|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4. svečka
27.10.2008 20:53:03   
* Mateja *
 Čau mamice!

Vam moram povedat, da bomo v ponedljek praznovali 4 rojsni dan. Jej ko čas beži,....

Se mi zdi ko da je bilo včeraj, ko se je rodil in smo imeli pol gonije al bo al ne bo,... Zdej je pa že tok velik, pa v vrtec smo šli, pa raztura na vseh područjih, zanimajo ga vse stvari še psebej vlaki, letala, pa take prevozne fore.  Tok je že zrasu, a je hkrati še vedno tako majhen in nas še vedno rabi ob sebi, če ne drugega ponoči za spat, da se zarije k meni in se greje ( on mene ponavadi user posted image ).

Mal nostalgije, čustev....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Miško, vse najboljše!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4. svečka
27.10.2008 21:02:00   
nara123
Vs e najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,samo da je zdrav radoveden fantiček!

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4. svečka
27.10.2008 21:58:10   
Noseckica
user posted image  Vse najboljše, Nejc! user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nara123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4. svečka
28.10.2008 7:14:34   
Anonimen
Čestitke!user posted image user posted image

Tudi naša praznuje v sredo 4. svečke. Postaja tako samostojna in tako odrasla. Pa tudi meni se zdi, da sem jo včeraj prinesla iz bolnišnice.

Glede na to, da sta Nejc in Živa rojena v 29. tednu lahko primerjave kako sta zrasla.

Mi smo iz 1550 g in 40,5 cm prilezli do 17 kg in 107 cm. Drugače so pa tudi zakon avtomobili in risanka Avtomobili, pa pobarvanke prevozna sredstva, v glavnem vse kar je na kolesih.

Ja veliki so ti naši pikeci.

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 4. svečka
28.10.2008 11:38:29   
biba 78
 
Nejc, vse najboljše za rojstni dan, ostani tak sonček še naprej in iz dneva v dan bolj razveseljuj svoje najdražje.....
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
Alina in Polona


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 4. svečka
28.10.2008 21:05:02   
Janeja
A že 4 leta, gre pa res hitro...
Nejc, vse najboljšeuser posted image user posted image

Pa Živi seveda tudi. user posted image user posted image
Bojana, je pa Živa prava velikanka, po teh merah sodeč. Če primerjam z našo drobižiko, si sploh ne predstavljam, kakšna baba je že tvoja.

Lepo praznovanje vsem.


(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 4. svečka
29.10.2008 18:43:09   
* Mateja *
Hvala za lepe želje!

Bojana, če me spomin ne vara ima moj okrog 19 kg, dolge je pa verjetno preko 11o cm. Bova točno zmerla, da napiševa v najino knjigo. Kaj ga zanima.... hm? težko vprašanje. Vse kar je na kolesih, trenutno imamo vlake na čez. Poprej smo imeli tovornjake. Se je lotil peti pesmice, tudi že kaj sam nariše, pobarva. Pa ne me čudno gledat, če si mu samo omenil flomastre ali petje je zbežalč stran. tako da imamo napredek. MI ga pustimo da dela kar hoče, ga ne silimo, zdej pa nariši glavonožca al pa kej podobnega.

Drgač pa govori lepo, tudi že r, kakih govornih težav nima, še spi popoldan, šli smo v vrtec ampka smo bili tam od septembra samo 3 tedne. Tako da šele zdej vidim zakaj so zdrevaniki pravili, da so nedonošenčki bolj občutljivi. Ful se rad vozi z džipom, pa z motorjem, kolo ga ne mika tok, zelo rad se sprehaja po naravi, rad ima živali, rad pohaja kot mama, noče seveda pa jesti, to pomoje nebomo nikoli prerasli. user posted image
Drgač pa mu nikjer več videt, da je bil prezgodaj rojen. Hvala bogu.

Bojana , tudi vam vse najboljše! Kako torto bote meli?
A lahko samo tok btw, a vi jo mislite dat čez dve leti v šolo, ko bo imela 5 let al bote še počakali eno leto?

Lp

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 4. svečka
30.10.2008 8:52:18   
k1
čestitke vsem malčkom za štirkico. tud mi jo bomo kmalu meli - februarja.

za šolo pa mislim da je tako, da se šteje koledarsko leto, torej od janurja do decembra.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 4. svečka
30.10.2008 11:59:12   
Anonimen
Če gledam na to, da ne zaostaja za vrstniki bo šla verjetno v šolo po planu leta 2010. Joj me je že groza.

Drugače pa Živa izgovarja črko R brez problema že od začetka. Par besed ponavljamo večkrat pa tudi gre. Drugače pa obožuje škarje, vodene barvice, flomastre, zdaj je na udaru tudi skiro. Živali so itak zakon.

Kar se pa hrane tiče, pa bi lahko jedla več. Meni je suhica.

Me pa zanima, če so pri vaših nedonošenčkih tudi tako slabo vidne žile. Pri nas jih sploh ne najdejo in je odvzem krvi sama muka.

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 4. svečka
30.10.2008 19:40:10   
anajmad
Malo pozno,toda vsenajboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 4. svečka
10.11.2008 22:58:26   
* Mateja *
Hvala vsem za lepe želje!!!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 4. svečka
13.11.2008 19:59:21   
Sonnja
Malo z zamudo pa vseeno: Vse najboljše Nejc!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?