|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   8 mesečniki
9.4.2008 13:52:02   
danijela in taja
halo....kolk so ali so pa bli vaši težki, veliki, obseg glave,......so se že plazl, kdaj so čist samostojno sedel,kdaj so rekl prvo besedo? pa tko mal
mi mamo punčko,,,Tajo, 10,4 kg...pa 74, obseg glave 46, to so mere pred pol meseca...zdej smo glih 8......sedi čisto samostojno od 6 mes,plazi se čisto malo poskuša...reče ata, tata, dada, baba,dede,ge, he, taja tko posrečeno...mama pa ne ,,,,,haha.......user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 8 mesečniki
13.4.2008 23:40:33   
sandra85
naš ima 7,5.m
težek je cca 9200g, velik cca 74cm, obseg glave pa nekje 45
od včeraj se plazi naprej (ker se je do sedaj rikverc)
sam se je že usedel 1x
dvigne se na kolena
ob opori stoji par sekund
samostojno sediže dober teden
govori pa .. ggggggggg, gagaga, mama, kaj je (to se mu včasih posreči)user posted image , baba, neeee, dada, dede.....pa tut ata je že rekeluser posted image



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 8 mesečniki
14.4.2008 14:00:19   
abc100
Mi smo tud stari 7,5, imamo dobre 8 kg in okoli 70 cm. Plazimo se že dober mesec, malo dlje samostojno sedimo, sedaj se že ob vsaki opori dvigujemo. Govorimo pa še nič, razen ama.

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 8 mesečniki
14.4.2008 15:02:12   
ThinkPink
Naša Evica je stara 8m in 1 dan, težka cca. 8,3kg, velika po mojih merjenjih pa kakšnih 70 cm. Ful rada čeblja: baba, mama, ne ne, ata, dada.... Samostojno sedi od 6,5m. Plazi se še ne, ful je smešna, saj bi rada, pa ne zna - ritko dviguje v zrak, pa ne uspe. Je pa drugače zelo gibčna, obrate pa ful obvlada - iz hrbta na trebuškek in obratno.

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 8 mesečniki
14.4.2008 21:51:29   
danijela in taja
no lepo pol smo tu nekje sam da ma naša malo več kil.....sam sploh ne zgleda tko....malo že gremo nazaj....proba eno nogo naprej...pa pol druga ne gre,,,,sej bo....dvigne se tko ob meni drugače ne....pol še ma časuser posted image

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 8 mesečniki
14.4.2008 21:58:30   
Sisy
Evo še ena 8-mesečnica...Najina Sara...Težka nekaj čez 9 kg, dolga nekaj čez 70cm, obseg glave tam okoli 45 cm...Je bolj klepetava kot telovadka ampak sej bo tut to počasi...Čez dan poslušamo: atatata,dadada,tatata...mama pa tut ne greuser posted image  Že  nekaj časa čist samostojno sedi (vsede se še ne sama), tut že kr mal stoji če jo na noge postavim...Za puzanje pa ni interesauser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 8 mesečniki
15.4.2008 11:05:25   
Antigona
Danijela in Taja pridruži se nam na temi Avgustovke...

Luka ima malce čez 10 kil, pri 6 mesecih je imel 75 cm, zdaj se je (vsaj zdi se mi) še malce potegnil. Ga moram zmerit user posted image .
Samostojno sedi (tako da ga lahko brez strahu da pade pustim) že od 6 meseca, postavlja se v pozo za puzanje, ampak za tega nima preveč interesa. Mora bit pred njim res kaj zelooooo zanimivega, no v tem primeru mu pa gre user posted image . Na noge se postavi čim dobi priložnost - najde oporo za roke da se dvigne. Obrača se pa tud na vse strani. Gorovi pa večinoma ata, a dej dej dej, baba, zadnje čase tud kr neki "renči", smeji se na ves glas, sem in tja mu rata rečt celo mama in amam.... 

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 8 mesečniki
15.4.2008 13:57:12   
danijela in taja
halo sisy od kod pa ste vi? vidim da ste se rodil na isti dan ko mi....mi smo se 10.23...pa vi?

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 8 mesečniki
15.4.2008 13:59:51   
danijela in taja
no pa vidim da smo skor isti ...tu nekje ...p'a smo natanko isto stari...

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 8 mesečniki
16.4.2008 17:23:12   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: danijela in taja

halo sisy od kod pa ste vi? vidim da ste se rodil na isti dan ko mi....mi smo se 10.23...pa vi?


ooo kako lepouser posted image

Sara je rojena v Postojniuser posted image  in sicer ob 7.55 zjutraj....

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 8 mesečniki
29.4.2008 19:35:34   
*lenc@*
naša mala pri tej starosti _ cca. tehta 8500g, 72cm, obseg glave 45cm
plazi se dober mesec, samostojno sedi od 7m, zdaj se usede sama iz ležečega položaja in iz 4 (noge in roke)položaja,baba govori že full dolg, pa zdaj reče ej in nič druzga še,postavlja se na 4 in se premika nazaj naprej(k zajčekuser posted image ) ter se dvigne na kolena iz sede.

vriska pa full(da ti gre skoz ušesa)skozi dan



_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 8 mesečniki
29.4.2008 20:29:41   
pajac
Peter je bil včeraj star 8 mesecev. Je pa tam okoli 9 kg pa 75 cm velik.. Klepeta in gibčen.. Prvič se je na trebuh obrnil šele 5.2 nato pa je na hiter začel. Zdaj samostojno sedi, se plazi (polža, ne po štirih), od 7.4 vstane ob opori, zdaj pa hodi ob kavču, pobira igrače s tal (z eno roko se drži za kavč), tudi spusti se , samo čofne na nos. Klepeta aj aj aj, da da da, ataatata, amamamama, brrrr, renči tudi on, smeji se ful na glas, če ga žgečkaš ali se igraš z njim user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?