|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A naj to verjamem?
25.7.2006 14:26:29   
Anonimen
Sploh ne vem kako naj vse skupaj opišem, da bo razumljivo, a ta zadeva mi to noč ni dala spati. Včeraj me je klicala bivša sodelavka, kjer sem delala včasih.  Sem s staro službo še nekaj časa kar dosti sodelovala, sedaj pa čedalje majn, ker mi to čas ne dopušča. Mi otroci in nova služba namreč vzamejo veliko časa. Njenega klica nisem pričakovala. Začela je nekaj govorit okrog tega kako je škoda, da ne sodelujemo več, pa če sem kaj zamerila in kako sem. No potem je vprašala, če imam kake probleme in če se z možem razumeva in, če še živiva skupaj. Vse se mi je namreč zdelo zelo čudno. In nazadnje je le prišla z besdo na dan, da je eni drugi bivši sodelavki, recimo ji B moj mož poslal sms, če je za sex. Ko je hotela izvedet kdo je, jo je vprašal, če me pozna in na koncu rekel, da je moj bivši mož in da ne živiva več skupaj. Rekel je, da je vzel meni gsm in tako prišel do njene številke. Tej sodelavki B je zelo neprijetno zaradi tega, zato je sodelavka A predlagala, da bi se jutri po moji službi dobili v pisarni sodelavke A, te ki je klicala. Prisotna naj bi bila pa še sodelavka C-šefica. Pravi A da bi mi rade pomagale in me zaščitile, toda jaz sploh ne vem saj se ne počutim ogroženo in močno dvomim, da je smse res pisal moj mož, moj gsm res leži večkrat na dosegu moževih rok, toda še nikoli ga nisem zalotila brskat po mojem imeniku. Nje sploh ne pozna.Pravi A, da možno, da je pomot, zato bi bilo fajnda jutri pridem in da razčistimo zadevo. Meni je zoprno it, se ne čutim pred nikom dolžno zagovarjat za nekaj kar pravzaprav ne vem zakaj se sploh gre. A je rekla naj možu do jutri nič ne rečem. Res me zanima iz katere štev so pa prišli tisti smsi, baje mi jih bo B pokazala, sicer se mi pa zelo upira it. Čisto sem zmedena zaradi včerajšnjega klica. Se bojim, da bi bila to kaka zanka. Toda kakšna in s kakim namenom. Skratka meni ni popolnoma nič jasno.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 14:30:32   
urši77
Pojdi.....pa še moža sabo vzemi......je fajn videt še njegovo reakcijo(seveda mu rečeš da ga pelješ na eno presenečenje user posted image ).
Upam da vse skupaj le pomota, a jaz bi hotela razčistitiuser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 14:40:18   
srki
Joj, kaj ne boš zmedena. Ne vem, kaj bi si mislila, da dobim en tak klic, kar enkrat, kar tako....Vse mi je tako čudno. Smrdi mi po tem, da bi vaju z možem radi skregali. SEveda bi pomislila, da je tudi vse res.

Iz tako velikega ferbca in dvoma bi sigurno šla. Ne vem, če bi mi tole dalo spat. Pa tudi če zaupaš v moža in veš, da te ne vara, bi hotela vedeti, zakaj vse to.  Mogoče res ne bi bilo slabo moža vzet sabo (če boš šla tja).

Upam, da bo vse OK.

(odgovor članu urši77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 14:43:17   
Anonimen
Jaz ne bi nikamor hodila. če mi ma dec kaj za povedat, mi bo že povedal, kar enih bab tja v tri dni pa ne bi pla poslušat. kdo ve, kaj so naumile user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 14:46:43   
Anonimen
Veš kaj,babe smo lahko živ user posted image  in smo zmožne vsega.Ne naredi jim tega veselja in raje razčisti sama z možem.No to je moje mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 14:51:44   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Veš kaj,babe smo lahko živ user posted image  in smo zmožne vsega.Ne naredi jim tega veselja in raje razčisti sama z možem.No to je moje mnenje.


S tem se pa tudi strinjam.

Samo če je kaj res, kar upam da ni, ji bo verjetno mož lagal...ne vem no. Firbec je huda stvaruser posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 14:58:50   
mamči
Jaz tud ne bi šla nikamor. Dedca vprašaj kaj dogaja, pa sodelavka B al kaj je že, ti naj pove, kaj ti ima povedat na samem. Pol boš pa videla.
Nekaj sestankovat med toliko ljudmi je malo bedasto, če gre za take stvari.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 15:03:50   
mama54
Res je tukaj težko kaj reči.Danes se toliko svinjarije dogaja,da je kar groza.Jaz osebno bi šla in to z možem,da to razčistimo.Kajti,če ugotoviš,da je res klicano iz njegovega telefona,ti lahko  takoj  razloži.Pa naj je bilo sporočilo poslano kolegici ali kateri drugi.Če pa ni bilo poslano iz njegovega telefona,pa veš,da so se bivše kolegice kar grdo poigrale s teboj in tvojimi čustvi.Kako se boš odločila sama je pa na tebi.V vsakem primeru ti želim,da srečno rešiš ta problem.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 15:05:11   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Jaz ne bi nikamor hodila. če mi ma dec kaj za povedat, mi bo že povedal, kar enih bab tja v tri dni pa ne bi pla poslušat. kdo ve, kaj so naumile user posted image


Jaz isto ne bi tistih butar poslušala.
Lahko sicer govorijo resnico ampak sms je pa lahko z njegovega telefona poslal kakšen sodelavec v šali. Ali pa kakšna čisto tretja zloba, ki te pozna. Zmen se doma z možem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 15:07:52   
Jančika_
Jaz ne bi šla nikamor. In kaj ima pri vsem tem šefica, da mora zraven svetit???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 15:20:43   
Pupica
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Veš kaj,babe smo lahko živ user posted image  in smo zmožne vsega.Ne naredi jim tega veselja in raje razčisti sama z možem.No to je moje mnenje.


Ja to bo ja....itak bo vse zanikal. Naredi tko kot je rekla Urši77...pelji možeka s sabo...ali pa pojdi naprej, on pa naj te "kao"pride iskatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 15:21:43   
Babaloo
A si sigurna, da te ne kaj zafrkavajo in ti pripravljajo kako presenečenje?
Bodo pa ja celo komisijo ustanovile!! In kaj ima šefica s tem?? Meni se zdi sumljivo!!
Vsekakor se prej pogovori z možem!!
Naj ti povejo, s katere številke je prišel SMS!
Pa se oglasi na forumu kasneje in povej, kaj je bilo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 15:31:15   
temboli1
Jaz tudi mislim, da če si bila s temi sodelavkami dobra prijateljica, do so to nekaj skupaj zmutile, neko zgodbico naredile, in da te bodo z nečim presenetile. V smislu, ti si misliš vse najslabše, mogoče v resnici pa je čisto druga zadeva, kot ne vem, mogoče pa bi ti rade za rojstni dan voščile in naredile zabavo, ali kaj podobnega.
Predvsem ne dvomi preveč vase in v moža. Čudno bi bilo takole vtikavanje, mislim, da če bi se kaj takega dogajalo kot ti pravijo, po moje ne bi ženske tkole na čuden način ti to povedale, če sploh. Saj je vendar to tvoja zasebnost.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 15:32:08   
Samoyedka
Mislim...morta dve lučki zraven še bit al kaj, da ti bo B pokazala lahko sms? Naj še čistilka zraven pride, pa mogoč kak radio zraven naj povabijo...neki ne štima tu. Jaz tudi ne bi kam hodila, ker kot so rekle že druge, babe smo lahk user posted image , pa kaj veš, kaj jim je ta vročina naredila v glavi. Jaz bi mojga v kot stisnila, naj se zjasni, če ma kaj za povedat, pa z uno bivšo sodelavko B bi se na samem pogovorila- pa kaj ima šefica s tem???!!! Če to niso ene svinuser posted image ije naštudirale, tut nič nočem. 

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Babaloo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 15:32:42   
Anonimen
Sicer ne vem zakaj šefica, toda midve sva se zelo dobro razumeli, tudi s to prejemnico sms ov. Nobeno nisem imela za vaško klepetuljo. Prejemnica je meni dokler sva še bili sodelavki marsikaj zaupala. Klicalke pa ne poznam najbolje, je ona prišla tja delat šele malo prej, predno sem jaz odšla drugam. Jaz vsekakor nisem oseba, ki bi polušla vsake čenče in le opravljala, toda tokrat me res razganja od radovednosti. Marsikaj v meni govori naj grem, pa tudi da ne. Tarča posmeha ali predmet zarote res ne želim biti, po drugi strani pa bi rada razčistla.Ja samo moža tudi nimam za neumnega dvomim, da  moj mož, če bi res pisal te smse povedal kdo je in pisal s svoje cifre. No saj kupit sim kartico in jo vstavit v tel za smse tudi ni noben problem, pa kdorkoli je že to pisal. Nekako sem začela sumit, da bi lahko bil to moj polbrat s katerim nisva v dobrih odnosuh, samo ne vem kako bi dobil on njeno številko. Razmišljam da bi šla jutri tja ne da bi možu povedala in potem če bi bila potreba poklicala njega tja pod neko pretvezo. Magari, da se mi je avto pokvaril. No bivšim sodelavkam bi pa rekla naj pridejo v kafič pred službo.Pa naj se soočijo.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 15:45:29   
mama54
 mogoče pa bi ti rade za rojstni dan voščile in naredile zabavo, ali kaj podobnega.

------
To bi pa bila kar pokvarjeno voščilo za rojstni dan.Saj s takšnimi klevetami se pa res ni za igrat.Saj reva vso noč ni spala,da ne omenjam njenih načetih živcev.

Točno tako naredi,kot si sedaj napisala.

< Sporočilo je popravil mama54 -- 25.7.2006 15:48:51 >


_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 15:48:56   
Gina
Hmm, zakaj naj bi se kdo kaj takega zmislil??? Zakaj naj bi kdo hotel nekoga prizadet, če mu ta ni nič naredil, ali če mu tudi je? A ve ne bi hotele biti toliko poštene, pa povedat prijatelju ali znancu, če bi vedele, da ga nekdo vara? Če ne bi povedale, ne bi iz strahu, da bi vas obtožili, da se zmišljujejte, pa zaradi nič drugega. Jaz bi hotela vedet, če bi se kaj takega dogajalo. Ne bi želela, da poleg moža hinavijo še moji prijatelji. Res ne.

Ti povem zgodbo, čisto resnično. Enega znanca punca vara.  In me zadnjič kliče njegova dobra prijateljica, da je to dejstvo zvedela, in ali naj mu pove ali ne. Zakaj sploh sprašuje, sem jo vprašala, logično da naj pove, nihče si ne zasluži, da nekdo za hrbtom počne take reči? Hmm, je rekla, mogoče mi pa ne bi verjel, mogoče bi me celo obtožil, da si nalašč to zmišljujem, da bi ju skregala. Pa kako bi lahko kaj tako bolnega pomislil, sem rekla? Ampak zdaj vidim, da vas večina tako misli. No, v resnici se meni zdi, če logično razmislim, da je daleč več možnosti, da je to, kar so ti rekli, resnica. Meni se zdi, da večina ljudi ni tako zelo bolnih, da bi take reči delali drugemu, sploh če ste v dobrih odnosih.
Seveda obstaja možnost, da si v resnici zmišljujejo, ampk kot sem rekla, po moje je ta možnost bolj majhna, ker toliko hudobije pa tudi ni kar v večini ljudi.
Potem je še tretja možnost, ki jo babaloo omenja. Lahko pripravljajo kako presenečenje zate, vendar so si v tem pirmeru našle hudo krut način.

Jaz bi v vsakem primeru šla. Zgubit nimaš kaj. Nikakor ne bi možu razlagala, ker če ni res, je itak brez veze ga obremenjevat s tem, če pa je res, ti pa itak ne bo priznal. Torej bo v vsakem primeru, tudi če ga vprašaš, rekel, da ni res, da so bolane. Če bi ti hotel priznat (vprimeru da to počne), ne bi tega delal za tvojim hrbtom. NO, če je pa tretja varianta, je pa še toliko boljše.

Vprašaj se: Ali bom lahko še naprej mirna, če ne bom šla, ali bo kar naprej v meni vrtalo vprašanje, kaj pa če je le res???

(odgovor članu Babaloo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 15:53:53   
Anonimen
Ne , za rojstni dan zagotovo ne bodo voščile, sem ga že pred časom imela. Sta mi pa 2 voščili takrat ja.

(odgovor članu mama54)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 15:53:56   
mama54
Točno tako Gina.


-------------
Vprašaj se: Ali bom lahko še naprej mirna, če ne bom šla, ali bo kar naprej v meni vrtalo vprašanje, kaj pa če je le res???

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
25.7.2006 16:55:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mama54)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 17:00:17   
metkus
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Hmm, zakaj naj bi se kdo kaj takega zmislil??? Zakaj naj bi kdo hotel nekoga prizadet, če mu ta ni nič naredil, ali če mu tudi je? A ve ne bi hotele biti toliko poštene, pa povedat prijatelju ali znancu, če bi vedele, da ga nekdo vara? Če ne bi povedale, ne bi iz strahu, da bi vas obtožili, da se zmišljujejte, pa zaradi nič drugega. Jaz bi hotela vedet, če bi se kaj takega dogajalo. Ne bi želela, da poleg moža hinavijo še moji prijatelji. Res ne.

Vprašaj se: Ali bom lahko še naprej mirna, če ne bom šla, ali bo kar naprej v meni vrtalo vprašanje, kaj pa če je le res???



Se popolnoma strinjam.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 17:11:37   
Naty*Taja
Ka pa če oni rečeš, naj ti po sms- ju pošlje številko, s katere je dobila to ponudbo in boš potem vedla, če ma res številko od tvojga? Če je nima, so pač nekaj res naklepale.
Jaz pa mislim, da si lahko en kej takega tudi zmisli - zakaj? - ne zato, ker je naš prijatelj, ampak zato, ker samo mislimo, da to je. Zadaj se lahko pa skriva kaka zamera, al pa kar je še hujše - se je meni zgodilo, da me je ena zaradi enega plesa s kolegom obtožila, da ji hočem deda spelat, pa sploh noben ni vedu da onadva hodita, pa še jaz sem bila zasedena, tak da itak nisem imela nobenga namena met kej z njim. No ona je pa dobesedno navalila na mojga, kao iz maščevanja. Pa je bila "kolegica"?user posted image
No ja,sigurno pa preveri kaj je na stvari pa svojga kr zraven vključ, če kaj je, boš vidla reakcijo, če si pa samo zmišljujejo, bo pa tudi on vedu za tole in se ne bo počutil, da mu nekaj za hrbtom napletaš?! Če bi slučajno med vama zardi tega ostal dvom s katerekoli strani, se vama lahko fajn zaplete. Tak da po moje, morta kr oba sodelovat. Sej če je res kej na tem, ne bo mogu skrivat!
SREČNO in upam, da ni nič res!!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu metkus)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 17:23:55   
x_srečka_x
Se strinjam z Gino

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 18:13:48   
Anonimen
Jaz mislim, da se nekdo hudo norca dela iz tebe, tvojega moža in tvojih treh bivših sodelavkuser posted image ...
Povej možu kaj se je zgodilo in pojdita skupaj na ta "sestanek". Mislim, da je vse skupaj en hud nateg nekega bolnega uma. Skratka - ne verjemi.

(odgovor članu x_srečka_x)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 19:53:26   
david
IZVIRNO SPOROČILO: Kr_enamami
Moškemu ne verjemi nikoli, ker njihovo pravilo je , da tud če ga boš na njej dobila bo tulil da nima pojma.

To je res. Ampak veš zakaj ? Ker obstajajo ženske, ki so to pripravljene verjeti.

d.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?