|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 19:39:38   
Anonimen
Mi imamo že od nekdaj več ali manj težave z jemanjem antibiotika, ampak potem je vedno nekako šlo. Malo na silo, malo potem prostovoljno, kakorkoli že.

Danes pa je Tibor, ko smo poskušali vzeti antibiotik, bruhal, ker mu je pač že prej bilo slabo. In zdaj je odločno proti, da bi ga še kdaj vzel. Niti slišati noče. Daleron sem mu prej dala v sok in je popil. A lahko dam tudi Ospen? Ker to pa pravi, da bi poskusil. Saj ga razumem, da ga je srah te slabosti in bruhanja.

A katera ve, če se to lahko, oziroma to praktica?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 19:40:35   
Anonimen
Ja, po moje lahko.

Kaj mu pa je, revežu?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 19:41:41   
Anonimen
Jaz sem enkrat to delala ampak mora ves tisti sok popiti- bolje da ga daš bolj malo, pa da to ziher popije, pa mi P ni nič rekla, da bi bilo to narobe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 19:42:29   
Anonimen
Jaz sem mu ga vedno dajala z brizgalko,
v soku baje da ni tako učinkovit,
sam pri nas je kar bil user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 19:43:07   
Bubamaraa
ja sem ga dajala Danaji ponoči, ko je bila še majhna kar v flaško in zmešala med čaj ali pa sok... ker drugače sredi noči ni bilo izvedljivo...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 19:45:34   
abj
Lahko se da v sok, tako kot drugi antibiotiki. Problem je, če potem še piti noče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 19:48:10   
Špacka
 
Ja, nazadnje, ko je bila bolana, je bilo res hudo, vročina ni hotela pasti, jo pa zelo slabo prenaša, tko da je bil to edini način, da je popila.


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 19:48:48   
Anonimen
Al bina, angina, kaj pa drugega.

Aha, hvala vam, bom dala potem v sok, upam, da mu bo šlo po grlu (navzdol).

Zdaj sem se spomnila, da sem imela nekje zadaj zadaj v spominu, da se AD3 kapljic ne sme dajati v čaj, ker se mulekule razbijejo. Ja, to mi je takrat Pa rekla, ne pa za antibiotik.

(odgovor članu abj)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 19:52:21   
Barči78
Jaz sem ji ga velikokrat kar v čaj dala, pa ni nič posumila.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 20:43:22   
muha1
Moja tudi čaja ali soka z antibiotikom ni hotela. Zato pa sedaj čaramo. Smo čarovnice, ki žličko antibiotika Roza barve) zmešamo z žličko Pikovita (oranžne barve) user posted image . Je zelo učinkovito!

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 20:45:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muha1

Moja tudi čaja ali soka z antibiotikom ni hotela. Zato pa sedaj čaramo. Smo čarovnice, ki žličko antibiotika Roza barve) zmešamo z žličko Pikovita (oranžne barve) user posted image . Je zelo učinkovito!


Ja, saj to je pa tudi dobra fora. Poleg zanimivega in privlačnega čaranja je Pikovit še zelo dober menda. V Pikovit jaz Broncomunal mešam. Samo zdaj ga nimam doma. Pa za naslednjič mogoče.

(odgovor članu muha1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 20:54:08   
simona76
Moj je imel enkrat vnetje ušes in je dobil sumamed, zaradi suma alergije na hiconcil in amoksiklav. Pa ga ni in ni hotel. Bruhal. Je pa res groznega okusa. Jaz sem bila že čisto obupana, vse sem poskusila, v soku, s sokom, s samim sirupom (sok), v jogurtu, z različnimi obljubami... Na koncu, ker nisem več vedela kaj bi, sem v tekoči jogurt zmešala antibiotik in dodala natren, da je bil malo boljši okus, saj je grenek kot user posted image . Pa sploh ne vem če je to o.k. ali ne (vsekakor ni o.k.) a v tistem res nisem več vedela kaj bi. Nekaj je spil, nekaj smo polili, nekaj zbruhali in se na srečo hitro pozdravili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 21:27:02   
Anonimen
ja lohk jest sm ga tud tamali dajala,pa sploh ni pogruntala tko da zdej vecinoma vse stresemo v sok   . pa hitro ozdravitev zelim

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 21:29:44   
Anonimen
ad3 v caj lahko v mleko pa ne
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 21:39:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: suyani

ad3 v caj lahko v mleko pa ne
user posted image



Meni je rekla, da v čaj tudi ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 21:47:22   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

zadaj v spominu, da se AD3 kapljic ne sme dajati v čaj, ker se mulekule razbijejo.

Aaaa?user posted image  Za tole me bi pa res zanimala razlaga.

Drugače pa ja, v glavnem vedno s sokom oz. čajem. Sej je vseen al mu daš z brizgo, pa poplakne s sokom ali pa že prej zmešeš. Važno, da potem ves tisti sok popije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 21:51:41   
Enolla
Ali je prav ali ne, je vseeno bolje, da tako narediš da  ga bo spil, da bo
ab začel učinkovati.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 21:59:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: taška30

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

zadaj v spominu, da se AD3 kapljic ne sme dajati v čaj, ker se mulekule razbijejo.

Aaaa?user posted image  Za tole me bi pa res zanimala razlaga.



To pa moraš dr. Ješetovo vprašat, ker jaz se v to ne razumem, zato je bolj točno nisem spraševala.

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 22:11:48   
Putka
Jaz mislim, da zna biti kisel sok problematičen (pomaranča, limona, grenivka). V kak gosti sok ali jabolčnik/čaj pa ni panike. Samo da ne date v vrel čaj. Saj se že nekaj časa dobi otroški antibiotik, ki se v vodo strese in popije, kot šumeče tablete.

AD3 ne v čaj? Saj je itak samo voda z aromo? Spet, če kapljico v vroč čaj daš lahko visoka T uniči vitamine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 22:18:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Putka
Saj se že nekaj časa dobi otroški antibiotik, ki se v vodo strese in popije, kot šumeče tablete.


To pa res prvič slišim. Daleron, ki je za zbijanje vročine, v taki obliki poznam, antibiotika pa res ne. Še vprašala me je, če mi,  ker imamo probleme s sirupi, tablete napiše.user posted image  Nič ni omenjala kakšnih praškov.

Bom pa dala v fruc, un oranžen, korenček, pomaranča, limona, ki je zelo sladek, pa barvno zakumuflira zadevo, da ne bo sumljivo.
Joooj, kako sem zaspana, a zdaj bom pa vsak večer čakala, da bo ura enajst? Joooj, so smotani teli AB na 8 ur.

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
6.10.2007 22:19:31   
Anol
Jst sicer ne vem točno za Ospen, ampak Sumamed vem, da nisem smela dat s sokom, sem mu enkrat kljub temu dala in je vse zbruhal, tko da nikoli več.

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
7.10.2007 6:06:03   
dory
ce ne gre drgac,ga rajs zmesam v sok,kot pa da dobim se vse obroke nazaj ven..tko da ja, jst v sili prakticiram tud to in pol vsaj vem,da neki od tega bo..

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A da kdo antibiotik v sok?
8.10.2007 11:01:15   
Anonimen
Misija antibiotik v sok ni uspela, je bilo dretja in ter bruhanja in dvaljenja skoraj do nezavesti. Pa z brizgo je to trajalo po moje celih 5 minut, prav fajn, ni kaj.user posted image
Tako smo zdaj spet lepo na brizgi, brez soka, in zdaj kar nekako že gre.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?