|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D UZ kako naj se odločim?
29.5.2007 13:24:14   
žarnica
Saj vem,da je odločitev samo najina, samo midva se nekak ne moreva odločit,če bi šla al ne?user posted image Gre pa za to,da pri prvi nosečnosti nisva šla na 3D,ker pač takrat še ni bil tak razširjen in so bile kr dolge čakalne dobe, sedaj pa bi lahko šla,pa študirava,da ne bi bilo pošteno do hčerke. DA ne bi bila potem ljubosumna na sestrico,da ima boljše slikice in posnetke kot ona (hčerka ima enih 30 min posnetkov na videokaseti in kar nekaj slikic navadnega UZ).

Nevem, morava se hitro odločit,saj bodo drugače tedni,ko se fajn vidi, mimouser posted image .

Kako je bilo pri vas? Gledate na to,da imajo vaši otroci vse enako?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D UZ kako naj se odločim?
29.5.2007 13:33:34   
prymorka
ahh se ne strinjam s tem, ker tehnologija gre naprej,... lahk boš za "tretjega" otroka imela še kaj dodatnega novega, pa zakaj ne bi imela kaj več?? sej je logično da prej teh 3D ni bilo,... zato, če se mene vpraša pojdi!!!!


(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3D UZ kako naj se odločim?
29.5.2007 13:43:23   
*bubi*
To, kar navajaš, pa res ni razlog, da ne bi šla na 3D UZ.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D UZ kako naj se odločim?
29.5.2007 13:45:18   
blue sky
Tudi jaz nisem šla na 3D UZ in mi je zdaj žal za to, v naslednji nosečnosti pa definitivno grem!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3D UZ kako naj se odločim?
29.5.2007 13:55:39   
Jančika_
Taprvič nisem šla, drugič pa - in mi na kraj pameti ni padlo, da bi bil tavečji zaradi tega lahko kaj užaljenuser posted image . Počakaj, da bo drugi zunaj, pa da bo tamali dobil kakšen traktor več kot prva, pol bo pa res veselicauser posted image .

In ne, ne gledamo, da imata otroka vse enako, ker kam bi pa prišli. Tadrugi bi se zdaj lahko po tleh metal, ker ima vse cote podedovane. Zaenkrat še tudi ni bilo potrebe, da bi se kakšna igrača kupila v dveh izdajah. Aja, edino eno gosenico sem kupila v dveh primerkih, ampak sta samo za dekoracijo, otroka ju itak sploh ne šljivita.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3D UZ kako naj se odločim?
29.5.2007 14:08:49   
žarnica
hvala punce,sem se odločila in poklicala ter se naročila za drug teden.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3D UZ kako naj se odločim?
29.5.2007 14:10:18   
ma19teja
Te čisto razumem. Meni je bilo ful hudo, ker sem za prvega dobila ogromno čestitk, za drugega pa samo tretino od prvega... No nisem se še odločila kako bom to skombinirala. Vsekakor imam vse spravljeno in ko bo čas, bom že videla kako in kaj.

Zato ti svetujem da greste na 3D, še zmeraj ga lahko "skriješ" in ga imaš samo zase, če boš kasneje videla, da bi bilo lahko hudo...........

Če je tavečji že toliko velik, ga vzemita seboj na 3D in naj mu bo to izziv, da lahko gleda bratca ali sestrico.

lp

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3D UZ kako naj se odločim?
29.5.2007 14:13:26   
ma19teja
Oprosti, sem pisala na fanta (ker imam sama dva in mi gre samo to po glaviuser posted image ).

No pa tudi vidim, da si se že prijavila. Super! Lepo se imejte, to je enkratno doživetje.

(odgovor članu ma19teja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3D UZ kako naj se odločim?
29.5.2007 14:22:35   
nena80
kam pa boš šla na 3D, če ni skrivnost, ker jaz tudi razmišljam da bi šla, pa ne vem kam naj grem, in bi te prosila tudi za št. in koliko stane,...

HVALA za informacije in eno user posted image

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3D UZ kako naj se odločim?
29.5.2007 14:37:15   
žarnica
naročila sem se na Ptuj, k dr. Lukmanu. Pregled naj bi trajal dobrih 30 min. Ko sem sestri povedala koliko sem noseča,me je naročila po hitrem postopku za drug teden,da se bo najbolje videlo.

Številka je: 02 780 09 30, stane pa 60 eur.

(odgovor članu nena80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3D UZ kako naj se odločim?
29.5.2007 20:55:31   
nena80
hvala za informacijo, vendar bom morala najti kaj bližje, v Ljubljani....

Sem pa user posted image  26 t, a je to že prepozno?

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3D UZ kako naj se odločim?
29.5.2007 22:09:49   
TONČI.
Brala par dni nazaj, ko je ena napisala da gre v Domžale. Cena 110 evrov

(odgovor članu nena80)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3D UZ kako naj se odločim?
29.5.2007 22:11:29   
TONČI.
Ekola tukaj

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1560858

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?