|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je katera vdova oz. je izgubila partneraj?
6.10.2006 12:35:43   
Anonimen
Pozdravljene!

Punce, ki vam je umrl partner, kako ste se pobrale? Kaj vam je dalo voljo do življenja? Kako ste sprejele njegovo smrt? Kako dolgo ste potrebovale, da ste ponovno normalno zaživele? Kako so vam pomagali sorodniki in prijatelji?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je katera vdova oz. je izgubila partneraj?
6.10.2006 12:38:08   
baguSka
Čas.

Moje sožalje.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je katera vdova oz. je izgubila partneraj?
6.10.2006 12:38:44   
tanikaa
Voljo do življenja mi je dal moj otrok. In moja narava. Sem borka po naravi in me je težko za dalj časa zabit. Največ pomoči sem dobila od mame in enih dveh prijateljic. Sicer pa je edino in najboljše zdravilo: Nikomur ne pusti, da te pomiluje v smislu...kak si boga in podobno. To ti ne bo pomagalo postaviti se na noge.

Če pa hočeš kaj več, mi piši na zs.


Pa moje sožalje in glavo pokonci. Bo. Boš videla da bo. Ne takoj ampak BO.


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je katera vdova oz. je izgubila partneraj?
6.10.2006 12:49:53   
baguSka
Pa moje sožalje in glavo pokonci. Bo. Boš videla da bo. Ne takoj ampak BO.


Se strinjam. Popolnoma.user posted image  Meni je, ce sem cisto iskrena, ven iz krize pomagal tudi sedanji partner... Pomagal mi je, da sem prisla do spoznanja, da moje zivljenje tece dalje... In vesela sem zaradi tega. Ceprav sem se ga na zacetku zeeeeloooo branila, ampak sem mu danes zeeeeloooo hvalezna, da me je razumel in je vztrajal. Danes sem zelo srecna, moj bivsi pa mi je ostal v lepem spominu...

Punca, drzi se, izjokaj se, daj ven, predvsem pa: ne zapiraj se, ker je se veliko zivljenja pred tabo. Zajami ga. Zal njemu ni bilo usojeno, zato ga ti dvakratno izkoristi. Vzami si cas, vendar ne pozabi nase. Ti se vedno zivis!! Ne pozabi tega.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je katera vdova oz. je izgubila partneraj?
6.10.2006 12:57:51   
Anonimen
A ste partnerjovo smrt pričakovale (bolezen), ali pa vas je doletelo iznenada? Se mi zdi, da je lažje pri srcu, če veš, da se bliža konec in se od partnerja posloviš kot pa, da se zgodi v trenutku. čeprav je v obeh primerih zelo težko.
Boli.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je katera vdova oz. je izgubila partneraj?
6.10.2006 13:09:50   
baguSka
Nepricakovano.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je katera vdova oz. je izgubila partneraj?
6.10.2006 13:11:00   
nataša k
Moje iskreno sožalje! user posted image

Tudi meni se zdi, da je nekako lažje sprejeti smrt, ki pride po dolgi bolezni. Tako iznenada ... ne vem, kako bi jaz prenesla. Ojoj, me kar zmrazi ob takšni misli. Upam, da imaš koga, ki ti je blizu in se lahko z njim/njo pogovoriš in opreš v najhujših trenutkih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je katera vdova oz. je izgubila partneraj?
6.10.2006 13:37:08   
tanikaa
Bolj pričakovano kot ne. Sicer pa...dolga zgodba....ki je že zgodovina.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je katera vdova oz. je izgubila partneraj?
6.10.2006 13:54:08   
hariba
Septembra je minilo 4 leta kar je v prometni nesreči umrl moj mož. Ko sem mislila, da na domofonu zvoni mož, ki bi se mogel vrniti iz službene poti so bili policaji, ki so sporočili, da njega ne bo. V hipu se mi je sesul ves svet, noge so postale čisto mehke. Potem sploh ne vem več kaj se je dogajalo, še dolgo so mi v ušesih odmevale besede:bila je nesreča, žal je vaš mož ni preživel. Moč in voljo do življenja so mi na na začetku dajali otroci sicer bi verjtno že bila ob njem. Ostala sem sama s tremi otroki. Najmlajša je imela 2 leti in pol. nikoli ne bom pozabila prizora, ko se je sin vlegel na svže zasut grob in jokal:ati, ati. Ponovno je začel močiti posteljo.Sem pa po nesreči zelo shujšala, novi smisel je življenje dobilo, ko sem spoznala sedanjega partnerja s katerim sedaj pričakujem četrtega otroka. Še zmeraj pa gloda v meni vprašanje zakaj ravno on. zdaj sem se tudi že nekako sprijaznila z dejstvom, da je bil povzročitelj pod močnim vplivom alka, nastradal je pa moj,ki ni nikoli pil.
Anonimnaizjoči se pusti, da te preplavijo čustva. Zdaj ne morem več pisat, ker sem v službi še. 

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je katera vdova oz. je izgubila partneraj?
6.10.2006 13:56:35   
hariba
Aja v službi so mi bili ves čas v oporo in so mi marsikkako oslugo nardili.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je katera vdova oz. je izgubila partneraj?
6.10.2006 14:12:12   
srki
Joj, ko tole berem, sploh post od Haribe, sem kar solzne oči dobila. Upam, da mi kaj takega ne bo potrebno doživljat, če pa že, upam, da se bom spomnila na vas in na to, kako ste premagale vse to,

En objemček za vse vas user posted image , naj user posted image  čuvajo vaše najdražje.

Anonimna, se opravičujem, če sem vskočila v debato, ki v bistvu ni namenjena meni user posted image .

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je katera vdova oz. je izgubila partneraj?
6.10.2006 17:22:34   
Sita
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Najino iskreno sožalje vsem. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hariba tvoja zgodba me je tako ganila .... da so mi takoj solze zalile oči. Tudi Firastu - mi je ravno zdaj povedal.

Vsem vam, ki ste tako težko preizkušnjo dale skozi, želim vso srečo - da vam nikoli več ne bo treba jokati. In gotovo ste s to težko preizkušnjo dobile moč, ki je ostali nimamo.

Anonimna, drži se.user posted image  In se spomni, kako lepo darilo je bil on zate, kakšna sreča je, da si ga lahko poznala. Gotovo je v tvojem srcu in ne bosta nikoli zares ločena. Ne imej občutka ločenosti, ker v resnici nismo ločeni, le fizično. Mislim, da ti ravno to lahko da voljo do življenja. Lahko se še zmeraj z njim pogovarjaš in moliš zanj. To bo pomagalo njemu in tebi. Kajti smrti ni, to so samo še ena vrata drugam, v nam neznani svet.

In kot je rekla Baguska, da dvakratno izkoristi svoje življenje (zelo modra misel), tudi zanj. Živi zanj in dajaj tudi tisto, kar si se lepega naučila od njega. Tako mislim, mu lahko izkažeš hvaležnost in svojo ljubezen do njega.  

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
6.10.2006 19:34:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
6.10.2006 19:37:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je katera vdova oz. je izgubila partneraj?
6.10.2006 19:59:46   
Bubamaraa
Anonimna sožalje......user posted image user posted image user posted image user posted image

Hariba tvoja zgodba je res kruta........user posted image

Moja prijateljica je pred dvema (novembra bo dve leti) v prometni nesreči izgubila parterja in ostala sama s 9m hčerko...Lahko rečem samo to, da če ne bi imela hčerke ne vem če bi zdržala...... Je bilo pa zelo hudo sploh med  prazniki ji je vse še bolj ven udarlo.......Skratka otrok ji  je bil smisel življenja.....Pa čas tudi naredi svoje....


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A je katera vdova oz. je izgubila partneraj?
6.10.2006 20:45:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene!

Punce, ki vam je umrl partner, kako ste se pobrale? Kaj vam je dalo voljo do življenja? Kako ste sprejele njegovo smrt? Kako dolgo ste potrebovale, da ste ponovno normalno zaživele? Kako so vam pomagali sorodniki in prijatelji?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Danes sem nekak glasbeno razpoloženauser posted image

Anonimna ne vem kako stojiš z srbskim jezikom, in ne želim ti ničesar vsiljevat ampak...spomnila sem se ene pesmi, v kateri se bo našla vsaka ženska, ki ji je umrl mož. Poišči pesem PILE od Cece(njen zadnji cd). Pesem je posvetila svojemu pokojnemu možu in je zelo user posted image . Upam, da ti bo všeč oz. ti bo vsaj malo pomgala, pa ne samo tebi...je pa res žalostna, tak da boš sama vidla, ko jo boš čula boš razumela kaj sem ti hotela povedat. Dosti sreče.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A je katera vdova oz. je izgubila partneraj?
6.10.2006 20:47:49   
Anonimen
Uf, Hariba, hudo. Drži se, veliko sreče ti želim vnaprej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A je katera vdova oz. je izgubila partneraj?
29.10.2006 14:20:50   
Anonimen
user posted image  user posted image  user posted image  Še ena taka tukaj. Nenormalno voljo za naprej mi pa daje najina punčka, ki kmalu prihaja na svet.
Aja, bilo pa je povsem nepričakovano user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A je katera vdova oz. je izgubila partneraj?
29.10.2006 22:26:57   
Magi*
jokamuser posted image  res grozno, da se to tako zelo pogosto dogaja. 9. novembra bo točno eno leto kar smo pokopali prijatelja. za seboj je pustil dva mičkena fantka in ženo. meni je še vedno hudo, kako mora biti šele njim. bila je prekleta prometna nesreča.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?