|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A mi date idejo
19.7.2007 8:58:21   
timoteja
kaj bi danes naredila za kosilo???Samo ne kakih bučk, ker jih ne maramo, druga lahko vse.....Le kaj bi? Lahko nas tudi ktirpovabi, pridemo tudi na dom...Lep dan vsem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A mi date idejo
19.7.2007 9:02:05   
Lunc_a
No: krompirjev golaž,staraš in testenine,kremenatli v smetanovi omaki s pečenim krompirjem ,pohani zrezki in testenine popečene s čebulo,musaka,golaž,špinača in pire krompir s hrenovko itd.....

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A mi date idejo
19.7.2007 9:20:05   
timoteja
Lunc_a, super si, še rkatek nasvet za pripravilo kremenatlcov v smetanovi omaki, pa uno testenine/špageti popečleni s čebulo??? To mi tud ni čist jasno. Hvala, pridna si.

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A mi date idejo
19.7.2007 9:21:29   
moci
daj no, a ni prevroče za kuhanje?
jaz bom zdajle naredila bolonjsko omako in potem samo še špagete skuham.
drugače je pa sezona zelenjavnih juh.user posted image

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A mi date idejo
19.7.2007 11:16:35   
Pingvinčica
Jaz bom pa kar štruklje kupla in skuhala, pa kompot zraven. Se mi danes ne da nič kej kuhat.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A mi date idejo
19.7.2007 13:05:07   
bamby




Jaz kuham danes tole, nekaj podobnega kot boranja.

Na dveh večjih čebulah sem tenstala goveje meso narezano na kocke cca. 2 uri (kot za golaž) in malo posolila. Medtem sem pripravila stročji fižol (2 cm), 2 mala krompirja (na male kocke narezanega), pa nekaj paprike (ker sem imela več vrst, sem vsake nekqj) in dva korenja.
V tenstano meso sem najprej dala žličko mezge in nekaj mlete sladke paprike, vse skupaj premešala in v vse to vrgla pripravljeno zelenjavo. Malo premešala in zalila z vodo. Dodala pol goveje kocke, baziliko in majaron in kuhala vsaj pol ure. Malenkost sem še zgostila z moko, pa ne preveč, ker je bilo kar dosti čebule. Po potrebi sem samo še dosolila in je krasna enolončnica. Prav paše za te vroče poletne dni.
Zraven sem pa pripravila še stročji fižol v solati. Zraven se lahko je kruh ali pa tudi malo pireja ni slabo.




(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A mi date idejo
19.7.2007 14:30:19   
Anonimen
sem ravno mojemu poslala SMS, da se mi ne da kuhati in gremo v Italijansko restavracijo jest user posted image .


(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A mi date idejo
19.7.2007 14:52:24   
Anonimen
Pr nas je vsak dan vroče, pa je vseeno treba vsak dan kuhatuser posted image . Ampak danes ni bilo časa pa smo imeli en fini fast food.  Včeraj smo namreč imeli goveje zrezke v omaki in ker sem jih preveč odmrznila, sme jih včeraj namazala z gorčico in jih dala v olje (da se zmehčajo in ne pokvarijo). Danes pa sem jih na zelo tanko potolkla, jih na hitro na vročem toasterju popekla, nato sme na tem zosu popekla še narezane šampijone in čebulo, nazadnje pa še pogrela prerezani ciabati. Ciabato namazala z gorčico, gor na trakove narezano meso, na tanko narezan sir, čebula in gobice, ter velika pest rukole, pokrila z drugo polovico ciabate. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A mi date idejo
19.7.2007 14:55:34   
Zasanjana
Mi imamo danes za kosilo samo kurjo juhico, ker moža ni, tamala je pa jedla v vrtcu. Pride pa mama na obisk in bomo za večerjo jedli puranje zrezke v smetanovi omaki, riž in sataraš(ga ima mama ful radauser posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
21.7.2007 9:19:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zasanjana)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ali lahko dojenčku damo sladoled?
V poletnih dneh je čisto običajno, da se tudi nam, staršem zahoče sladoled. Če smo ravno na dolgem sprehodu z dojenčkom,...
Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?