|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   biznis bejbe :P
10.9.2007 9:47:49   
Anonimen
hehe kaj nosite za službo tiste, ki ste bolj v kontaktu s strankami al pa na višjih položajih. kaj je in v današnji biznis modi?

< Sporočilo je popravil LARA -- 10.9.2007 9:52:14 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bniznis vumenke
10.9.2007 9:54:12   
Anonimen
bniznis vumenke


kaj pa to pomeni?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bniznis vumenke
10.9.2007 9:55:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

bniznis vumenke


kaj pa to pomeni?


napaka v tipkanju. pa vidm da vumnke res ni razumljivo..no razn men k sem itak čudna :P

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bniznis vumenke
10.9.2007 9:57:14   
Anonimen
napaka v tipkanju. pa vidm da vumnke res ni razumljivo..no razn men k sem itak čudna :P


Aaaaaaaa, zdaj ko sem si desetič ponovila, morda: Biznis Women -ke? user posted image  No, saj bo to najbrž, ja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bniznis vumenke
10.9.2007 10:00:00   
Raho
Kaj mi pride pod roke. Trenutno pa je vse bolj podobno vrečam za krompir.

KO pa nisem blagoslovljena s strani mojega soproga pa ponavadi kar črni klasični hlačni kostim pa spodaj kak top ali pa srajco.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bniznis vumenke
10.9.2007 10:33:37   
NevenkaP
Pravzaprav ne vem, kaj je moderno. Furam v glavnem klasične kostime, hlačne in s krilom, pa kakšen top ali bluzo. Pa barve tudi v glavnem siva, črna, bela, pa kakšna nežna roza za zraven.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bniznis vumenke
10.9.2007 10:33:37   
srki
Ponavadi kar hlače, nič kaj posebnega, pa kakšne majčke, srajce redko. Nimam vsak dan opravka s strankami, hvala bogu.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bniznis vumenke
10.9.2007 10:41:18   
cmokec
 Večino časa sem doma v kavbojkah, ko grem pa do stranke, pa malboljše hlače in majčka.

So mi pa hul všeč hlače, zgoraj pa tunika






_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bniznis vumenke
10.9.2007 10:57:35   
Lenny
Hlačni kostim, spodaj top ali srajčka, pozimi skoraj obvezno puli, v kakšni bolj živi barvi. Krilo redkeje, čeprav sem letos to pravilo prekršila, ker so taka dobra krila v modi. Obleko in suknjič včasih, zdaj sem si eno jopo nabavila, ki bo šla čez majčke, oblečem pa jo lahko k hlačam ali h krilu.
Obujem od balerink do salonarjev s peto, odvisno od razpoloženja, vremena in potrebe po pešačenju.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bniznis vumenke
10.9.2007 11:01:25   
Anonimen
Če imaš en črn in en siv hlačni kostim, pa kakšno krilo, ki paše zraven, imaš rešeno.

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
10.9.2007 11:46:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bniznis vumenke
10.9.2007 12:34:18   
Sophie1
Jaz na žalost v kavbojkah nimam kaj iskati v službi, pa v nekih modernih kratkih majčkah tud ne. Nosim bolj moderno krojene kostime, da ne zgledam ravno kt stara mama, včasih oblečem k hlačam tudi bluzo z brezrokavnikom.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: biznis bejbe :P
10.9.2007 12:42:00   
Magi*
vse sorte. pazim samo, da ne kažem bederc, trebuha ali joškuser posted image

najrajši h kostimu skombiniram kak neobičajen top ali vsaj malo odštekane čevlje ali štumfe, da je pač še vedno poslovno, a vseeno ostanem to jaz. za piko na i dodam še akk unikaten kos nakita, ki je poleg čevljov moj fetišuser posted image

najbolje je kupit dobro krojen hlačen kostim, lahko še krilo zraven in nekaj majčk ali bluzic - kar ti je bolj pri srcu in potem to lahko skombiniraš na tisoč in en način. kostim pa naj ne bo preveč moden, ker ga boš lahko nosila samo eno sezono. bolje, da je malo bolj klasičen, pa zraven kak detajl, ki ga poživi. najbolj pomemben je pa itak kroj. če ti kostim pristaja in se v njem počutiš kot v drugi koži, ga boš z veseljem nosila leta.

pa sem hotla čist na kratko pvoedatuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: biznis bejbe :P
10.9.2007 12:45:10   
Olivija
Trenutno pri meni aktualno: daljše bluze/srajce, ki jih nosiš zatlačene v hlačah ali krilu.
Sem si zadnjič v Zari kupila siv kostim in premišljujem o tem, kaj naj zraven oblečem, da ne bi bilo tako zelo dolgočasno.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: biznis bejbe :P
10.9.2007 12:58:20   
Magi*
k sivem kostimu gre lahko vijolična, rdeča, umazano roza, bela, črna, tudi rjava - ampak to je že haklih, mora bit taprava. lahko je top ali bluzica. lahko k črni ali beli dodaš kak nakit. pred ogledalo, pa poskusit. lahko popestriš s kako fino torbico ali pasom. pasovi so letos IN, nosijo se pa v pasu ala 50. leta, ne več nizko... miljon možnosti.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: biznis bejbe :P
10.9.2007 14:21:58   
cmokec
http://www.neckermann.si/article.aspx?articleid=2239983

nekaj v tem stilu sem imela v mislih


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: biznis bejbe :P
10.9.2007 15:34:30   
dory
klasicen hlacni kostim in elegantne cevle brez pete :)...sem jih pred kratkim ful lustne dobila v massu:)

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: biznis bejbe :P
11.9.2007 8:54:13   
Olivija
thx, bom upoštevala. Sem že Otto katalog prebrskala za kakšen fajn top. Čevlje sem pa že našla v La Redoute.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: biznis bejbe :P
11.9.2007 8:55:34   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*
pasovi so letos IN, nosijo se pa v pasu ala 50. leta, ne več nizko... miljon možnosti.


teli pasovi so mi tudi všeč.  Edino nevem, kako bi to izpadlo na moje široke boke user posted image , bi mi pa definitivno še bolj pas poudarilo user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: biznis bejbe :P
11.9.2007 9:34:35   
Magi*
Olivija, če imaš vsaj za vzorec jošk in normalno široka ramena, to ne bo problem. boš imela fantastično postavo - obliko peščene ure. sicer pa zna ozek pas boke res preveč poudarit. spet odvisno od zgornjega dela. če dodaš zgoraj kako "večjo" ogrlico ali zanimiv dekolte (pa ne ravno v izrez, ker zna ramena zožat - ni pa nujno! odvisno od modela), bo pogled avtomatično povabljen navzgor.

pri oblačenju je itak tako: poskušaj, poskušaj in poskušaj. pa sebe poslušaj:)


kaj bi jaz dala spet za ozek pasuser posted image  saj bo, ob letu osorejuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: biznis bejbe :P
11.9.2007 15:34:10   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: Magi*
pasovi so letos IN, nosijo se pa v pasu ala 50. leta, ne več nizko... miljon možnosti.


teli pasovi so mi tudi všeč.  Edino nevem, kako bi to izpadlo na moje široke boke user posted image , bi mi pa definitivno še bolj pas poudarilo user posted image



sam ce mas debelo rit, ti tak pas opticno zadevo se poveca...enako je s sirokimi bokiuser posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: biznis bejbe :P
11.9.2007 15:48:12   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: teja.

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: Magi*
pasovi so letos IN, nosijo se pa v pasu ala 50. leta, ne več nizko... miljon možnosti.


teli pasovi so mi tudi všeč.  Edino nevem, kako bi to izpadlo na moje široke boke user posted image , bi mi pa definitivno še bolj pas poudarilo user posted image



sam ce mas debelo rit, ti tak pas opticno zadevo se poveca...enako je s sirokimi bokiuser posted image



... bom pa kot MM, si bom še peto na enem čevlju malo zbrusila, da ne bosta več enako visoka, in bom s tem pridobila še njeno hojo user posted image

Sem pa probala v Zari krila z visokim pasom - tam je bil pa zelo privlačen učinek. Hlače bom pa danes doma v miru opremila s širokom pasom, mislim, da ima naša mami še celo kolekcijo tistih ta širokih pasov iz osemdesetih.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: biznis bejbe :P
11.9.2007 15:49:41   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

Olivija, če imaš vsaj za vzorec jošk in normalno široka ramena, to ne bo problem. boš imela fantastično postavo - obliko peščene ure.

kaj bi jaz dala spet za ozek pasuser posted image  saj bo, ob letu osorejuser posted image


tale vzorec je pa že zelo problematičen user posted image , res nevem kaj bi sploh še ostalo po tretjem otroku.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




plača dipl. ekonomista
livia

Koliko imate plače dipl. ekonomisti z delovno dobo od 5 do 10 let? Mislim na neto plačo brez malice in prevoza.

pod 900€ (41%)

900-1000€ (15%)

1000-1100€ (15%)

1100-1200€ (8%)

1200-1300€ (5%)

več kot 1300€ (16%)


Število vseh glasov: 386

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!