|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   5 minut, dovolj ali premalo?
2.7.2007 9:24:16   
nky 23
najprej vsem enlep pozdrav.
Imam en manjši problemček. Moj sin star  1 mesec pri dojenju vleče samo dobrih pet minut. Ali se pri tem naje ali mu primankuje hrane? Mleka imam dovolj vendar ne vleče, če mu ponovno želim dati dojko pa plane v jok. Ali tudi vaši otroci jejo tako kratek čas in se pri tem dobro redijo??????????

hvala za odovore in lep dan!!!!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 5 minut, dovolj ali premalo?
2.7.2007 9:42:22   
Naja30
Dojenčki jedo različen čas. Če te skrbi, ga stehtaj pred in po obroku. Ampak verjetno ni razloga za skrb. Če bi bil lačen, bi jokal.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 5 minut, dovolj ali premalo?
2.7.2007 9:50:59   
kjava
Če ti mleko v velikem curku teče, se lahko tako hitro nasiti. Sicer pa-čez koliko časa pa hoče naslednji obrok?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 5 minut, dovolj ali premalo?
2.7.2007 9:55:31   
moci
meni je jedla manj kot 5 minut. patornažna pa mi je zagotovila, da se naje, ker se sliši kako požira. torej je mleko teklo hitro in mala je bila hitro sita. sicer pa - moje izkušnje - čim manj skrbi in vse bo v najlepšem redu.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 5 minut, dovolj ali premalo?
2.7.2007 9:58:18   
eva1
Luka je pil od rojstva do takrat ko sva prenehala z dojenjem ca. 20 minut...Alja pa že od začetka vleče max 10 minut, ponavadi okoli 5 in se naje! Otroci so si različni! ni kaj!

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 5 minut, dovolj ali premalo?
2.7.2007 16:35:07   
amy26
Moja že od samega začetka je max 8 minut, najbolj pogosto pa na 3-6 minut, na teži pridobiva dovolj in tudi zadovoljna je, tako da očitno je 5 minut čisto dovolj.
Stara je pa 3 mesece.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 5 minut, dovolj ali premalo?
2.7.2007 17:36:00   
nky 23
hvala za vaše odgovore. moj sin je star 1 mesec in 4 ni. Ste me kar potolažile. imam pa še eno vprašanje kolikokrat na dan pa vam jejo, ker pravijo naj bi 8x, moj je tolikokrat, če štejem nočnepodoje zraven saj je na tri do štiri ure.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 5 minut, dovolj ali premalo?
4.7.2007 21:43:49   
eya
Ja, čisto fajn vama gre, dostikrat je. Sicer pa boš videla v posvetovalnici, ko ga bodo stehtali, če dovolj pridobiva.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?