|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A katera mogoče ve....
1.2.2005 9:44:15   
*maja
Kot kaže bomo doktorirali iz teme o vozičkih :)-:)-:)-.

Ko že mislimo da vemo kaj hočemo spet najdemo kakšen drug voziček, ki nam je všeč :zmeden2:.

Skratka zanima me, če katera ve koliko stane v Chiccovi trgovini v Lj voziček 3WD Tech in, če imajo popuste na gotovino (koliko), in pa seveda če ima katera izkušnje s tem vozičkom...

Hvala in lp Maja :zaspan:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   A katera mogoče ve....
1.2.2005 10:03:34   
malika
A ne boš kar m. taksija uporabila?:)

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   A katera mogoče ve....
1.2.2005 10:08:16   
*maja
Ja to že, samo kaj ko ni uporaben od rojstva dalje :((. Ga bomo na začetku rabil samo za po štacunah z avtosedežem gor pa bo. Pa poleti se mi :duda: kar smilijo, če so kar naprej v teh lupinicah, ko je tako vroče.
Pa še možek bi na vsak način rad trikolesnika za po terenu vozit :zmeden:. Sploh ne vem več kaj naj :(.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   A katera mogoče ve....
1.2.2005 10:15:13   
Anonimen
Hauckovega trikolesnika, ki se spusti čisto vodoravno, vam jaz lahko prodam za 15.000 SIT, drugače pa imejte maksi taksi, po moje je super. Voziček si lahko pogledate v albumu Tibor - 2 leti in pol.

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   A katera mogoče ve....
1.2.2005 10:19:09   
*maja
Hvala Splišni, ampak moj vztraja na novem vozičku (nimam pojma zakaj), smo meli ogledane že ene tri modele (Spedy SX, pa Traxxovega Jaguarja,pa smo zdaj na 3WD Tech), skratka moraaaaaa :(.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   A katera mogoče ve....
1.2.2005 10:20:52   
Anonimen
Aja, pri nas bi pa ravno oči vse rabljeno kupil, je moral pa mene na to navaditi. Jaz bi vse novo. Ja, potem pa ne vem. Upam, da boste rešili. Saj je fino vozičke kupovat.

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   A katera mogoče ve....
1.2.2005 10:22:31   
*maja
Fino že je, samo kaj, ko so pa vsi tako dragi...

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   A katera mogoče ve....
1.2.2005 10:25:44   
Anonimen
Pa niso vsi tako dragi. Tale Hauckov je bil naprimer pred dvema letoma in pol, kjo sem ga kupila, 60.000 SIT, sedaj je bil pa 34.000 v akciji. Ful so se pocenili. Razen tistih res ta dragih.

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   A katera mogoče ve....
1.2.2005 11:01:04   
BarbaraE
Maja, tako kot je Splišni že omenila. Obstaja Hauckov trikolesnik, kjer se spusti naslonjalo - in je tako tudi za novorojenčka. Ti dam link in preveri. Midva sva ga nabavila tu.

http://www.toysrus.at/index.php?mapid=1&produkt=1463&details=1&PHPSESSID=a738accb90336ebf5d45f02804f0ada4

Sva pa dobila tudi lupinico v isti kombinaciji.


(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   A katera mogoče ve....
1.2.2005 16:14:21   
Taša
V Celju v Chicotovi trgovini sem jih gledala za 48.000,00 SIT!!!!

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   A katera mogoče ve....
1.2.2005 18:49:58   
Anonimen
Če te zanima trikolesnik, imam jaz čisto novega, še nikoli rabljenega, za katerega ne vem, kaj naj z njim, ker smo dobili za darilo še enega, sicer ne enakega - torej imam doma dva nova trikolesnika.
Tako da enega prodajam za polovično ceno.

Mi pa ni jasno, zakaj vsi tako za temi Maxi cosi letite. Ima ga moja svakinja in meni se zdi izredno okoren, poleg tega pa še težek in trd (je pa štirikolesnik). Če ga primerjam z mojo Inglesino, je veliko veliko manj uporaben.

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   A katera mogoče ve....
1.2.2005 20:21:52   
Anonimen
Ja pa ne tiosti Maxi Taxi, ki ena mala aluminijasta marelica, ful lahka?

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   A katera mogoče ve....
2.2.2005 16:43:39   
*maja
Ja spet se je najdla ena, ki se ne upa prijavit, potem pa soli pamet.
Pa kaj potem, če kompliciramo in menjamo vozičke. Nam že tako paše in mislim, da je to čisto naša stvar in ne stvar nekoga, ki niti ne upa povedati oz. napisati svojega imena.

Ne vem pa tudi kaj bi bil večji izziv v življenju, kot so otroci in družina. Daj malo se zamisli nad svojimi besedami....

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   A katera mogoče ve....
2.2.2005 16:49:58   
Annny
Vsak se pač odloči po svoje...enim gre pa to brezveze v nos:grrr:

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?