|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D ultrazvok
24.9.2006 22:14:32   
ajči
3D ultrazvok v postojni! kaj je prehitro če grem na ta pregled v 22tednu...???
prosim za odgovor ker sem že prijavljena in me resnično zanima...

< Sporočilo je popravil wahoo -- 25.9.2006 7:57:26 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3
25.9.2006 7:00:18   
pinkiponki
Ne, zakaj bi bilo prekmalu, saj se takrat že marsikaj lepo vidi.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu ajči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3
25.9.2006 10:44:23   
Beti S
Ojla, kako pa zgleda ta UZ? Sem slišala da je zelo lepo videt. Kaj si se moraa naročit, koliko pa stane? Kaj ga delajo samo v Postojni?

_____________________________

Lp Beti

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D ULTRAZVOK
25.9.2006 10:53:47   
crci06
3D UZ zgleda kot običajni, le da traja zelo dolgo in vidiš vse...
Izkušnje imam le s Postojno, kjer je bil dr. Likar ZELOOO prijazen, full se je potrudil, imamo full lepe slikice in filmčke, cena 12.000 => se splača, bolj od dveh lepih kompletkov cunj!;tud Zavijalčka dam za ta UZ! 

v Najdi.si vtipkaj bolnišnica Postojna, vrglo ti bo ven link in tam imaš še več informacij o UZ, tudi kontakt.
Tešča ti ni treba bit.

Glede tega, kdaj bi šla, je pomoje najbolje, da kar njih kontaktiraš, kdaj je najbolje. Pravijo, da do 30.tedna, ker je potem dete premajhno.
Če te zanima spol, vem, da full zgodaj še ne vidijo 100%, ker se moda npr. še ne spustijo, sramne ustnice še ne prekrivajo klitorisa... in pol baje ne vidijo 100%.
Za vidit dete pa ni nikoli prekmalu, dobiš še lepše slikice, ker je še manjši in se še lepše vidi!


Moje mnenje: OBVEZNO POJDITE!!!

(čakalna vrsta je pa baje 3 tedne, tako, da kontaktirajte do časa)

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3D ULTRAZVOK
25.9.2006 10:59:22   
dolgolaska
BETI S....evo ti link od Postojnske bolnišnice,pa si oglej:

http://www.bolnisnica-po.si/

LP user posted image

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3
25.9.2006 13:29:53   
martinuška
Jaz sem šla v 24. tednu k dr. Lukmanu, ki ima ordinacijo na Ptuju. Stane 13.000,00 SIT, sem pa prišla na vrsto v nekaj dneh. Drugače pa.. je definitivno vredno tega denarja, otroka ful lepo vidiš.


(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3
25.9.2006 17:16:57   
majas
Ajči na 3D UZ ti zdaj po novem naredijo tam okoli 27t ker se takrat že res lepo vidi. jaz sem ga imela pri 27t pa sem se naročila nekje pri 22t... tako da pojdi na njihovo stran, pa se lahko kar preko maila naročiš...

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu martinuška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3
26.9.2006 13:02:31   
ajči
če pa sem se že naročila pred tremi meseci pa nimam oijma kaj naj zdaj naredim če pa je taka gneča...user posted image

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3
27.9.2006 18:25:06   
majas
Kaj že imaš termin za 3D uz? potem pa le pojdi če imaš že datum...

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu ajči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3
27.9.2006 19:14:19   
Alisa
Pokliči in vprašaj če ti lahko prestavijo datum, res v 27. tednu bi se lepše vidlo, drugač boš pa tud zdaj lepo videla svojo pikico.

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3
13.10.2006 18:59:00   
ajči
hvala moje user posted image
sem se naročila kasneje za mesec dni ja ja novembra bomo videli našo bebiko 

ON ALI ONA???????

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3D
13.10.2006 19:08:00   
Maxica
Jaz sem bila nekako v 23.tednu v Postojni pri dr.Likarju, pa je kr malo pojamral, da bi bilo bolje, da bi še kakšen teden počakali, da bi se bolje videlo. No, sicer se je potem kr fino vse videlo in mi res ni žal, da smo šli na to. Je vredno vsakega tolarja.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu ajči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3D
16.10.2006 9:12:34   
pajčolanka
punce povejte mi kje vse razen v postojni še delajo to? a mam pravo ali napačno informacijo da delajo to tud v velenju. sm oblubla paru ki pričaujeta da jima bm izbrskala informacije o tem, ker bodoči očka je biu čist hepi ko sm mu to povedla...
bi pa rabla kje čimbližje koroški...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 3D
16.10.2006 20:54:39   
ajči
ptuj... zelo dober 3d pregled v velenjunimam pojma pa pojdite v ptuj saj ni tko dleč mi gremo tudi v postojno iz obale sam da bo dobro opravljeno....

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 3D
17.10.2006 9:12:52   
pajčolanka
aha super!
kaj pa v mb to ne delajo?
a maš ajči kakšno kontaktno številko na ptuju?

(odgovor članu ajči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 3D
17.10.2006 9:22:39   
dolgolaska
Ali katera ve KJE v LJUBLJANI delajo 3D UZ in če ima katera tel.št.kam klicati ,da se naročim!!!
Hvala za odgovore!

LP!user posted image

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 3D
17.10.2006 10:30:54   
Sona
Koliko sem zasledila, imajo 3D tudi v Slovenj Gradcu, pa MB v Fontani. sama sem bila na Ptuju pri Lukmanu (na netu vtipkaj ginekologija Lukman). bila sem v 30 tednu, pa je bil user posted image  že malo velik. Smo pa vseeno uspeli dobiti kar lepe slikice, tak da vseeno se SPLAČA!user posted image Je pa rekel, da se najlepše vidi okoli 24. tedna, če pa se ne vidi, pa še vedno lahko pridete 2 tedna kasneje (za ponovno ne računa nič!).

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 3D
17.10.2006 11:13:39   
*sonchek*
IZVIRNO SPOROČILO: dolgolaska

Ali katera ve KJE v LJUBLJANI delajo 3D UZ in če ima katera tel.št.kam klicati ,da se naročim!!!
Hvala za odgovore!

LP!user posted image


Jaz nameravam it na 3D UZ k dr. Pušenjaku v Dravlje. Tel. za naročanje je 051/321-224 in 01/ 510 – 68 – 00. Bom pa poklicala še k dr. Strahovi v Domžale (01/ 724 – 51 – 00), ker naj bi baje tudi dobila aparaturo (samo še ne ve kdaj user posted image ).

LP user posted image

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 3D
17.10.2006 11:17:35   
dolgolaska
Jaz nameravam it na 3D UZ k dr. Pušenjaku v Dravlje.



 
SONCHEK..koliko pa stane pri dr.Pušenjaku?
A si se že naročila???Koliko časa je pa za čakat...oz.ali ima že veliko vnaprej zasedeno??

LP!user posted image

< Sporočilo je popravil dolgolaska -- 17.10.2006 11:18:39 >

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 3D
17.10.2006 11:30:49   
*sonchek*
Cena pri dr. Pušenjaku je kar zasoljena, in sicer naj bi bila 19.000 sit user posted image  No, ampak meni se res ne da vozit do Postojne ali kam drugam, pa tudi punce, ki so bile pri njem so bile zadovoljne.
Sama se še nsiem naročila - verjetno bom poklicala drug teden ali pa še kakšen teden kasneje. Naročila bi se za december, nekje med 25- in 27-im tednom user posted image  

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 3D
17.10.2006 11:41:17   
dolgolaska
UH......:-(
tale 19.000,00sit je pa kar močna,a ne???
Pa se mi zdi kot da sem nekje prebrala,da ima 15.000,00sit. user posted image
Pojma nimam kaj naj sedaj....
Aha...a dr. Strah pa tega še nima,al kaj?
....
Pomoje se bo še najbolj splačalo v Postojno za 12.000,00sit...pa bo vse to skupaj en mali izletek....

Jaz bi šla tudi v decembru...pa bi bilo to darilce za mojega dragega od Miklavžka...al pa kej....

LP!user posted image

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 3D
17.10.2006 13:27:23   
*sonchek*
Ja, cena je res precej zasoljena... user posted image  ampak midva sva se kljub temu odločila, da greva k njemu (baje ima 4D UZ, ampak nimam pojma v čem se razlikuje od 3D UZ user posted image ). Dr. Strahova pa mi je že na nuhalni (konec avgusta) omenila, da bo dobila aparature, ampak še vedno nič - jo moram spet kaj poklicat, da vidim kako kaže... V Postojno se splača it (pa še na izletek zraven), ker je cena ugodna, pa tudi punce so bile zelo zadovoljne s pregledom user posted image

Drugače pa sva tudi midva mislila it decembra - bo to nekakšno darilce za Miklavža (ampak glede na to, kako je trago bo verjetno vključeno še darilce za Božička, Novo leto itd. user posted image )

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?