en tak hribcek, tam kjer naj bi bila hrbtenica.
Zdaj sem v 35. tednu in je na sreco vse v redu, otrocki pac ne morejo biti vsak dan zivahni, en dan so vec en dan pa manj...po mojem je vse v redu, bos ze videla ponoci ko te bodo zbudile brce-drzim pesti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 31.teden
11.3.2008 10:42:31   
tteeaa
Poskusi se čimveč pogovarjat z user posted image . Jaz sem svojega že prav natreniralauser posted image . Ko mu povem, da je noč oz. da delam nekaj pomembnega in da potrebujem mir, me sploh ne brca. Zjutraj, ko pa se zbudim in mojemuuser posted image  povem, da je jutro, takoj začne brcat. morda se vam zdi noro, ampak dejansko deluje.

Tako da mu poskusi povedat, da naj te malo brcne, da boš vedea, da je z njim vse ok. Če pa to ne bo zaleglo, pa se le pojdi pokazat na pregled.

Pa srečno!

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 31.teden
11.3.2008 12:00:17   
Anonimen
Pozdravljena,

ker glih te dni obiskujem materinsko šolo (sama sem v 30.tednu), nam je tista babca povedala, da naj ne poslušamo čenč, da se  kao otrok po 30.tednu umiri in ga zaradi tega manj čutimo, skratka otroka moramo v 10 urah najmanj 10 čutiti in to vsak dan. Če se ti ponavlja, da ga zaporedno v 3 dneh čutiš recimo samo 5-6 se moraš iti TAKOJ pokazat v porodnišnico.

Nočem biti pametna, tudi jaz tega nisem vedla, ti pa samo povem kako nam tista babca na predavanjih govoriuser posted image .

SREČNO



(odgovor članu tteeaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 31.teden
11.3.2008 23:35:21   
Anonimen
Anonimna, upam, da je vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 31.teden
18.3.2008 22:30:30   
Anonimen
Anonimna, javi se nam, ker nas skrbi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 31.teden
18.3.2008 22:51:25   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Pozdravljena,

ker glih te dni obiskujem materinsko šolo (sama sem v 30.tednu), nam je tista babca povedala, da naj ne poslušamo čenč, da se  kao otrok po 30.tednu umiri in ga zaradi tega manj čutimo, skratka otroka moramo v 10 urah najmanj 10 čutiti in to vsak dan. Če se ti ponavlja, da ga zaporedno v 3 dneh čutiš recimo samo 5-6 se moraš iti TAKOJ pokazat v porodnišnico.

Nočem biti pametna, tudi jaz tega nisem vedla, ti pa samo povem kako nam tista babca na predavanjih govoriuser posted image .

SREČNO



A to so čenče?
Zaaj pa potem večina nosečnic pravi, da se jim to dogaja pri teh tednih?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 31.teden
18.3.2008 22:55:05   
gaja27
 
Meni se je ravno včeraj zgodilo (30.teden), da skoraj nisem čutla moje kepice. Cel dan živčna vojna in čakanje, čakanje, čakanje, no, zvečer sem se šla pa pokazat v porodnišnico in je blo vse ok. Danes je pa user posted image spet bolj aktiven. Mogoče je včasih res tak dan, da so tudi naše kepice bolj lene user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 31.teden
18.3.2008 22:55:56   
gaja27
Pozabila... držim pesti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?