|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lumberjack
26.10.2007 9:33:47   
Boni3
A katera ve,če se da pri nas še v kakšni trgovini kupit lumberjackove gojzarice,une take rumene,z grobo gumo na podplatu. Sej veste take k so se nosile že dooooolg nazaj,k smo bili še v srednji šoli recimo.user posted image
Res se mi ne da po celi LJ letat,me samo zanima,če jih je katera tko usput kje videla naj prosim pove.
Hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lumberjack
26.10.2007 9:46:07   
gumbek
tud mene to zanima sem včerej eno vidla ki jih je imela obute pa sm mislila da to ne obstaja večuser posted image

_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lumberjack
26.10.2007 9:50:35   
Boni3
Ja,moj lubi se je čist zagledal v take,pa ne vem,če jih še kje prodajajo.

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lumberjack
26.10.2007 10:36:01   
Strawberrie Cherrie
Ej, a veš da mislim, da sem jih videla v Massu? Ali pač poglej tam, kjer prodajajo tudi bulerje in te zadeve. 

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lumberjack
26.10.2007 10:38:15   
Anonimen
Zdaj pa ne vem, ampak ene a la Jack ali nekaj takega sem jaz v Humanicu kupila za otroka. Včeraj sem pa videla, da imajo tuidi za odrasle. So pa to taki rumeni gojzarji, kot jih opisuješ.
Bom poklicala mojega domov, da bo šel na škatlo gledat, katera firma točno je. Zdajle ne morem, ima zasedeno, bo malo za počakat.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lumberjack
26.10.2007 10:39:50   
Anonimen
Sem ga dobila, ampak je firma Franc Walker, se opravičujem.user posted image

Drugače pa, če ni ravno nujno, da je firma Lumberjack, imajo tudi v Hervisu ene take.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lumberjack
26.10.2007 10:44:57   
Anonimen
To so meni najlepši šulni, kar jih imam. Imam jih zdaj že eno četrto leto, prej sem imela druge, skratka, čisto nikoli nisem brez njih. Zakon za zimo, za na kavbojke, gor imam pa še polplašč kamelje barve, pa se sama sebi dopadem. Aja, kje bi jih imeli, pa res ne vem, nisem iz LJ.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lumberjack
26.10.2007 10:46:34   
kofetek2010
kaj pa kakšni Caterpillar, ki jih dobiš v Transporterju? user posted image

http://www.shoebuy.com/caterpillar-shoes.htm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lumberjack
26.10.2007 10:48:09   
kofetek2010
naš mulc ima po navadi take:

user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lumberjack
26.10.2007 11:09:05   
Boni3
Ja ja take,ni niujno da so Lumberjack ne. Ampak te so bile edine,k sem se spomnila,da so take mel. Drugače pa hvala,vidim da jih kar še imejo,tako da bomo šli v kratkem v šopinguser posted image
Punce super ste! Dobro da imamo RRin take fejst punce gor,če ne bi letala k utrgana.user posted image
Vam sporočim,kaj smo kupili.
Lp

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?