|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je realno?
11.9.2007 14:16:31   
Strawberrie Cherrie
Saj vem, da ni...ampak vseeno, ali imate kakšne predloge.
Ravnokar bila na banki in šopingu hrane.

Potem sem pregledala dobro izpiske in ugotovila, da lahko za jesensko garderobo porabim 150€. user posted image

Potrebujem pa najmanj 2 hlače - ene bi sive, nizki pas, lepi žepi; ene pa po vsej verjetnosti črne, vendar 'malo drugačne, odbite'. Potem bi nekaj majčk - recimo eno telirano belo srajco, ok, majčk imam ogromno in bom že kombinirala. Potrebujem še najmanj 2topla puloverja, nekje med elegantnim in ekstra. In čevlje. Škornje. Na peto.
Nujno potrebujem, upam na nekaj razgovorov in tudi službo. Pa moram biti urejena.

Kam po vse to? Nočem pa zgledati cenenouser posted image user posted image user posted image

recimo, da lahko dodam v skarnji sili 50-70€, ampak raje NE kot JA, ker mi je nov avtomobil naslednje leto res nujno potreben.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je realno?
11.9.2007 14:21:07   
pety78
Zame je, ja. user posted image Ok, brez škornjev. 

_____________________________



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je realno?
11.9.2007 14:21:57   
piščanc
jaz ponavadi iščem te stvari v Zari. samo za tale spisek imaš malo denarja.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je realno?
11.9.2007 14:24:36   
Lenny
Uf, težka bo user posted image  Če lahko počasi nakupuješ, morda zadeneš kakšne ugodne ponudbe. Ob kakšni otvoritvi recimo. Drugače pa C&A, Zara, H&M z malo sreče, obutev pa zna biti draga. Jaz bom s škornji počakala do prvih prazničnih popustov.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je realno?
11.9.2007 14:25:45   
soncece24
Ja saj ne rabiš vse naenkrat nabavit. Kupiš ta mesec ene hlače in dve srajčki, naslednji mesec škornje, novembra pa puloverje. Jaz nikoli ne kupim vse na enkrat, ampak lepo postopoma od konca avgusta nakupujem jesensko-zimsko garderobo. Včasih recimo z nakupom jesenske jakne tako dolgo odlašam, da je niti ne potrebujem več, ker je že premrzlo, pa sem spet 100€ prišparala. user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je realno?
11.9.2007 14:26:33   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Zame je, ja. user posted image Ok, brez škornjev. 


se strinjam. Hlače lahko zelo lepe dobiš npr. v C&A, zdržijo nekaj časa, za kakšne dve sezone so ponavadi ok. Za puloverje pa nevem, ker mi gresta akril in  poliakril že zelo na živce - se res hitro scufa. Sem pa lani kupila dva toplejša puloverja v Witboyu in sta me pozitivno presenetila.

Škornji - hm, imam pripravljenih tam okoli 80 evrov za škornje, cenejše si že ne bi upala kupiti - imajo pa usnjene škornje po dokaj normalni ceni v Quelle katalogu.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je realno?
11.9.2007 14:29:02   
pety78
Kar kupujem pri nas, je ponavadi Orsay, imam pa tudi srečo, da naletim na kakšna 50% znižanja, ...user posted image Drugače pa sem si že kar nekaj kavbojk, krilc, ...kupila v Kiku v Avstriji, ampak moraš pa imeti srečo. user posted image Po majčke sem pa šla lani na Madžarsko, kjer sem si kupila tudi nekaj jeans hlač, ki jih super nosim. Aja, pa Wit Boy v hali A je imel pomladi totalno razprodajo in sem si kupila kar nekaj majčk na dolge in kratke rokave, znižanih iz 4.900 SIT na nekaj več kot 800 SIT, bombaž in viskoza. Čevlje sem si glih sedaj nabavla, ko je bila šuštarska v Tržiču, ... Tako da še kar poceni pridem skozi, ampak rabim malo meje...user posted image

_____________________________



(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je realno?
11.9.2007 14:29:37   
Felicity
Poznamo težave ko manjka € za garderobo, na žalost ja.user posted image

Jaz sem si na grobo zračunala da bi za silo rabila tistih ušivih 1000€. user posted image  (dobro sem dodala še nova očalauser posted image ).  Sedaj pa razmišljam, kako do teh €. No ja bo že kako, če ne pa po mesecih, kos za kosom, ne vse na enkrat.user posted image

Ali pa če dobim šestico na lotu.user posted image  Če dobim sedmico, ti pa pošljem dodatnih 150€ še zate, čeprav bo verjetno še vedno premalo.user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je realno?
11.9.2007 14:33:49   
Taula
Za razgovore rabiš ene 2 kompleta lepih cot-tolk menda imaš.user posted image Da če te nazaj povabijo, da nisi isto oblečena kot si bila prvič. Za prvo silo si kupi tisto kar najbolj nujno rabiš.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je realno?
11.9.2007 14:36:13   
piščanc
orsay zna biti tudi zanimiv, ja. imajo bolj odbite stvari. vse bi šlo, samo škornji so bolj dragi. ker če hočeš dobro zgledati, potrebuješ bolj kvalitetne.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je realno?
11.9.2007 14:39:49   
pety78
No, dober zgledajo tudi nekvalitetni škornji, vendar ti ne boš dober zgledala user posted image , ker te bodo noge bolele in pekle, ker ne boš hodila udobno. Raje malo manj za cotke in več za obuvala. Zdravje je le zdravje. 

_____________________________



(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je realno?
11.9.2007 14:55:44   
Jacqueline
30€ hlače
40€ hlače
25€ srajca
20-30€ pulover
20-30 €pulover
50€ škornji
_____________
205€ nekje rabiš zato, če greš po robo v h&m, čeprav nekih toplih pulovrov še nimajo pa škornje kupiš recimo v Jellu ali Deichmanu

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je realno?
11.9.2007 15:07:14   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Za razgovore rabiš ene 2 kompleta lepih cot-tolk menda imaš.user posted image Da če te nazaj povabijo, da nisi isto oblečena kot si bila prvič. Za prvo silo si kupi tisto kar najbolj nujno rabiš.


Ma Taula, cunj imam kolikor hočeš. S tem, da sem bila lani noseča in v nosečniških oblačilih, letos pa furam samo kavbojke+majčke, cargo hlače in trenerke. Pa patike in te zadeve na nogah. Se pravi je vse skupaj enako nuli. Kar sem imela pred nosečnostjo elegantnega je vse v št.32/34. Sedaj imam 36 zaradi jošk, pa boki so mi tut šli narazen in mi na prednosečniških hlačah vleče zadrgo, kar je ful nezgravžnouser posted image user posted image user posted image Vse kar mi je preostalo so lepi suknjiči, ki jih imam res za izvoz. Moderne in klasične. Razen tistih res teliranih, ki jih ne morem zapnet čez mlekarne.

H&M, Orsay in te zadeve odpadejo. Zgleda da bom mogla ves svoj ponos požreti in iti jokat k mamiuser posted image user posted image ; zdajle sem si okvirno gledala cene na netu in za to potrebujem najmanj 300€. Ah ja. Imam nagledan en kompletek v Muri - hlače, top in suknjič, kar me pride samo 150€.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je realno?
11.9.2007 15:23:53   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

H&M, Orsay in te zadeve odpadejo.



Zakaj pa?


_____________________________



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je realno?
11.9.2007 15:26:32   
Anonimen
Kvalitetne kostime lahko kupiš tudi v Dorothy Perkins.

Jst jih ponavadi tam kupujem. Majo dost moderne in hkrati klasične kroje, pa še cene so okej.
Hlače od DP so nekje okol 5 ex jurjev, reklci pa okol 10.
Muro pa kupim ko imam viška denarja (ja kukr da je res kdajuser posted image user posted image ).

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A je realno?
11.9.2007 15:30:02   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

H&M, Orsay in te zadeve odpadejo.



Zakaj pa?



Ker je Slovenija vsa oblečena v H&M. In se potem čudno počutim, ko prijadram recimo na fax z istimi hlačami, ki jih imajo oblečene še vsaj 3 v predavalnici... za doma in za šetnje in takšne zadeve so čisto ok.

Pikec, DP najdem kje?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A je realno?
11.9.2007 15:31:19   
pety78
Aja, no to maš sicer prav, zato pa v H&M oblačim le svojega otroka. user posted image  

_____________________________



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A je realno?
11.9.2007 16:09:21   
sazi
pa boki so mi tut šli narazen in mi na prednosečniških hlačah vleče zadrgo, kar je ful nezgravžno


iz istega razloga sem prejšnji teden napokala vsa svoja krila in hlače (ta vrednejše kose od Mure in Laboda), stopila do bližnje šivalnice, kjer so mi v nekaj dneh vse v pasu razširili - in to tako, da ni nikjer nič videti - oblačila so mi kot ulita - ni bilo poceni, ampak veliko ceneje od novih cunj + za k vsem stvarem sem že imela suknjiče

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A je realno?
11.9.2007 16:15:45   
Tanayya29
Jaz večinoma kupujem v Zari, Mango,Promod,...
Se mi ne zdi tko zelo dragouser posted image ..
No,sicer sem sedajuser posted image proti koncu,in ne kupujem kej dost zameuser posted image . Me pa skrbi,ker jaz sem mela prej konf.št. 34,po porodu pa ne vem kaj bo?Upam,da mi bo kej prav,zato ker zdj tiste hlače potegnem sam do kolen še....user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A je realno?
11.9.2007 16:28:20   
Strawberrie Cherrie
Nayya, jaz sem imela konfekcijsko prej 32/34. Pa sem dejansko na starih kilah, ampak čez joške me je več (še dojim in bom verjetno kolikor kaže najmanj do 2leta). Pa tudi boki so mi šli narazen. Kavbojke niso problem, ampak na elegantnih hlačah se pa smešno vidi...res...

Za šiviljo sem dala na stran stvari, tiste ki se bodo dale širit.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A je realno?
11.9.2007 16:34:43   
Tanayya29
no upam,da tudi meni to uspe..ne bi rada cele garderobe zamenjalauser posted image ...



_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A je realno?
11.9.2007 18:12:51   
Anonimen
dorothy perkins je v Emporiumu.

No meni je njihova formal wear linija daleč najbl price-performance kostimčkanje.

(odgovor članu Tanayya29)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A je realno?
11.9.2007 20:30:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Ah ja. Imam nagledan en kompletek v Muri - hlače, top in suknjič, kar me pride samo 150€.


Kaj pa Murina industrijska prodajalna v MS? A to še dela?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A je realno?
11.9.2007 20:35:32   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

H&M, Orsay in te zadeve odpadejo.



Zakaj pa?



Ker je Slovenija vsa oblečena v H&M. In se potem čudno počutim, ko prijadram recimo na fax z istimi hlačami, ki jih imajo oblečene še vsaj 3 v predavalnici... za doma in za šetnje in takšne zadeve so čisto ok.

Pikec, DP najdem kje?



zato pa v H&Mu kupujem izrecno samo basic stvari, ki ne izdajajo videza H&Mauser posted image  nič modnega, nič ekstra, samo osnovne majice, kako basic krilo ali črne hlače... to potem kombiniram s kakimi bolj posebnimi kosi, ki jih nima vsak.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A je realno?
11.9.2007 21:21:29   
Anonimen
Dorothy perkins ima hlace elegantne, crne - ene 10 razlicnih modelov, od 25-30€. Drugace imajo fajn hlace tudi v Top Shopu, ampak so 40-45€ (imajo pa podaljsane hlacnice, so ozke user posted image  ... ). Skratka pred kakimi 2, 3 tedni so imeli v LJ v DP v Emporiumu ful izbiro crnih hlac, samo je najmanjsa stevilka 36.

LP

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?