|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   8 urni delavnik za računalnikom
19.10.2006 12:06:34   
zrak
A mislite,d a škodi 8 ur vsakodnevno sedeti za računalnikomuser posted image .. saj to je tudi neke vrste sevanje, kar pomoje ni ravno doboro na naš čisto majhen plodek..

A ima katera kakšne info o tem?

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 8 urni delavnik za računalnikom
19.10.2006 12:25:34   
petra a
v knjigi sem prebrala, da ne vedo za posledice, da pa ne priporočajo 8-urnega buljenja v računalnik

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 8 urni delavnik za računalnikom
19.10.2006 12:31:31   
srki
Jaz sem do konca sedmega meseca nosečnosti bulila v računalnik, pa je bilo na srečo vse OK.user posted image

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 8 urni delavnik za računalnikom
19.10.2006 12:35:22   
petra a
teli računalniki so kruti, jaz buljim v njih 8 ur na šihtu, pa še kdaj doma, pa ne pozabimo še na TV...pa pol se lahko spomnimo še na mobitele in cel kup drugih "igračk"


upam da bo vse o.k.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 8 urni delavnik za računalnikom
19.10.2006 12:38:46   
Mikica
Mislim, da niso uspeli še ničesar dokazati, zato eni svetujejo "nikar pred računalnik" drugi pa nimajo nobenih zadržkov. Jaz sem delala do konca 7 meseca, vsak dan 9 ur pred računalnikom, nobenih posledic pri otroku.

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 8 urni delavnik za računalnikom
19.10.2006 12:48:40   
tinaaja
Zanekrat se ni dokazanega skodljivega ucinka, jaz sem za racunlanikom vec kot 8 ur, tud 12, pa se ne mislism s tem obremenjevat. Ce isces problem, ga tud najdes.. So se tukaj mobiteli, TV, elektricni vodi, kokr hocs problemov, ce jih zelis al pa naredis.

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 8 urni delavnik za računalnikom
19.10.2006 13:18:48   
SaaS
Jaz sem obe nosečnosti do konca delala (nič bolniške, nič dopusta). Tudi delam za računalnikom. Le, da sem obakrat kašne štiri mesece pred koncem delala le po 6 ur. Normalno rodila, dva zdrava fantina.

Sigurno bi bilo bolje, če bi se dalo temu izognit, ampak nas je cel kup v službah za računalniki.. Se strinjam s predhodnicami. Tu je še televizor, mobi, hi-fi stolp, radio budilka na nočni omarici in še in še... Po mojem se ne da čisto izognit takšnemu sevanju.

Mimogrede, pri računalnikih je predvsem monitor tisti, ki seva, bolj kot sama  računalnik.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 8 urni delavnik za računalnikom
19.10.2006 14:02:59   
Anonimen
Jaz tudi prezivim vecino dneva za racunalnikom. Ce ne v sluzbi, pa na RR forumu user posted image

Po moje je precej bolj važno, da se res vsaj enkrat na uro ali pa še bolj pogosoto malo sprehodiš, poživiš obtok, pretegneš noge, hrbet... In da dovolj piješ. Po moje je dolgotrajno sedenje bolj kritično kot to, da sediš za računalnikom.

(odgovor članu SaaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 8 urni delavnik za računalnikom
20.10.2006 13:31:03   
ŽogiMarogi
Tudi jaz sem več kot 8 ur za računalnikom, tako delo pač. Ma mislim, da so zdej skori vse službe, kjer se računalniki uporabljajo, tako da se temu ne moreš ognit.  Važno je, kot pravi "seenamojca", da se vsake tolko mal pretegneš, mal razgibaš, če ne drugo, vsaj ko si doma.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?