|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3x prehitro
8.7.2008 14:42:53   
Anonimen
Pred kratkim sva se spoznala,vendar nisem hotela takoj da pride do sexa, to se je zgodilo šele na 5 zmenku, ampak nato mu je  vsakič potem ko sva bila s partnerjem skupaj prišlo v prvih 10 sekundah in konec sexa. Zakaj je do tega prišlo. Ali si me ne želi. Ali mu nisem všeč-nič od tega mi ni rekel. Zelo me skrbi zakaj je do tega prišlo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 14:44:13   
Anonimen
Da nisi slučajno mojega bivšega spoznala.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 14:44:25   
Anonimen
Naj povem še to da je bilo na prvih dveh zmenkih tako vroče in božansko ampak nisem hotela do konca, bili so samo francoski poljubi in dotiki. kaj tako čarobnega nisem še doživela

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 14:46:46   
tanikaa
Mogoče je dec že dolgo brez seksa pa mu zdaj prihaja za nazaj. Ne vem, mogoče je to stalni problem pri njem. Pa kaj ti nič ne pove? A je njemu normalo da ga dvakrat našpiči notri pa je že konec?



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 14:47:44   
Anonimen
ne bi vedela zakaj to, ali ga ne privlačim dovolj?

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 14:47:46   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pred kratkim sva se spoznala,vendar nisem hotela takoj da pride do sexa, to se je zgodilo šele na 5 zmenku, ampak nato mu je  vsakič potem ko sva bila s partnerjem skupaj prišlo v prvih 10 sekundah in konec sexa. Zakaj je do tega prišlo. Ali si me ne želi. Ali mu nisem všeč-nič od tega mi ni rekel. Zelo me skrbi zakaj je do tega prišlo?


To pomeni, da si te preveč želi in mu od silne želje prehitro eksplodira. Drugič si ga naj prej na roke vrže, potem naj pa seksa, pa bo malo dlje zdržal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 14:49:08   
Anonimen
Če si te nebi želel mu pač neb tko hitr pršlo verjetno neuser posted image .
Predvidevam da je še mladičk, pa da si mu mal preveč všeč, pol pa pač.....pijufuser posted image
Večkrat dnevno seksajta, pa mu bo vsakič kasnej pršlouser posted image
Al pa nej si ga na roko vrže prej a ne madona, to bi pa ja lahko veduuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 14:49:26   
Anonimen
ni bilo časa za kasnejšo ponovitev ker je imel poslovne obveznosti in se mu je vedno mudilo v službo.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 14:49:36   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pred kratkim sva se spoznala,vendar nisem hotela takoj da pride do sexa, to se je zgodilo šele na 5 zmenku, ampak nato mu je  vsakič potem ko sva bila s partnerjem skupaj prišlo v prvih 10 sekundah in konec sexa. Zakaj je do tega prišlo. Ali si me ne želi. Ali mu nisem všeč-nič od tega mi ni rekel. Zelo me skrbi zakaj je do tega prišlo?


To pomeni, da si te preveč želi in mu od silne želje prehitro eksplodira. Drugič si ga naj prej na roke vrže, potem naj pa seksa, pa bo malo dlje zdržal.


A veš da sem nekje prebrala nekaj o tem. Pisal je en pubec da je vedno mel probleme s tem. Potem pa je začel prakticirati to tehniko pa zdaj lahko normalno seksa. Baje je šel vedno, ko si je domov pripeljal pupo, najprej na wc in si ga na roko, šele potem je šel s pupu seksat.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 14:53:27   
Anonimen
Mislite, da si me res noro želi?

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 14:53:45   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mislite, da si me res noro želi?


A ti to resno?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 14:56:02   
Anonimen
čisto resno, ker mi je nazadnje rekel, da je imel prejšnji dan tudi s še eno nekaj in me je zelo prizadelo in je rekel da je samo za romanco z menoj-sedaj pa ne vem ali mi laže ali kaj?sedaj že štiri dni nimava stikov ker je odpotoval v tujino

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 14:57:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

čisto resno, ker mi je nazadnje rekel, da je imel prejšnji dan tudi s še eno nekaj in me je zelo prizadelo in je rekel da je samo za romanco z menoj-sedaj pa ne vem ali mi laže ali kaj?sedaj že štiri dni nimava stikov ker je odpotoval v tujino


Ja sej če si te želi ne pomen da bi se oženu s tabo. To pomen sam da ga vzburjaš. Ne pa da je zaljubljen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 14:57:52   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

čisto resno, ker mi je nazadnje rekel, da je imel prejšnji dan tudi s še eno nekaj in me je zelo prizadelo in je rekel da je samo za romanco z menoj-sedaj pa ne vem ali mi laže ali kaj?sedaj že štiri dni nimava stikov ker je odpotoval v tujino


Koliko pa si ti stara?

Tip ma druge poleg tebe, o seksu nima pojma in ti se zdaj gnjaviš okrog takega gravža. Jesusek. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 15:01:52   
Anonimen
Aja....pa če bi bil res tak "****č" in bi mel v vsaki vasi eno pol mu neb po parih sekundah špriclnuuser posted image

Resno. Kolk je star ta mladiček?

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 15:02:20   
Anonimen
do sedaj je bilo vseh 3 sexih vedno s kondomom na mojo zahtevo, ker nisem želela da se kaj pomeša med nama

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 15:03:04   
Anonimen
ta mladiček ima 27 let

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 15:47:57   
Anonimen
user posted image  zdaj, a ima ta mladiček res bolj malo izkušenj in zelo veliko govori, ali pa ima probleme s psiho - beri, kljub vsemu skupaj, tudi temu, da ga privlačiš, mu je v prvi vrsti najpomembnejši zgolj in samo njegov užitek. OK, bi razumela enkrat, al pa mogoče še dvakrat, samo trikrat, pa potem takoj v službo???? Pa saj so še drugi načini za potešitev ženske, no, naj se malo potrudi. A ni bistvo seksa tudi v tem, da vidiš, kako partnerja pripraviš do užitkov? Ali je važen samo lasten?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 15:52:59   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

čisto resno, ker mi je nazadnje rekel, da je imel prejšnji dan tudi s še eno nekaj in me je zelo prizadelo in je rekel da je samo za romanco z menoj-sedaj pa ne vem ali mi laže ali kaj?sedaj že štiri dni nimava stikov ker je odpotoval v tujino


Sej sta mela šele pet zmenkov. Kaj te ima za prizadetuser posted image Če sta se odločila seksat, seksejta, o čustvih in laži pa trenutno še ne moreš govorit, ker se tut približno ne poznata- al se motim?
In da nimata (nefizičnih) stikov je logično... Sej ko bo prišel bosta spet hopa cupa, ne skrbiuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 15:55:45   
Anonimen
Bom kar anonimna user posted image
Pri mojemu možu se to dogaja že od samega začetka.To pomeni že šest let.Rad ima dolge predigre, vendar mu po tem pride še hitreje.Če ni predigre zdrži kakšno minuto, drugače pa 3x not in ven pa je konec.
Ne vem zakaj se to dogaja.Veliko se pogovarjava o spolnosti in pravi, da še sam ne ve zakaj je tako.
Nikoli med odnosom ne doživim orgazma, saj ni časa user posted image
Najino spolno življenje je katastrofa, ker mi sploh ni več do sexa.Vseeno mi je, če sploh več ne sexam.Živiva bolj kot brat in sestra, ne pa mož in žena.Zaradi tega sem živčne, razdražljiva in slabe volje.
Zdaj ne prenesem več niti predigre, nobenega njegovega dotika.Pa ga imam rada kot človeka.
Sploh ne vem kam to pelje in kaj narediti.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 15:58:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Bom kar anonimna user posted image
Pri mojemu možu se to dogaja že od samega začetka.To pomeni že šest let.Rad ima dolge predigre, vendar mu po tem pride še hitreje.Če ni predigre zdrži kakšno minuto, drugače pa 3x not in ven pa je konec.
Ne vem zakaj se to dogaja.Veliko se pogovarjava o spolnosti in pravi, da še sam ne ve zakaj je tako.
Nikoli med odnosom ne doživim orgazma, saj ni časa user posted image
Najino spolno življenje je katastrofa, ker mi sploh ni več do sexa.Vseeno mi je, če sploh več ne sexam.Živiva bolj kot brat in sestra, ne pa mož in žena.Zaradi tega sem živčne, razdražljiva in slabe volje.
Zdaj ne prenesem več niti predigre, nobenega njegovega dotika.Pa ga imam rada kot človeka.
Sploh ne vem kam to pelje in kaj narediti.user posted image


Za zdravnika sta že slišalauser posted image

Ker to je lahko fizičn problem.
Drgač pa obročki obstajajo da zadrži izliv, pa razne tehnike tud.....mislm o tem je pa res tolk napisanga....sam prebrat je treba.
Vse se da rešit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 15:58:41   
Anonimen
Verjetno sem jaz kriva ker sem ga v štartu namesto z romantiko zasula s svojimi problemi in revež ima zato težave. Še sama sem mu rekla da nočem da sva par in da sva le prijatelja. Govoril mi je da me bo odpeljal na svoj vikend in tralala ampak jaz sem delovala zelo zmedeno in histerično in verjetno sem ga s tem odbila pa tudi zavračala sem ga v štartu ne vem kaj se v njegovi glavi plete sedaj kaj bi on rad z menoj, rekel mi je da bova samo prijateljla-govoril mi je da sem mu zelo seksapilna na začetku in vse-sedaj pa ne vem kam vse to pelje, že štiri dni nobenega klica in nič.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 16:00:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Verjetno sem jaz kriva ker sem ga v štartu namesto z romantiko zasula s svojimi problemi in revež ima zato težave. Še sama sem mu rekla da nočem da sva par in da sva le prijatelja. Govoril mi je da me bo odpeljal na svoj vikend in tralala ampak jaz sem delovala zelo zmedeno in histerično in verjetno sem ga s tem odbila pa tudi zavračala sem ga v štartu ne vem kaj se v njegovi glavi plete sedaj kaj bi on rad z menoj, rekel mi je da bova samo prijateljla-govoril mi je da sem mu zelo seksapilna na začetku in vse-sedaj pa ne vem kam vse to pelje, že štiri dni nobenega klica in nič.


Pa kaj tolk komplicirate stvariuser posted image

Mislm resno kakšne probleme. Pa vse neki načrtovano, pa določeno kaj, kdaj, kako more kkšn kaj narest. Pa zasipanje z romantiko k nekoga spoznašuser posted image
Pa histerijauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 16:02:24   
Anonimen
ja in zato mi je rekel da sem ga čisto šokirala s svojimi nenadnimi izbruhi, ker sem jokala in podobne fore. jaz sem se zaljubila vanj res mi je zelo všeč in pa misli da sem zmešana

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 3x prehitro
8.7.2008 16:04:10   
Anonimen
še to rekel mi je da sem preveč čustvena-ne vem kaj je to slabega

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?