|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   5 letnik in mamine nove hlače
25.10.2007 12:49:54   
Lenny
Hja, pred nekaj dnevi sem bila doma proglašena za čarovnico, ker vidim skozi stene, danes pa mi gre ravno tako na smeh, ko se spomnim sinovega jutranjega komentarja.
Evo povzetek dogajanja, da še kateri popestrim dan.
Naše stanovanje zjutraj okoli 6.30. Mami Lenny se pojavi v kuhinji spedinana za v službo, pa še važna, ker ima na sebi nove 3/4 hlače, nov puli, debele nogavice, ene frajerske čevlje. Moj 5 letnik me gleda ene par sekund, potem pa modro pripomni:
"Mami, ti si pa danes kot Kekec!"
No ja, še dobro, da ne kot Rožle user posted image  
Ampak mu je pol odpuščeno. V.d. mož do tega trenutka ni opazil, da bi imela kaj novega na riti, po sinovi izjavi pa je skoraj počil od smeha user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 5 letnik in mamine nove hlače
25.10.2007 13:03:15   
Anonimen
user posted image , moj mali tudi vse porajta.

Ampak a veš, da se jaz tudi večkrat v takih hlačah sprašujem, a izgledam za v hribe ali ne. Enkrat sem imela ene zelene, v tistih sem seploh slabo počutila. Pa še nahrbtniki si bili takrat moderni.

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 5 letnik in mamine nove hlače
25.10.2007 13:07:10   
Taula
user posted image user posted image vsaj opazil je.

Meni so pa 3/4 hlače nice, pa gor ene škornje z visoko, tenko petko.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 5 letnik in mamine nove hlače
25.10.2007 13:40:51   
aluš
Ja otroci vse opazijo, pa še iskreni so, pa ne mislijo  nič hudega. Tudi pri nas je tako, da mož ne opazi skoraj nič kar se moje gardrobe tiče (no, saj ni nič poseebnega za opazit), tamala dva pa takoj. Komentarji pa kakor kdaj. Kdaj samo vpraša mami a maš nov pulover, včasih pa tudi kakšno spusti, pa se zdaj ne spomnim nič pametnega.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 5 letnik in mamine nove hlače
25.10.2007 17:56:20   
Anonimen
user posted image

Toti tvoj mali pa je res faca.user posted image
Kekec!user posted image

Si mi polepšala dan...

Vsaj možek je zdaj opazil,da si nova.user posted image

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 5 letnik in mamine nove hlače
25.10.2007 19:23:14   
Rožica I
Jaz sem se preoblačila v kopalnici (v čipkastih brazilkah user posted image ) in vstopi moj, takrat 5 letni sin in pravi:
" Ja, spodnje hlačke imaš lepe, samo rit imaš smešno user posted image !"

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 5 letnik in mamine nove hlače
25.10.2007 21:42:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Jaz sem se preoblačila v kopalnici (v čipkastih brazilkah user posted image ) in vstopi moj, takrat 5 letni sin in pravi:
" Ja, spodnje hlačke imaš lepe, samo rit imaš smešno user posted image !"


user posted image user posted image user posted image  

Dobr, da moj pes ne zna govort user posted image  In da tamal od fanta se nima nobenih takih komenatrjev. Razen, da sem lepa, pa nekaj casa je vsako jutro v vrtcu precekiral, kaksno majco mam obleceno in komentiral, da je lepa.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 5 letnik in mamine nove hlače
26.10.2007 0:10:12   
Anonimen
user posted image user posted image

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 5 letnik in mamine nove hlače
26.10.2007 8:10:01   
Lenny
" Ja, spodnje hlačke imaš lepe, samo rit imaš smešno !"


user posted image  user posted image  user posted image

A niso originalni! Opazijo pa res vse.
Zadnjič smo na ženski čvek partiji družno ugotovile, da prične s pojavom pubertete ta lastnost opazovanja pri fantih izginevati in na koncu popolnoma izgine user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?