|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AD3 in krči
12.9.2007 22:34:18   
nana.dd
Ad 3 sem dobila pri prvem pregledu, vendar jih nisem dajala saj je naš malček bil "svetovni prvak v krčih" in mama je naredila doktorat na temo "krči"....skratka borili smo se s krči do sedaj ko je malček star 3,5 mesece...dojila sva se le en mesec potem pa smo začeli z milumilom..sedaj sem v dilemi ali naj ad3 začnem dajati...

p.s. na zalogi imam tudi gas bimbi in lefaxin če slučajno katera potrebuje rade volje oddam...

Hvala za odgovor...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AD3 in krči
12.9.2007 22:58:18   
goda13
naš je cel obrok zbruhal, ko sm mu dala kapljice. To sem probala nekajkrat, pol sm pa nehala. Zdaj je star eno leto in mu jih nisem dajala in mu jih tudi ne bom.  Je pa skoraj cel čas bil na aptamilu

(odgovor članu nana.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AD3 in krči
19.9.2007 20:06:41   
lidijad
nana.dd - kaj pa si naredila s svojim mlekom? A te prse niso nič bolele? Kako ti je usahnilo mleko, s čim si si pomagala? Moj user posted image   je na adaptiranem mleku in  na mojem mleku (nekj 40:60), mleka pa nimam dovolj. mislim, da bom počasi, počasi prešla v celoti na adaptirano mleko.

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AD3 in krči
19.9.2007 20:32:44   
mtina
Naš je imel krče in smo po treh mesecih ukinili kapljice proti krčem in začeli z AD3 brez problemov.

_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu lidijad)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AD3 in krči
25.9.2007 16:08:59   
nanny06
hej!
ad3 kapljice so za kosti in jih more otrok jemat, če so pa problemi pol pa tdravnik predpiše ene podobne njim..

(odgovor članu nana.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AD3 in krči
25.9.2007 16:25:40   
frrrr
mi smo do 7. meseca uporabljali Plivit D3, pa tut te ne preveč redno, ker so bli krči tut po teh. zdej pa 3, 4 mesece AD3 uporabljamo brez problemov

(odgovor članu nana.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AD3 in krči
25.9.2007 16:26:21   
frrrr
aja, nekaj mesecev smo kombinirali Plivit + kapljice proti krčem

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AD3 in krči
25.9.2007 17:36:08   
bucka01
Pri 1 otroku smo tudi mi imeli grozne krče po kapljicah vendar je naša pediatrinja tolk blesava da drugih ne piše(beri:d3) samo ad3 potem sem se pač odločila da jih ne bom dajala in jih nisem
Sedaj pri 2 otroku sem ji začela dajati pa je blo vse o.k. sam sem jih tudi prenehala ker se sploh nisem spomnila na tiste kapljice in sem jih kar pozabila dajat .
Za enkrat je z obema vse o.k. itak sta bila pa celo poletje ven na soncu in sta dobivala naravni vitamin.
Tako da kakor komu paše!
L.P.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: AD3 in krči
29.9.2007 21:36:48   
atena
me punce smo pa klicale milupa slovenija, tel št.je bila včasih na škatli pa nam je predstavnica rekla da je v njihovih izdelkih dosti a in d vitamina da ga ni potrebno še dodajati v kapljicah.

(odgovor članu nana.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?