|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3d/4d ultrazvok
23.9.2008 14:32:08   
ani20
Živjo drage so nosečnice,

Zanima me kam kaj hodite na 3d/4d ultrazvok. Našla sem kar nekaj centrov ki to opravljajo zdaj se pa ne morem odločit.

Prosim za pomočuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3d/4d ultrazvok
23.9.2008 14:33:22   
lonja
Oj,

sem bila pred enim mesecem pri dr.Strahovi v Domžalah. Same pohvale, res. Stalo pa je 110 EUR user posted image . Dobiš DVD s slikicami in par filmčki user posted image .

(odgovor članu ani20)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3d/4d ultrazvok
23.9.2008 14:37:20   
ani20
O hvala,

Resno dr. Strah?

Čudno ravno njo so mi odsvetovali, baje da precej promovira nekaj kar ni možno dobit-sicer pa kdo pa ne.

Koliko časa pa je trajalo in koliko jih lahko zraven pripelješ?-veliko nas jeuser posted image

(odgovor članu ani20)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3d/4d ultrazvok
23.9.2008 14:43:46   
Anonimen
Baje priporočajo Postojno - porodnišnico. Sam je kar gužva, tako da se je treba kak mesec ali dva prej naročiti.
Tam traja pregled od pol ure do ene ure. Dobiš dvd s filmčki, slikce.

(odgovor članu ani20)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3d/4d ultrazvok
23.9.2008 14:47:44   
ani20
Mislim da ena ginekologinja iz postojne dela tudi v ljubljani na šmartinski v privat centru.....

dr. Jordan Tanja, jo katera pozna?

Prav tako najbi pregled trajal eno uro, predvajajo ga na velikem platnu kot projekcijo cena pa je 85 EUR.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3d/4d ultrazvok
23.9.2008 15:13:03   
kajajaka
Kallisto center v Domžalah, dr. Šelihova - ful prijazna in poceni (60€) pa čas si vzame (55 minut filmčka)
TOPLO PRIPOROČAM

(odgovor članu ani20)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3d/4d ultrazvok
23.9.2008 17:33:10   
novo
pri dr. Strahovi sem bila na NS pa sem vprašala, če je možno na CD in mi je dejala, da trenutno ne dela!? ne vem, sej mi je bilo dosti, da sm dobila slikice, z njo sem bila zadovoljna saj si je vzela čas in bila je zelo prijazna.

_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3d/4d ultrazvok
23.9.2008 18:52:31   
Nea_teja_
Moja G. je Dr Tanja Jordan in morm reči o njej same super zadeve .Res je G kot bi si jo lahko samo želela vsaka ženska.

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3d/4d ultrazvok
23.9.2008 18:54:14   
Polynesia
IZVIRNO SPOROČILO: lonja

Oj,

sem bila pred enim mesecem pri dr.Strahovi v Domžalah. Same pohvale, res. Stalo pa je 110 EUR user posted image . Dobiš DVD s slikicami in par filmčki user posted image .


Se podpišem...res je ženska na mestu, ki zadeve naravnost obvlada...se vidi da se je šolala v Londonu pri dr.Nikoladeusu.
Tudi jaz toplo priporočam. Je pa res, da včasih pa le nima pri sebi vedno tistega aparata, ki ti lahko vse posname na cd, ker le tega uporablja cel zdravstveni dom. Sicer pa meni več pomenijo njene strokovne besede in obrazložitev, ki pa je dejansko  vrhunska, kot pa cd. In res si vzame čas!!!

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3d/4d ultrazvok
23.9.2008 19:56:05   
Kaštrun
1. sem bila v PO pri dr. Strahovi. je vmes morala na CR, se je pa kar potrudila. ampak mi je delovala kar malček "naveličano". dobila sva par slikici in mislim, da dva kratka filmčka. vse skupaj je trajalo cca. pol ure.

2. sem bila v centru Kaliste v Domžalah pri dr. Šelihovi. vse skupaj je trajalo malce več kot pol urce, ker pa ni imela tisti dan CD-ja, mi je vse kar je posnela posnela naslednji dan na CD in so mi ga poslali naknadno. tako imam cel UZ posnet na CD-ju, skoraj 30 minut vsega skupaj. sva bila zadovoljna z možem. priporočam.

če se boš naročala je najbolj, da se naročiš nekje do 28 t, ko otroček še ni tako velik. poklicati pa boš morala kar kakšen mesec prej, ker so kar dosti zasedeni vsi.

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?