|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A mi lahko nekdo razloži tole?
15.6.2013 11:34:19   
3Sonček3
Sej verjetno nebom mogla prebrat vaših odgovorov ampak bom vseeno probala pa kar bo bo...
Zakaj se strani forumov ne odpirajo? Skos javlja neko napako da strani ni mogoče odpreti, pol čez pou ure jo lahko odprem če pridm pogledat čez eno uro nazaj spet javlja napako. V čem je problem??? Pisala sm že odgovornim na RR pa nisem dobila nobenga odgovora. Te napake opažam že od ponedeljka in zdej mi gre pa počasi res že pošteno na živce
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A mi lahko nekdo razloži tole?
15.6.2013 11:40:50   
oktober11
meni se isto dogaja. page can not be opened. al karkoli se že izpiše. brezveze. te pa vsake 3 dni lahko kaj preberem in komentiram. kateri brskalnik pa uporabljaš? jaz mam google chrome.

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A mi lahko nekdo razloži tole?
15.6.2013 11:45:06   
3Sonček3
Mozzilo uporabljam in če v 4-ih letih ni blo nobenga problema mislm da tut moj brskalnik ni problem ampak njihov strežnik. Jezna sm ful na take stvari kr to pa res že ful preveč časa traja.
Pa vse drugo lahko odpiraš dnevnike, albume ma vse vse samo forumov pa ne user posted image


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A mi lahko nekdo razloži tole?
15.6.2013 21:04:08   
Penny
Meni v Chromu občasno javlja to napako (ta teden), ampak samo pri odpiranju tem, forum in podforume lepo odpre. V Mozili pa teh težav ni, samo je ne maram uporabljat, ker je toooolk počasna.

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?