|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4.teden
8.5.2006 10:14:30   
Anonimen
Pri 4. tednih sem bila pri genik. pa se ni na uz še nič videlo. Ker se zelo bojim da je kaj narobe (dec sem imela splav pri 5t) mi prosim povejte kdaj se vam je pikica prvič videla - pri kolikih t.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4.teden
8.5.2006 10:22:17   
Monika79
halo user posted image

Mislim, da ni panike, jaz sem tudi takoj šla k G, ko sem zagledala user posted image  pa mi je samo rekla, da nima smisla delati UZ (sve pa še tam naredile nosečniški test, ki je potrdil user posted image ) , ker se tako nič ne vidi, pa je brez veze paniko delat, potem pa sem šla na pregled  v 6 t in 4 dni, takrat pa se je videl plodek in tudi user posted image  samo je bil še zelo majhen, tako, da še počakaj malo, pa se potem naroči na pregled, drugače pa so prvi pregledi od 8-10 t tako, da še imata z pikico čas, da zraseta, vem pa kako je hudo čakati, še posebaj pri tebi, ki si imela slabo izkušnjo.

Upam, da sem ti lahko kaj pomagala user posted image

Uživaj v user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


lp Moni user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4.teden
8.5.2006 10:24:46   
Sandra*
Oj!

Po moje je pri 4. tednih čist normalno, da se še nič ne vidi. Kako da si šla spolh tako zgodaj na pregled. ko sem jaz kilicala da sem user posted image je rekla da se nič ne mudi in me je naročila v 9 tednu in se je pikec že prav lepo videl. Čim manj se obremenjuj s tem. Če ni nobenga čudnega izcedka je pomoje čist ok!

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4.teden
8.5.2006 11:34:04   
bskrle
Prvi pregled je priporočljiv med 8-10 tednom, če greš prezgodaj k G, pač ne more nič videti. BOdi potrpežljiva.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 4.teden
8.5.2006 19:46:53   
KODA
Meni se je videlo šele okoli 8 tedna.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 4.teden
9.5.2006 0:18:03   
beki
Meni se je prvic videlo 6t in to z vaginalnim uz.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 4.teden
9.5.2006 9:07:46   
tecka
Živjo.
Videla sem tvoje vpr. Pušiju in sem prav čakala, da postaviš vprašanje in da te malo potolažim. Sva namreč v enakme položaju (ZM= 1. 4. 06). Tudi jaz sem imela ss pred dobrim letom in tudi mene je strah.
Imela sem že kar nekaj uz:
1. UZ: 4t in 5d, ni se videlo čisto nič, seveda sem bila panična
2.  UZ: 5t: videla se je GV
3. UZ: 5t 3d - zaradi krvavitve - videla se je GV velikosti (premera) 6mm.
Tudi meni je G rekla, da če je test +, je + in me po 2. uz naročila v 9t nosečnosti.  Pa pred vsakim uz me je prav pripravila na to, da se 1. ne bo videlo nič, 2. da se bo videla samo GV, 3. da se ne bo videlo nič več kot prejšnjič.

Žal sem pričela krvaveti, tako da se zdaj vsak dan bašem s tableti in strahoma čakam krvavih izcedkov.
Ko je pričela krvavitev, sem se pričela psihično pripravljati na ponovni ss. Pa ti povem, da prekleto močno upam, da bo vse v redu. Ko so se eno noč pojavili krči, me je oblil smrtni strah in videla sem, da niti slučajno nisem pripravljena na izgubo pikice. Zdaj pa drži pesti, da bodo beli členki!

Od razumevanja tvoje G pa je odvisno, kdaj te bo naročila na pregled. Po mojem mnenju bi bilo primerno v proti koncu 7t, ko se že vidi srček.

Drži seuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 4.teden
9.5.2006 9:48:24   
Monika79
aha pa naj še dodam tole user posted image

Ko sem bila na pregledu v 6 t in 4 dni, moja G ni mogla videti nič, samo GV, potem pa mi je rekla, da imam mehur zelo poln, pa sem šla na stranišče in pridem nazaj in ponovive vaginalni UZ, ptoem pa se je lepo videl plodek in še srček, kaj prej ni bilo možno videti, tako punce, vedno z praznimi mehurji na pregled user posted image user posted image

Pa vsem želim iz srca, da bo z vašimi (in tudi z mojo) pikico vse vredu user posted image user posted image

user posted image user posted image


lp Moni user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 4.teden
9.5.2006 13:41:42   
Nitka
Oj, to sploh ni panike. Pri meni tudi v 4. tednu ni videla nič in sem s kislo faco šla domov. V 7. tednu pa je videl že 1 cm velikega otročka... user posted image

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 4.teden
9.5.2006 13:57:37   
piscancek
tud js sem poklicala h ginekologu takoj, ko sem naredila test, to je bilo v začetku decembra, pa so me naročili šele čez en mesec na pregled, ker baje se prej itak ne vidi. Prvi pregled sem tako imela pri 8. tednih in 3dni, no takrat se je pa moj piscancek lepo videl, je bil kar živahen. Zato brez panike, malo še počakaj pa bo. lp

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?